مادهای زیبا The Elder Scrolls V Skyrim

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
سلام من میخوام ماد دانلود کنم برنامه Nexus Mod Manager ارور میده چی کارش کنم :cry:

شما باید دانلود کنین ماد رو بعد با Nexus Mod Manager نصب کنین (و در ضمن 10% مادها این برنامه را لازم دارن بقیه با ریختن به محل بازی کار میکنن )

اگه مشکله دیگه داشتین بگین

و برای دوستان اگه باز هم ماد میخواین بگین تا براتون باز بزارم

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
برادر من این ماد HD شدن texture رو دانلود کردم که طبق گفته خودش باید تو فولدر Data بریزم همونطوری اما من تو بازی فرقی حس نمیکنم !
شما تو پوشه ی Data از قبل ریختین این ماد پوشه ی texture داشتی ؟ چطوریه این ؟ اعصابم بهم ریخته :(

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
برادر من این ماد HD شدن texture رو دانلود کردم که طبق گفته خودش باید تو فولدر Data بریزم همونطوری اما من تو بازی فرقی حس نمیکنم !
شما تو پوشه ی Data از قبل ریختین این ماد پوشه ی texture داشتی ؟ چطوریه این ؟ اعصابم بهم ریخته :(

سلام
به شهرای - Whiterun- Windhelm- Farmhouses- Solitude برین فرق رو خواهی دید
چون این پکی که من گذاشتم واسه این شهرها هست فک کنم

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
رو نسخه ی بلک باکس جواب داد یا نه ؟!
همه ی لینک ها غیرمستقیمه فک کنم.وقتی دانلود میکنم از 10 بالاتر نمیره :dعادی 30 میشه...
راه حلی واسه این مشکل ندارین ؟

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
رو نسخه ی بلک باکس جواب داد یا نه ؟!
همه ی لینک ها غیرمستقیمه فک کنم.وقتی دانلود میکنم از 10 بالاتر نمیره :dعادی 30 میشه...
راه حلی واسه این مشکل ندارین ؟

اره این مشکل از سرور سایت هست هنوز که هیچ راهی نداره یعنی من نمیدونم
در ضمن امشب مودها اضافه خواهد شد :d

fariman

کاربر سایت
Nov 6, 2012
2
سلام یک سوال فنی داشتم من مود پادشاه شدن رو گرفتم زده پچ 2.5 میخواد میخواستم ببینم اگر من پچ بلاتراز 2.5 را بگیرم کار میکنه یا فقط بیاد پچ 2.5 باید باشه که خودش زده است با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر