مادهای زیبا The Elder Scrolls V Skyrim

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
اون ماد هایی که نمیشه با نکسوس دانلود کرد رو و کنارش زده منوآل
با IDM دانلود کنید و طبق توضیحات ارائه کننده ماد، اون رو در محل نصب Paste کنید

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان من این ماد اضافه کردن راه ها و جاده ها رو دانلود کردم، اگر ممکنه راهنمایی کنید چجوری نصب کنم

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
درود
آقا این مد هات واقعا به درد بخور و خوب بود
البته بعضی هاش :d
چون بعضی هاش که اصلا میگه این مد پاک شده از سایت
بعد بچه ها چرا اینقدر مشکل در ورود دارین؟
برین درقسمت ثبت نام و ثبت نام کنین دیگه کاری نداره که من
دو سال پیش عضو شدم
و
از اون موقع دارم مد اهمو از خود سایت میگیرم
ولی خداییش مد هایی که این ا گذاشتی هم حرف نداشت
مخصوصا اون مد های لباس زن ها!!!! یه پیشنهاد دیگه این مد زنانه ها رو نزار چی بود باو :))b-)
ب امید روز های بهتر:))
تا یادم نرفته بگم در
ضمن بعضی از مد بهتره که از برنامه خود سایت استفاده کنین
که اسمش
Nexus Mod Manager
هست
و در بالا در سمت راست آخرین نوشته ای است که میشه گفت وسط های صفحه هست
برین اون رو دانلود کنین دیگه مشکل
نصب مد ندارین
برای کسایی که بلد نیستن مد بریزن حرف نداره !!!
در ضمن در وقت هم صرف جویی میکنه
من خودم هم دارمش
حرف نداره فقط پوشه مد رو بهش معرفی کن میگرده و نصبش میکنه بدون مشکل
برای دوستان تاز کار خوبه

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خواهشا یکی دقیق توضیح بده دانلود این ماد ها چجوریه؟ من رو دانلود هر کدوم کلیک میکنم یه صفحه میاد که توش نوشته "Firefox doesn't know how to open this address, because the protocol (nxm) isn't associated with any program." !
""

artsnake

کاربر سایت
Mar 4, 2014
48
سلام دوستان ازونجا که خیلی تعریف از اسکایریم شنیدم منم دانلودش کردم.... نسخه ی :
The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition
................................................................

گرافیکش خوب بود تقریبا ولی خواستم که با مد گرافیک رو ببرم بالاتر!
حالا دوستان کسایی ک این بازی رو انجام دادن و مد گرافیک نصب کردن بهم راهنمایی کنن چه مدی رو نصب کنم و اگه تونستن لینک بذارن ممنون میشم@};-

خودم یه مد : RealVision : گیرآوردم و دانلودش کردم ولی آموزشش انگلیسی بود و منم زبانم خوب نیس:
Downloads :: RealVision ENB

دوستان اگر میدونید چطور باید این مد رو استفاده کنم راهنمایی کنید ممنونم:x@};-

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
سلام دوستان ازونجا که خیلی تعریف از اسکایریم شنیدم منم دانلودش کردم.... نسخه ی :
The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition
................................................................

گرافیکش خوب بود تقریبا ولی خواستم که با مد گرافیک رو ببرم بالاتر!
حالا دوستان کسایی ک این بازی رو انجام دادن و مد گرافیک نصب کردن بهم راهنمایی کنن چه مدی رو نصب کنم و اگه تونستن لینک بذارن ممنون میشم@};-

خودم یه مد : RealVision : گیرآوردم و دانلودش کردم ولی آموزشش انگلیسی بود و منم زبانم خوب نیس:
Downloads :: RealVision ENB

دوستان اگر میدونید چطور باید این مد رو استفاده کنم راهنمایی کنید ممنونم:x@};-
خب من این ماد رو نصب کردم و باید بگم الان یک هفته هست دارم روی این ماد کار میکنم کلا گرافیک بازی رو مانند بازی کرایسس میکنه. زیر بازی نویسنده ماد کاملا شما رو راهنمایی کرده که از چه مادهای استفاده کرده و چه تغییراتی رو ایجاد کرده و از چه اپشن های برای مادها استفاده کرده.
اول هر چیز که باید داخل سایت nexus عضویت داشته باشید که راحت میتونید عضو بشوید و تمام مادهای بازی داخل این سایت هست و حتی مادهای خیلی از بازیهای دیگه اما بعضی از مادها نیز ***** هستند که باید از ***** شکن استفاده کنید و بعد از اون از یک NMM که یک برنامه برای مدیریت و دانلود ماد و پلاگین است که با این شما تنها کاری که میکنید اینه که ماد مورد نظر رو با این برنامه یا بصورت دستی دانلود میکنید و داخل برنامه اون رو اکتیو میکنید تا تغییرات رو داخل بازی به اجرا بذاره البته اینو بگم استفاده از ماد real vision به این راحتیا هم نیست نیاز ب این داره که اور لودین رو رعایت کنید که اونم یک مبحث جداگونه داره چون شما بعد از اینکه تمام مادها رو برای این ماد realvisionENB دریافت کنید حجم اونا به بالایی 10 گیگ میرسه که میشه 300 تا ماد که باید همه فعال باشند و درست حسابی پلاگین هاشون اور لودینگ شده باشه چون این همه ماد باعث افزایش خطر کرش بازی میشه یا به قولی یهو بازی هنگ کنه یا بی دلیل بپره تو دسکتاپ. برای همین حتما از NMM اسفتاده کنید چون خیلی کار شما رو راحت میکنه. فقط دوستان کمی تسلط به زبان خارجی داشته باشند راحت همه چیزو متوجه می شوند و نیازی نیست از سایتهای دیگه این مادها رو دریافت کنند چون تمام مادها داخل سایت nexus است اونم با راهنمایی کامل و جامع و حرفه ای برای هر ماد. دمشون گرم کارشون خیلی درسته

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خب من این ماد رو نصب کردم و باید بگم الان یک هفته هست دارم روی این ماد کار میکنم کلا گرافیک بازی رو مانند بازی کرایسس میکنه. زیر بازی نویسنده ماد کاملا شما رو راهنمایی کرده که از چه مادهای استفاده کرده و چه تغییراتی رو ایجاد کرده و از چه اپشن های برای مادها استفاده کرده.
اول هر چیز که باید داخل سایت nexus عضویت داشته باشید که راحت میتونید عضو بشوید و تمام مادهای بازی داخل این سایت هست و حتی مادهای خیلی از بازیهای دیگه اما بعضی از مادها نیز ***** هستند که باید از ***** شکن استفاده کنید و بعد از اون از یک NMM که یک برنامه برای مدیریت و دانلود ماد و پلاگین است که با این شما تنها کاری که میکنید اینه که ماد مورد نظر رو با این برنامه یا بصورت دستی دانلود میکنید و داخل برنامه اون رو اکتیو میکنید تا تغییرات رو داخل بازی به اجرا بذاره البته اینو بگم استفاده از ماد real vision به این راحتیا هم نیست نیاز ب این داره که اور لودین رو رعایت کنید که اونم یک مبحث جداگونه داره چون شما بعد از اینکه تمام مادها رو برای این ماد realvisionENB دریافت کنید حجم اونا به بالایی 10 گیگ میرسه که میشه 300 تا ماد که باید همه فعال باشند و درست حسابی پلاگین هاشون اور لودینگ شده باشه چون این همه ماد باعث افزایش خطر کرش بازی میشه یا به قولی یهو بازی هنگ کنه یا بی دلیل بپره تو دسکتاپ. برای همین حتما از NMM اسفتاده کنید چون خیلی کار شما رو راحت میکنه. فقط دوستان کمی تسلط به زبان خارجی داشته باشند راحت همه چیزو متوجه می شوند و نیازی نیست از سایتهای دیگه این مادها رو دریافت کنند چون تمام مادها داخل سایت nexus است اونم با راهنمایی کامل و جامع و حرفه ای برای هر ماد. دمشون گرم کارشون خیلی درسته
چی میگی تو؟ کافیه یه ENB نصب کنی بعد INI ی که همراه با Realvision دانلود میشه رو ببری محل نصب ENB کپی کنی. حجمش هم به 20 مگ نمیرسه. این فایل ها رو هم اصلا NMM شناسایی نمیکنه;) وقتی چیزی رو نمیدونی لازم نیست چیزی بگی;)
ببین شما باید اول ENB رو نصب کنی:
لینک دانلود
میری محتویات فولدر Wrapper رو تو فولدر بازیت کپی میکنی. بعد میای این رو دانلود میکنی کپیش میکنی تو فولدر بازیت. بعد بازی رو اجرا میکنی.

saeedavril

کاربر سایت
May 7, 2010
36
نام
سعید
ممنون دوست عزیز برای معرفی و جداسازی مودها.....فقط کاشکی مودهای با حجم بالا رو جایی آپلود میکردی....
یه سوال هم داشتم...من نسخه The.Elder.Scrolls.V.Skyrim.Legendary.Edition رو دارم حدود 13.5 گیگ هستش...شما میدونی این نسخه تمام دی ال سی های منتشر شده داخلش هست یا نه ؟!

با تشکر

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
چی میگی تو؟ کافیه یه ENB نصب کنی بعد INI ی که همراه با Realvision دانلود میشه رو ببری محل نصب ENB کپی کنی. حجمش هم به 20 مگ نمیرسه. این فایل ها رو هم اصلا NMM شناسایی نمیکنه;) وقتی چیزی رو نمیدونی لازم نیست چیزی بگی;)
ببین شما باید اول ENB رو نصب کنی:
لینک دانلود
میری محتویات فولدر Wrapper رو تو فولدر بازیت کپی میکنی. بعد میای این رو دانلود میکنی کپیش میکنی تو فولدر بازیت. بعد بازی رو اجرا میکنی.
واسه نصب Preset ها نباید همه محتویات داخل WrapperVersion یا InjecVersion رو کپی کنید. فقط کافیه d3d9.dll و enbhost.exe رو بریزید توی فولدر اصلی بازیتون و باقیه فایل ها رو هم از ENB Preset تون بگیرید.

ممنون دوست عزیز برای معرفی و جداسازی مودها.....فقط کاشکی مودهای با حجم بالا رو جایی آپلود میکردی....
یه سوال هم داشتم...من نسخه The.Elder.Scrolls.V.Skyrim.Legendary.Edition رو دارم حدود 13.5 گیگ هستش...شما میدونی این نسخه تمام دی ال سی های منتشر شده داخلش هست یا نه ؟!

با تشکر
Nexusmods دیگه سرورهاش تقریبا اوکی شدن و این چند وقته من مشکل چندانی با دانلود ازش نداشتم. پس همون بهتر که مد ها جای دیگه ای آپلود نشن.

این پک شامل پچ 1.9 میشه + دی ال سی های Dragonborn, Dawnguard و Hearthfire.

حالا اگه میخواین دقیقتر بدونین که این DLC ها رو دارید یا نه، میتونین توی فولدر Data چک کنید.
Dragonborn.esm + Dragonborn.bsa
Dawnguard.esm + Dawnguard.bsa
Hearthfire.esm + Hearthfire.bsa

1999liana

کاربر سایت
May 19, 2018
1
سلام من وارد سایت نکسوز شدم ثبت نام هم کردم بعد از این که وارد شدم و خواستم نکسوز مود منیجر رو همراه مود ها دانلود کنم هی میزنه یا لاگین کنین یا ساین آپ خیلی رو اعصابه میشه کمک کنیند ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر