Professional Driver - راننده حرفه ای

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
با لامبورگینی میخوای تو خیابونا بری بوق بزنی ؟ بعد بزنی کنار شروع کنی روش لنگ بکشی داد بزنی شوش راه آهن دو نفر

ضبط تو نسخه خارجی داره

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
نمیدونم چرا انقد دیر این تاپیک رو دیدم !:d

از همینجا (:dUSA) یه خسته نباشید و یه موفق باشید خیلی داغ به سعید عزیز میگم, واقعا کارت درسته پسر.

دوستان من سعید جان رو چن وقتی میشه که میشناسم, از بچه های بامرام روزگار هستن ایشون.

راسیتش از پارسال تا حالا دارم رو یه پروژه مستقل برای اندروید کار میکنم, از اون موقع تا حالا هم ایشون به من لطف داشتن و منو راهنمایی کردن.

با آرزوی موفقیت برای خودت و تیم خوبت;)

مرد حسابی من باید از تو کمک بگیرم
yahoo_4.gif

شرمندم نکن دیگه
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
فرشاد تو امریکا زندگی میکنی ؟ بعد این همه مدت داری از من برای انتشار بازی راهنمایی میگیری ؟ مرد حسابی من باید از تو کمک بگیرم :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یه لیست از ماشین های فعلی بدید همش رو نه چندتا که ادم باحاشون حال کنه.از ماشین های غیر ایرانی تصویر پراید رو کی برمیداره?!وسعت بازی چقدره؟از چه فیزیکی استفاده شده در بازی؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
فعلابرای دموی تکنیکی 7 تا ماشین در نظر گرفته شده که در حال حاضر قابل بازی هستند ( تصویر پیوست )
شهر بازی تو نسخه ایرانی به دلیل محدودیت بودجه ( یا همون نبود بودجه ) کوچیه ، فکر کنم تو عکس پیوست وسعت تقریبیش مشخص باشه
برای فیزیک و هندلینگ اتومبیل ها از چندتا پیکیج با مقدار زیادی دستکاری استفاده شده

Attachments

• CARS.jpg
    CARS.jpg
    105.8 KB · مشاهده: 41

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یعنی وسعت بازیتون از بازی سرعت در شهر کمتره؟البته میتونید بازیتون رو به این محدود نکنید یعنی mode برای مسابقات ماشین های فرمول 1 و ... هم قرار بدید؟میگید نوبد بودجه چرا خوب زیرمجموعه یک شرکت ایرانی نمیشید تا بودجه هم بدست بیارید؟
این ماشین ها برنداشون هست مدلشون معلوم نیست که؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
یعنی وسعت بازیتون از بازی سرعت در شهر کمتره؟
برادر شتاب در شهر با بودجه ملیونی بنیاد ساخته شده ما اینو با پول تو جیب خودمون ساختیم اون هم دو نفری
البته میتونید بازیتون رو به این محدود نکنید یعنی mode برای مسابقات ماشین های فرمول 1 و ... هم قرار بدید؟
جز شهر چندتا پیست هم هست برای مسابقات شبانه
میگید نوبد بودجه چرا خوب زیرمجموعه یک شرکت ایرانی نمیشید تا بودجه هم بدست بیارید؟
دنبالش رفتیم کسی ازمون حمایت نکرد

به زودی دموی قابل بازی منتشر میکنیم

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
بازم سلام ببخشید اگه میتونید مدل ها رو کانورت کنید کلی ماشین اینجا هست فرمتشون برای gta iv هست

همچنین 1 چند تکسچر کوچیک هم دارم آماده کردم 1 2

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر