کمک در هری پاتر 5

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
اقا اون كسي كه من پيشش گير كردم اسمش هست (erine macmillan ) در ضمن كل هاگوارتز رو هم زيرو رو كردم اما فقط سه چهارتا بود كه اونا رو هم وقتي به ارين ميدم قبول نميكنه!!!!

mohsen.rajabi

کاربر سایت
Nov 28, 2006
113
خواهش ميكنم بگين چند تا گل هست ؟

نگاه من تو راه اومدن طرف خونه هاگرید گلهایی سفیدی تو راهه می ری پهلوش و اینتر می زنی

من توی اون مرحله که باید کتاب را از کتابخانه ورداشت گیر گردم نمیدونم بعد از ورداشتن کتاب باید چیکار کرد

به نظرم باید بری پهلوی اسنیپ

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
اسنیپ گجا هست در ضمن متشکرم
تو حياط هاگوارتز اين گوشه و كناراش يه راهي هست كه ميخوره به يه پل دراز . اون پله رو كه رد كني ميرسي به يه در از اون كه بري تو سمت چپ پله ها يه راه كوچيك هست كه اسنيپ اونجاس!

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
وسائل لونا

اما برای رمز تابلو دخمه باید باشنلی که مخفی می کنه بری اونجا( پایینترین طبقه پلکان ها ) بعدش میری رز رو باز می کنی بعد بازی دمو می شه و رمز رو می فهمی
من مشكلم تقريبا حل شده.
ميشه درباره اون تابلو دقيق تر توضيح بدي. همون تابلوي سياهچال يا زير زمين. دقيق تر بگو
ممنون

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
من مشكلم تقريبا حل شده.
ميشه درباره اون تابلو دقيق تر توضيح بدي. همون تابلوي سياهچال يا زير زمين. دقيق تر بگو
ممنون
شما اون شنل مخفي كننده رو ميپوشي بعد ميري از پله ها پايين. در اون دخمه رو كه باز كني دو تا ادم دارن با هم حرف ميزنن( البته تويه دمو) بعد يكيشون به اون يكي رمزو ميگه شما هم متوجه ميشي بعد ميري شنل نامريي كننده رو در مياري ميري پيشه تابلو رمزو بهش ميگي!!!

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
تو مرحله جم کردن گل ها به غیر از گل شما باید برید قسمت گل خونه یه گیاه جیغ جیغو هست که اول اون گوشی های بغلشو تو گوشتون کنید و گیاه رو بردارید وبرای اون پسری که کنار خونه هاگرید هست ببرید.
البته باید تمام گلهای سفید رو جمع کرده باشید.

در مورد کدوهای در خونه هاگرید.
شما باید اونا رو روی دود کش خونه هاگرید قرار بدید تا بترکند.
بعد از اون اون آپاش بغل خونه هاگرید رو بردارید و پشت خونه هاگرید تخم گل افتاده و با آپاش به اونه آب بدید تا گل ها در بیاد.اونجا 4 تا گل هست.

در گل خانه هم یه آپاش و یه سطل خاک هست و 4تا گلدون.
سطل خاک رو بلند کنین و بالای گلدون ها ببرید.اگر این کار رو درست انجام داده باشید سطل شرو به خاگ ریختن داخل گلدون ها میکنه.بعد از اتمام کار به همشون با آپاش آب بدید تا در بیان.

امید وارم که کمکتون کرده باشم.

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
خب مشكل من تو تابلو حل شد. فقط يه تابلو مونده اونم تويه سالني كه پله داره. و يه در بزرگ به بيرون باز ميشه و يه پل سنگي خيلي بزرگ داره. يا بهتر بگم بغل همون پله هايي كه ميره دخمه اسنيپ يه تابلو هست. اونو چطوري پسوردشو گير بيارم؟

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
فقط کافیه که بری کنار پسرایی که اونجا وایستادن دکمه ctrl رو بزنی تا باهاشون دویل کنی بعد که فرار کردن برو از اون تابلوه سوال کن بهت میگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر