تصاویر جالب Community از Skyrim

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
از موقعی که Skyrim عرضه شده، گیمرها عکسهای جالب زیادی رو ازش گرفتن، امروز یه سری تصاویر خیلی زیبا تو این سایت دیدم که دیگه حیفم اومد نگذارمشون.

6467625967_1bc79cd3a0_b.jpg

اینم باحال بود، مُدی ساختن که Lightning رو وارد Skyrim میکنه:D

هر کس عکس جالبی دید (یا خودش گرفت) میتونه همینجا بگذاره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اون عکس اولی فکر کنم خواسته شبیه Lost Odyssey دربیاد ! :D من بازیش نکردم ولی یادمه یه عکسی شبیه این داشت !

اون Werewolf جلوی ماه هم خیلی جالب بود !!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
واقعا بازيش عاليه من هنوز نشستم پاش دارم بازيش ميكنم خيلي جذابه طراحي هنري بازي تو بعضي از مواقع شاهكاره و باعث ميشه تا دهن آدم وا بمونه:shocked:
تو اون عكس اوليه عاقبت يارو كاملا مشخصه:dسلاحشم افتضاحه ارزش بالايي داره ولي قدرتش در حد چوبه:|

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
چقدر خلوته تایپیک !:d
اینا رو هم خودم امروز گرفتم. هرمودی که توی skyrimnexus بود رو تو بازی ریختم.:d

آسمان WHITERUN:
fzr78zhnq6gdp5ckyit.jpg

شمشیر لایتنگ:

f3inyi4sheogaed4ntf7.jpg

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
اینم همین چند ساعت پیش انداختم :

تریس مترید در اسکایرم::d
4l6jpxhlskyihlipd2.jpg

j83zxtezlr3wjv5zv77.jpg

متاسفانه هر آرموری قشنگی هم که تو نکسوس واسه دانلود گذاشتن اکثرا واسه female ها هست... کاراکتر male ما همچنان بدون مود آرمور...:(

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
بالاخره پس از کلی گشت و گذار تونستم این مود لایتینگ رو پیدا کنم... تعجب میکنم که این مود چرا اینقدر private هست...از یه سایت روسی تونستم پیداش کنم:

vel1gh8snpq43qqythy.jpg

z8k0ysjxkharsg4knvzq.jpg

این هم شمشیر های جدیدم :

tivn15memyiyxt5segp.jpg

ptzt56qmeb62adm1chq.jpg

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
بالاخره پس از کلی گشت و گذار تونستم این مود لایتینگ رو پیدا کنم... تعجب میکنم که این مود چرا اینقدر private هست...از یه سایت روسی تونستم پیداش کنم:

vel1gh8snpq43qqythy.jpg

z8k0ysjxkharsg4knvzq.jpg

این هم شمشیر های جدیدم :

tivn15memyiyxt5segp.jpg

ptzt56qmeb62adm1chq.jpg

داداش این شمشیرارو از کجا پیدا کردی آدرسشو به ما هم بگو :D
این مد لایتینگ رو میشه یکم توضیح بدی ؟ چجوری پیداش کردی ؟ تو نسخه 360 هست ؟ چیه کلا .

پ.ن : این قیافه جدید که درست کردین این دختر مو قرمز مثلا . در نسخه 360 امکان پذیر هست ؟ چجوریه ؟

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
داداش این شمشیرارو از کجا پیدا کردی آدرسشو به ما هم بگو :D
این مد لایتینگ رو میشه یکم توضیح بدی ؟ چجوری پیداش کردی ؟ تو نسخه 360 هست ؟ چیه کلا .

پ.ن : این قیافه جدید که درست کردین این دختر مو قرمز مثلا . در نسخه 360 امکان پذیر هست ؟ چجوریه ؟

متاسفانه نسخه ی 360 رو ساپورت نمیکنه.:d من خودم اول یه 10 ساعتی روی ایکس باکس بازی کرده بودم ولی دیدم روی کامپیوتر یه صفای دیگه داره.الانم اینا رو با مود درستش کردیم.

اینم کاراکتر قدیمی بنده در بالاترین نقطه ی اسکاریم:(با پای خودم تا اونجا رفتم:d):
2g49460njyr65gex772g.jpg

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
تو تایپیک خود اسکاریم هم گذاشتم ولی چون جالب بود گفتم اینجا هم بذارم:d:

شکار از زاویه بسته یک عقاب:d:

لینک دانلود :[video]uplod.ir/qiy1j244nul0/TESV_2012-05-11_23-06-09-03.mp4.htm[/video]

83beaea4aa57.jpg

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
^^^^
پسر عجب چیزی بود. خودت بودی ؟؟ هر کی بوده رگ و ریشه اش از این کمان دارایه مخصوص دربار بوده:d .

آره خودم بودم. تا دلت بخواد روزانه از این هد شات ها میزنم به اون عقابهای بیچاره:d ولی همیشه نمیشه فیلم گرفت... اینبار هم شانسی داشتم از خود بازی فیلم میگرفتم که اینو کات کردم گذاشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر