کمک در هری پاتر 5

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
دمت گرم دوست عزیز ولی میرم پیش دین توماس باید چیکار کنم ؟;)
دين توماس كدومه؟ بگو كجاست شايد يادم بياد! همون كه تو برج ساعته؟
بايد اون چرخ دنده ها رو بلند كني بذاري سرجاش تا آونگ ساعت ديوانه وار حركت كنه

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من پیش ارنی مک میلان چکار باید کنم ؟ بهم میگه مه 5 تا گل بچینم و وقتی که اون پنج تا گل سفید رو میچینم دیگه نمیدونم باید به کجا ببرمشون و چکارشون کنم؟
و همچنینن پیش دین تواس (همون پسر سیامه که تو حیاط رو سبزه واستاده)برای اون هم نمیدونم باید چکار کنم؟
یا علی مدد

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
سلام
بچه ها من پیش ارنی مک میلان چکار باید کنم ؟ بهم میگه مه 5 تا گل بچینم و وقتی که اون پنج تا گل سفید رو میچینم دیگه نمیدونم باید به کجا ببرمشون و چکارشون کنم؟
و همچنینن پیش دین تواس (همون پسر سیامه که تو حیاط رو سبزه واستاده)برای اون هم نمیدونم باید چکار کنم؟
یا علی مدد
1.شما باید قبل از اینکه پیش ارنی برید به گلخانه برید و گوشی ها را برداشته و موجودی که درون گلدون هست را بیرون بیاورید بعد باید برید پیش ارنی.
2.برای دین هم شما باید 5 تا مجسمه گراز که در قلعه هست را پیدا کنید.
موفق باشید

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
1:این 5 تا گرازی که باید برای دین توماس پیدا کنم کجاهای قلعه هستن(دو تاشون رو پیدا کرد ولی 3 تا دیگه مونده)
2:وقتی فیلت ویک می خواست ازم امتحان ورد بگیره هنوز ورد ریدکتو رو یاد نگرفته بودم باید چجوری ورد ریدکتو رو یاد بگیرم.
3: پیش اسنیپ و مک گوناگال باید چه کار کنم؟
یا علی مدد

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
سلام
1:این 5 تا گرازی که باید برای دین توماس پیدا کنم کجاهای قلعه هستن(دو تاشون رو پیدا کرد ولی 3 تا دیگه مونده)
2:وقتی فیلت ویک می خواست ازم امتحان ورد بگیره هنوز ورد ریدکتو رو یاد نگرفته بودم باید چجوری ورد ریدکتو رو یاد بگیرم.
3: پیش اسنیپ و مک گوناگال باید چه کار کنم؟
یا علی مدد
صفحه هايه قبليه اين تايپيك رو بگرد جواب همه سوالات توش هست

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من هر کاری میکنم نمی تونم تو امتحان پروفسور فیلت ویک از t بالاتر بگیرم میخواستم بدونم که نمره پایین گرفتن از استاد ها تو روند بازی تاثیر داره یا نه ؟
در ضمن می خواستم بدونم وقتی میرم پیش پروفسور مگ گوناگال و با من صحبت میکنه و به من ماموریت میده باید چکار کنم؟
یا علی مدد

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
بچه ها من هر کاری میکنم نمی تونم تو امتحان پروفسور فیلت ویک از t بالاتر بگیرم میخواستم بدونم که نمره پایین گرفتن از استاد ها تو روند بازی تاثیر داره یا نه ؟
تا اونجا که یادمه کسب نمره قبولی در امتحانات کافی
در مورد سوال دومتون هم الان درست یادم نیست اما اگه صفحات قبلی این تاپیک بخونید فکر کنم جواب پیدا کنید
موفق باشید

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
تا اونجا که یادمه کسب نمره قبولی در امتحانات کافی
در مورد سوال دومتون هم الان درست یادم نیست اما اگه صفحات قبلی این تاپیک بخونید فکر کنم جواب پیدا کنید
موفق باشید
درسته ولي اگه همه امتحانارو با نمره بالا قبول شي يه جام به اون اطاقه افتخارات اضافه ميشه و اين ماله كساييه كه ميخوان بازي رو تا 100% تموم كنن

V_V_V_V_V

کاربر سایت
May 8, 2010
2
گارگویل های لعنتی دقیقا کجان؟

سلام دوستان . میشه یه نفر مکان دقیق دقیق دقیق گارگویل ها رو بگه ؟

می خوام خیلی خیلی خیلی خیلی دقیق باشه .

ممنون....

جردن

کاربر سایت
Feb 17, 2011
15
سلام من تازه اومدم
یه سوال داشتم برو بچ مشکل کولین رو برای فرستادن هدیه ها چی جوری باید حل کرد
جان ما بگین که بد جوری گیر کردم :((

جردن

کاربر سایت
Feb 17, 2011
15
دمت گرم دوست عزیز ولی میرم پیش دین توماس باید چیکار کنم ؟;)
سلام دوست عزیز باید چرخ دنده ها رو بیاری سمت چپ و بعد چندتا ی دیگه طبقه ی بالاست که باید اونهارم سمت راست بزاری
حالا یکی به من بگه بعد از این مشکل کولین رو چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر