کمک در هری پاتر 5

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
من خودم اینو باز نکردم ولی اگه بری تو کتابخونه اونجا بهت می گه که به سرسزاس عمومی بری و براش عنوان روزنامه ی روز بیاری!

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
ببخشید اون تابلویی که تو طبقه چهارمه و لباس صورتی داره رو چی جوری باز کنم؟
برو اول ازش سوال كن. بعد برو طبقه ي آخر (17) برو تو راهرو يه تابلو مشكي هست از اون سوال كن. بعد بيا پايين و برو پيش تابلو تو راهرو (همون پيرمرده) از اون سوال كن بعد بهت يه آدرس ميده.آدرسو رو نقشه پيدا كن برو يه تابلو پيدا مي كني يه زن چوپانه. بعد بايد بري پيش همون تابلويي كه بايد دوئل كني. بعد برگرد پيش اون تابلو كه يه سگ داره. رمزو ميفهمي. يه كمي سخته. در حقيقت سخترين تابلوشه.
با تشكر :biggrin1:

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
من خودم اینو باز نکردم ولی اگه بری تو کتابخونه اونجا بهت می گه که به سرسزاس عمومی بری و براش عنوان روزنامه ی روز بیاری!
چگونگي بردن روزنامه:
به سرسرا عمومي برو. بعدش يه جايي هست كه دامبلدور سخنراني ميكنه. بيا رو اون همه ي طلسم ما رو امتحان كن. بعد يه جغد از بالا مياد روزنامه رو ميندازه

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
حالا كه بحث تابلو شد ما هم عقب نمونيم ! اقا يه تابلو هست كه يه مرد شنل پوش روشه اونو نميدونم چه شكلي pass شو گير بيارم لطفا كمك !

mohsen.rajabi

کاربر سایت
Nov 28, 2006
113
برو اول ازش سوال كن. بعد برو طبقه ي آخر (17) برو تو راهرو يه تابلو مشكي هست از اون سوال كن. بعد بيا پايين و برو پيش تابلو تو راهرو (همون پيرمرده) از اون سوال كن بعد بهت يه آدرس ميده.آدرسو رو نقشه پيدا كن برو يه تابلو پيدا مي كني يه زن چوپانه. بعد بايد بري پيش همون تابلويي كه بايد دوئل كني. بعد برگرد پيش اون تابلو كه يه سگ داره. رمزو ميفهمي. يه كمي سخته. در حقيقت سخترين تابلوشه.
با تشكر :biggrin1:

ممنون از راهنماییت

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
بچه ها لطفا وقتی می خواین در مورد pass راه مخفی ها بپرسین صحبت اونارو توی نوشتتون بزارین تا دیگران راحت تر جوابتون رو بدن!

harrypotter8000

کاربر سایت
Jul 17, 2007
1
جواب

سلام
من 46 در صد رفتم
( همونجایی که حیاط تبدیل به مرداب میشه و دور ساعت رو تند میکنی و ... و چند تا جعبه رو میبری تو یه اتاق که درش قفله و ... ) کلا بعد از جمع کردن ارتش دامبلدور !
حالا هیچ وظیفه ی دیگه ای نیست ! وقتی نقشه رو میارم کلیک راست میکنم اسم هیچس نیست ! خواهشا بگین من چیکار کنم !
ممنون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------
باید به همون حیاطی بری که دوربین کالین رو پیدا کردید:biggrin1:

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
بايد 3 حياطو تبديل به مرداب كني.
بعدش نقشه رو باز كن برو پيش اعضاي مختلف الف دال ماموريتها رو اجرا كن

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
من 43% بازی را رفتم اونجایی که حیاط را تبدیل به مرداب می کنم بعدش باید چی کار کنم ؟:(
بايد 3 حياطو تبديل به مرداب كني.
بعدش نقشه رو باز كن برو پيش اعضاي مختلف الف دال ماموريتها رو اجرا كن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر