r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
درود
امروز میخوام یک مرورگر جدید معرفی کنم که خودم بتازگی ازش استفاده میکنم و نتایج خیلی عالی برای من داشته .

Comodo Dragon

browser.jpg

اگه از کرش ها و آپدیت های پیاپی فایرفاکس خسته شدین یا اگه بین استفاده از کروم و فایرفاکس مردد هستین من بهتون پیشنهاد میکنم کومودو دراگون رو یک تست کوچولو بزنید شاید خوشتون بیاد ;;)
فکر میکنم این مرورگر بر پایه کروم باشه ولی بشخصه بیشتر از اون خوشم میاد ازش !
از شر فایرفاکس ملعون (:D) هم راحت شدم .
از لحاظ سرعت هم سرعت بسیار عالی داری ! برای من که اینچنین بوده ! شما هم امتحان کنید نتیجشو اعلام کنید .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درود بر شما و تشکر بخاطر معرفی این مرورگر
ای کاش کمی تخصصی تر بررسی می‌کردید .
به هر حال من هم تجربه شخصی خودم در استفاده از این مرورگر رو عینا ذکر میکنم.
همانطور که خودتون هم گفتید این مرورگر بر پایه گوگل کروم طراحی شده اما گرافیک و محیط کاربری اون خیلی بهتره .
من همزمان این مرورگر و فایر فاکس رو باز کردم و به مدت نیم ساعت به وبگردی و باز کردن سایت های مختلف پرداختم. (در هر دو مرورگر)
در نگاه اول سرعت خیلی خوب مرورگر Comodo Dragon و باز کردن سریع تمام لینکها برام جالب بود.
هماهنگی با افزونه ها و برنامه های جانبی آنتی ویروس (Kaspersky) امنیت بالا در وبگردی رو از همون اول برای کاربر تضمین میکنه.
وقتی بعد از نیم ساعت ، میزان استفاده دو مرورگر از حافظه رو با هم مقایسه کردم .سهم Comodo Dragon فقط یک چهارم فایرفاکس بود.
بر خلاف دیگر سایت ها زمانیکه خواستم افزونه های برنامه رو از طریق سایت برنامه نصب کنم، خیلی کند صفحه ها رو باز میکرد و من مدام مجبور بودم به تصویر زیر چشم بدوزم.

وقتی دیدم به دلیل سنگینی این صفحه دارم ترافیک زیادی از اینترنتم رو از دست میدم، از خیر نصب افزونه ها گذشتم و به کسب تجربه در مورد این مرورگر (فعلا) خاتمه دادم.
شاد باشی و سلامت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر