کمک در هری پاتر 5

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
دمت گرم فقط دو تا كار ديگه مونده اگه كمكم كنيد واقعا ازتون ممنون ميشم ( كدو هايه دمه خونه هاگريد) واقعا نميدونم كدوها رو چي كار كنم !!!
با يكي ديگه كه اسمش هست than tomas نميدونم براش چي كار كنم اصلا نديدمش ؟
( تو راهنمايي نقشه كه ميگه براش داروي شامل عناصر رو پيدا كن!!! )

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دمت گرم فقط دو تا كار ديگه مونده اگه كمكم كنيد واقعا ازتون ممنون ميشم ( كدو هايه دمه خونه هاگريد) واقعا نميدونم كدوها رو چي كار كنم !!!
با يكي ديگه كه اسمش هست than tomas نميدونم براش چي كار كنم اصلا نديدمش ؟
( تو راهنمايي نقشه كه ميگه براش داروي شامل عناصر رو پيدا كن!!! )
اگر منظورت دین توماس که باید دنبال چند تا مجسبه گراز بگردی :
یکیشون توی راه دفتر آمبریج هستند.
یکیشون توی طبقه چهارم یک در باید بری توش اگر اشتباه نکن در راه کتاب خانه یک جا هست پنجره پنجره یک درب داره که به بالکن خطم میشه برو تشو به سمت راست اونجا پیدا میکنی.
همون جایی که دوربین رو پیدا کردی اون پله هارو که خراب درست کن بعد برو ازشون بالا راه اینقدر ادامه بده تا یکی اون ته هست.
توی همون جایی که هستی قبل زا این که به محوطه که دوربین گیر آوردی برسی اونجا یکی بود.
توی همون حیاطی که دین هست
_________
باید با این ها صحبت کنی درضمن اگر این هارو آتیش بزنی بهت امتیاز میده.

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
اقا ممنون اگه بگين كدوهايه دمه خونه هاگريدم چي كار كنما ديگه نور الا نوره و ديگه منو نميبينين تا وقتي كه يه جايه ديگشو بمونم؟ همين يه كارم مونده ( كدوهايه دمه خونه هاگريد! )

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
كسي نميدونه به اون پسره كه دم خونه هاگريد هست چه كمكي بايد بكنم ؟ بابا شماها كه بازي رو تموم كردين !!
اگه ميشه مشخصات ظاهري اين يارو دين توماس رو هم بنويسين چون من هر چي ميگردم پيداش نميكنم !!!!!!

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام .
وسايل لونا لاوگود رو از كجا بيارم. 4 5 تا وسيلست. جاهاي مختلف
بعد يكي بهم بگه كه چطوري رمز تابلوي زير زمين (دخمه اسنيپ) چگونه بدست بيارم.
من 74 % بازي رو رفتم.

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
سلام .
من 74 % بازي رو رفتم.
وسایل لونا در:
1.great hall
library.2
clock tower garden.3
4.چند تاش هم توی حیاط مدرسه زیر برگ درختها که میتونی با جارو ای که در کنارشون هست برگ ها کنار بزنی

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
اگه ميشه مشخصات ظاهري اين يارو دين توماس رو هم بنويسين چون من هر چي ميگردم پيداش نميكنم !!!!!!
تا اونجا که یادم میاد از تابلو مرد شکارچی بری بیرون میرسی به حیاط مدرسه تو حیاط یک پسری که فکر کنم سیاه پوسته و کنار یک نیمکت سنگیست دین توماس.

mohsen.rajabi

کاربر سایت
Nov 28, 2006
113
سلام .
من 74 % بازي رو رفتم.

وسائل لونا
وسایل لونا در:
1.great hall
library.2
clock tower garden.3
4.چند تاش هم توی حیاط مدرسه زیر برگ درختها که میتونی با جارو ای که در کنارشون هست برگ ها کنار بزنی

اما برای رمز تابلو دخمه باید باشنلی که مخفی می کنه بری اونجا( پایینترین طبقه پلکان ها ) بعدش میری رز رو باز می کنی بعد بازی دمو می شه و رمز رو می فهمی

آخرین ویرایش:

mohsen.rajabi

کاربر سایت
Nov 28, 2006
113
كسي نميدونه به اون پسره كه دم خونه هاگريد هست چه كمكي بايد بكنم ؟ بابا شماها كه بازي رو تموم كردين !!

گلهایی سفیدی که تو راه رو می خواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر