کسایی که این بازی رو دوست دارنparasite Eve بیان تو.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
اوه اوه , اون ساختمون 70 طبقه رو نگو که دیگه تو روح روان بود , هر 10 طبقه 1 سیو داشت !!

یادش بخیر برای این بازی چندتا مموری داشتم , فکر کنم 3 تا بود که هر 45 تا اسلوتش رو فقط این بازی رو سیو کرده بود :d با انواع و اقسام ترکیبات اسحله

اینقدر این بازی رو رفتم تا همه لول ها 99 شده بود یا 999 , الان یادم نیس , آخرش یه اسلحه ساخته بودم که با 1 گلوله هرچی موجود بود رو تو بتل ها میترکوند

باس ها هم اصلا نوبت بهشون نمیرسید تا حمله کنند :d فقط باس آخر بود که حتی با این اسلحه لامصب نمیمرد

ولی با 2 اصلا حال نکردم :( اصلا هم بازی نکردم

- - -ویرایش - - -

درسته , کد گیم شارکی که تو سایتها بود روی نسخه هایی که داشتیم کار نمیکرد , فقط یکی دوتا کد بود که کار میکرد که اونم بیشتر واقع هنگ میکرد .

اونموقع یادمه من رفته بدوم هم کدهای نسخه پال رو گرفته بودم هم نسخه NTSC . بعدش چندتا کد از این دوتا نسخه رو با هم ترکیب کردم و در کمال تعجب بدون هیچ مشکلی کار کرد .

حتی یادمه یکی دوتا کد هم خودم ساختم که چندتا از اسلحه ها رو بینهایت میکرد بازی هم هنگ نمیکرد . تو کل اینترنت هم اون موقع گشته بودم اصلا همچین کدی نبود .

شماره 1 که واقعا عالی بود ولی من از شماره 2 هم خوشم اومد ولی نه به اندازه 1 ، ولی من با 3 زیاد حال نکردم ، وسطاش ولش کردم ،داستان همون 2 شماره رو باید ادامه میدادن ، نه اینکه کلا بیخیالش شن

gamer ps3

کاربر سایت
Apr 1, 2011
93
نام
محمد
من بااین بازی زندگی کردم شماره 2اش رو روی nightmer mod که اخرین درجه سختی اش بود فقط و فقط بخاطر غول اخرش 6 ماه طول کشیدتااخرش رفتم یادش بخیر.8-> اگه بگم بهترین بازی عمرم بود دروغ نگفتم اصلا از اول بازی باید برای باس اخر خودتو اماده می کردی :(( هر کی می خواد این بازی رو بازی کنه شک نکنه

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من بااین بازی زندگی کردم شماره 2اش رو روی nightmer mod که اخرین درجه سختی اش بود فقط و فقط بخاطر غول اخرش 6 ماه طول کشیدتااخرش رفتم یادش بخیر.8-> اگه بگم بهترین بازی عمرم بود دروغ نگفتم اصلا از اول بازی باید برای باس اخر خودتو اماده می کردی :(( هر کی می خواد این بازی رو بازی کنه شک نکنه

ای گفتی :x
واقعا عجب گيمي بود شماره یک که عالی بود
شماره دو هم حرف نداشت
b-)
عجب باسهايي داشت آخرین باس تو هر دو شماره اشک آدما در می اورد:d

درسته از اول بازی باید قدرتها را افزایش میدادیم تا از پس باس آخر بتونیم بر بيايم:>

[/URL

[URL=http://www.uploadax.com/] [/URL

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
من نسخه اول و دوم رو گرفتم...ولی اون موقع فقط 2 رو بازی کردم...یادمه آخر بازی بود،مبارزه با باس آخر که از خوش شانسی من برق رفت من هم به فنا رفتم....دفعه بعد که رفتم،هول شدم زدم فیلم آخرش رفت....
زیاد از نسخه 1 خوشم نیومد،برای همین فقط نگاه می کردم،چون برادرم بازی می کرد...
نسخه 2 وقتی وارد یه جا میشدی،و اون منطقه رو ترک می کردی(بدون این که مبارزه کنی) امتیاز منفی میداد که خیلی رو مخ بود...
الان همشون رو برای psn گرفتم...دارم Alone in the Dark رو میرم....اول بازی چه آهنگی میزنه،موقعی که سگا میوفتن دنبال آدم....خوفناکه(اون پیرزنه هم دست کمی از فیلم ترسناک نداره):p
اولش که ادوارد کارنبی رو انتخاب می کنید اگه به سمت اون در که قفل رمزدار داره برید یه سایه ترسناک می بینید...که موجب انصراف از بازی می شود...:d
هر قدم تو این بازی تن و بدن آدم میلرزه،معما های سختی هم داره...:-s:d
توصیه می کنم که تنهایی این بازی رو انجام ندین،خلاصه یکی در کنارتون باشه...با این که خیلی وقته این بازی رو رفتم ولی بازم...(حس عجیبی داره این بازی ):d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
من نسخه اول و دوم رو گرفتم...ولی اون موقع فقط 2 رو بازی کردم...یادمه آخر بازی بود،مبارزه با باس آخر که از خوش شانسی من برق رفت من هم به فنا رفتم....دفعه بعد که رفتم،هول شدم زدم فیلم آخرش رفت....
زیاد از نسخه 1 خوشم نیومد،برای همین فقط نگاه می کردم،چون برادرم بازی می کرد...
نسخه 2 وقتی وارد یه جا میشدی،و اون منطقه رو ترک می کردی(بدون این که مبارزه کنی) امتیاز منفی میداد که خیلی رو مخ بود...
الان همشون رو برای psn گرفتم...دارم Alone in the Dark رو میرم....اول بازی چه آهنگی میزنه،موقعی که سگا میوفتن دنبال آدم....خوفناکه(اون پیرزنه هم دست کمی از فیلم ترسناک نداره):p
اولش که ادوارد کارنبی رو انتخاب می کنید اگه به سمت اون در که قفل رمزدار داره برید یه سایه ترسناک می بینید...که موجب انصراف از بازی می شود...:d
هر قدم تو این بازی تن و بدن آدم میلرزه،معما های سختی هم داره...:-s:d
توصیه می کنم که تنهایی این بازی رو انجام ندین،خلاصه یکی در کنارتون باشه...با این که خیلی وقته این بازی رو رفتم ولی بازم...(حس عجیبی داره این بازی ):d
برعکس ، من از شماره 1 خیلی بیشتر خوشم اومد تا 2 .....ولی جفتشون عالی بودن

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
منم امروز شماره یک را تموم کردم . واقعا بازی شاهکاره , یکی از بهترین بازی هایی که تا حالا بازی کردم .
ولی آخر بازی خیلی مبهم تموم شد !
از فردا هم شماره دو را شروع می کنم .

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
منم امروز شماره یک را تموم کردم . واقعا بازی شاهکاره , یکی از بهترین بازی هایی که تا حالا بازی کردم .
ولی آخر بازی خیلی مبهم تموم شد !
از فردا هم شماره دو را شروع می کنم .

توی 1 بازیو که تموم کنی و باس آخرو بزنی یه مد دیگه باز میشه به اسم Crysler Building که اونم باید تا آخر بری تا پایان اصلی بازیرو ببینی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر