Professional Driver - راننده حرفه ای

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
فقط توصیه میکنم از انجین کرای انجین ( نسخه رایگان ) استفاده کنین . :d

نسخه رایگان امکانات خوبی در اختیار کاربر قرار نمیده ، شما یکبار از یونیتی استفاده کنی دیگه سمت هیچ موتوری نمیری ، توی ایران بهترین انتخابه

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
یه سوال
میگید از طریق اینرنت دارید می سازید؟؟ مگه میشه؟
دوما لایسنس ارائه رو اندروید و ios و x360 رو از گوگل و اپل و مایکرو گرفتید؟ بدون حمایت مالی؟
ماشین ها رو از کمپانی ها لایسنس کردید؟اگه نه پس را لوگو دارند؟
مطمئن هستید با این نقض کپی رایتی که کردید امکان داره بازی در بیرون ایران منتشر بشه؟
ببخشید سوال میپرسم ولی من هم بازی سازم و مشتاقم بدونم چجوری این کار ها رو می کنید

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
میگید از طریق اینرنت دارید می سازید؟؟ مگه میشه؟
بله میشه ، چاره دیگه ای نداریم
دوما لایسنس ارائه رو اندروید و ios و x360 رو از گوگل و اپل و مایکرو گرفتید؟ بدون حمایت مالی؟
با unity صحبت کردیم درمورد اوضاع مالیمون گفتیم و قبول کردن بعد از اتمام بازی به ما در این مورد کمک کنن
ماشین ها رو از کمپانی ها لایسنس کردید؟اگه نه پس را لوگو دارند؟
اتومبیل های واقعی فقط در نسخه ایرانی موجود هستند
مطمئن هستید با این نقض کپی رایتی که کردید امکان داره بازی در بیرون ایران منتشر بشه؟
تو نسخه خارجی هیچ کپی رایتی نقض نشده

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دیگه چیزی نمونده ، دمو برای یکی از اعضای تحریریه ارسال میشه همراه با نقدش توی سایت قرار میگیره

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دیگه چیزی نمونده ، دمو برای یکی از اعضای تحریریه ارسال میشه همراه با نقدش توی سایت قرار میگیره
چی شد؟ مگه قرار نبود دموی قابل بازی رو اینجا برای همه بذاری تا همه بازی کنن و پیشنهادات و انتقاداتشون رو بگن تا بازی نهایی بهتر بشه؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
سلام به همگی

دوستان بابت تاخیری که در عرضه دموی قابل بازی که قول داده بودیم عذر میخوام
دلیلش اینه که تا الان تمام وعده های ناشرها و اسپانسر ها تو خالی بوده و هیچ کمک مالی به ما نکردن
پروژه به مدت 3 ماه متوقف شده و برای تامین هزینه ها داریم روی دو تا پروژه دیگه کار میکنیم که یکیش تا عید منتشر میشه
ولی برای اینکه خیلی از دوستان منتظر دموی قابل بازی بودن یکی از تست های تکنیکی که برای اعضای تحریریه سایت ها ارسال شده بود رو براتون آپلود کردم
لینک دانلود در انتهای پست اول قرار گرفت
دقت کنید که کیفیت این دمو هیچ ارتباطی با بازی نهایی نداره و فقط برای تست سیستم تخریب پذیری و هندلینگ ساخته شده

آخرین ویرایش:

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
فرشاد اینترنتم ترکیده ، اگر کسی از بچه ها میتونه از این لینک میرور بده

خب بازی رو دان کردم.

اولین مشکلی که خیلی به چشم می اومد سیستم لایتینگ شب بود, واقعا نیاز به بازنگری داره.
از سیستم تخریب پذیری هم چیزی ندیدم چون نما داخل بود, هندلینگ باز بهتر بود.
گرافیک هم خوب بود, البته سایه زنی ها مشکل داشتن.

چرا فقط اسم یه نفر تو credits بود و بقیه نبودن !؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
گرافیک و نورپردازی و مدل های این دمو کار نشده بودن ، فقط برای تست تخریب و فیزیک ماشین ساخته شدن
احتمالا همین هندلینگ نهایی میشه ولی تخریب پذیری بهبود داده میشه

چرا فقط اسم یه نفر تو credits بود و بقیه نبودن !؟
چون کل برنامه نویسیش کار همون یه نفر بود
مدل ها و بقیه چیز ها توی این دمو از نمونه اماده برداشته شده بود

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام من خیلی کارتون رو دوست دارم و خوشحالم که تعطیل نشده. من خیلی علاقه دارم که وارد زمینه ساخت بازی بشم و کارهایی هم انجام دادم و در حال ساخت مد Real dm برای cnc generals 1 بودم که به علت تک بودن زده شدم و همینطوری مونده . خلاصه اینکه خیلی دوست دارم کمکی باشم ولی متاسفانه هیچ چیزی از بازی سازی به صورت حرفه ای نمی دونم و می خوام که راهنمایی کنید چه کنم؟ البته بیشتر دوست دارم تو زمینه مدلسازی کار کنم ولی می گم که 0% هم بلد نیستم و می خوام که شروع کنم. البته از تابستون. آهان یه چیزی :JUST KEEP MOVING:);)

یا علی(ع)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر