کمک در هری پاتر 5

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
سلام دوستان من تو این بازی تو مرحله ای که باید به کولین کروی برای پیدا کردن دوربینش کمک کنیم گیر کردم جایی رو پیدا نمیکنم که بتونم دوربین رو از اون بالا بیارم پایین همچنین تو مرحله ی ارنی مک میلان گیر کردم نمیدونم چه کمکی باید بهش بکنم

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
یه تاپیک که در مورد این بازی تو انجمن 360 هست یدونه هم خودت تو انجمن pc زدی حالا میای یه تاپیک دیگه میزنی که یه جای بازی گیر کردی؟!!سوالتو تو تاپیکی که تو انجمن 360 بپرسی جوابتو میگیری

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
كمك رسيد.

اونجايي كه رو نقشه علامت زده بايد بري دوربين رو بياري و رو عكس دومي بايد اون نيمكت رو ببري زير اون ديوار و بري بالا تا بتوني دوربين رو بياري. براي ارني مك ميلان هم بايد بري گلخانه بعد گوشي بزاري رو گوشت بعد اون گلدوني كه تو هموت قسمت پيش گوشي هست رو برداري ببري بدي به ارني و لي قبلش بايد تو همون محوطه اي كه ارني مك ميلان هست 5 تا گل سفيد برداري.
IoFy7fRcC.jpg

zoSywormQ.jpg

afshinrk

کاربر سایت
Jul 12, 2007
2
Harry potter and the order of the phoenix

سلام دوستان:
من عضو تازه واردم و برای اولین بار در تاریخ بازیهام به یه مشکل بر خوردم
من در قسمت پیدا کردن gargoyles برای dean thomas گیر کردم البته شاید بخاطر CD خرابی بود که بازی رو از روش نصب کردم
به هر حال خواهشاً یکی لطف کنه منو راهنمایی کنه
متشکرم.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
همون مجسمه اژدها هستن 5 تا از اونا تو قصر هستش که باید با 5 تاشون صحبت کنی و بری پیش دین توماس
یکیش همون جاس که دوربین رو از اون بالا میاری تو اون محوتس یکی نزدیکه دفتر آمبریج یکی رو پل یکیش تو بالکن نزدیک دستشویی

afshinrk

کاربر سایت
Jul 12, 2007
2
میشه خواهش کنم راجع به اژدهای روی بالکن دستشویی یکم دقیق تر نشونی بدین یا روی نقشه علامت بزنید و عکسشو قرار بدین
خیلی ممنون و متشکر.

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
با سلام
ایا کسی میدونه وسایل لونا که گم کرده در کجا قرار دارن من 4 تاشو پیدا کردم پنجمیش نمیدونم کجاست:
1.کتابخونه
2.great hall
3.نزدیک دفتر اسنیپ
4.حیاط برج ساعت
5. ...............

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
میشه خواهش کنم راجع به اژدهای روی بالکن دستشویی یکم دقیق تر نشونی بدین یا روی نقشه علامت بزنید و عکسشو قرار بدین
خیلی ممنون و متشکر.
باید بری به طبقه 4 وارد در که بشی یک راهرو طولانی قرار داره در انتهای ان یک پلها قرار داره از اون برو بالا میرسی به بالکنی.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
با سلام
ایا کسی میدونه وسایل لونا که گم کرده در کجا قرار دارن من 4 تاشو پیدا کردم پنجمیش نمیدونم کجاست:
1.کتابخونه
2.great hall
3.نزدیک دفتر اسنیپ
4.حیاط برج ساعت
5. ...............
تو حیاطی که درش میشه سمت چپ لونا یه جارو تو حیاط پیدا کن با جادو بلندش کن و بکش رو بر گها یکیشون زیر همین برگها هستش

آخرین ویرایش:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من نمتونم قسمت که پرفسور پامونا اسپراوت میخوات ازم امتحان بگیره تموم کنم یعنی هرچی میرم پیشش ازم امتحان نمیگیره بعدشم که با رون و هرمیون حرف میزنم میگن باید نویلی رو پیدا کنیم نویل هم اسم یه کتابی رو میگه

prince_farsi

کاربر سایت
Dec 6, 2005
110
دوستان من نمتونم قسمت که پرفسور پامونا اسپراوت میخوات ازم امتحان بگیره تموم کنم یعنی هرچی میرم پیشش ازم امتحان نمیگیره بعدشم که با رون و هرمیون حرف میزنم میگن باید نویلی رو پیدا کنیم نویل هم اسم یه کتابی رو میگه
باید بری تو اتاق گریفیندور از پله ها بری بالا و وارد اتاق خواب بشی در کنار تخت خواب نویل که یک قورباغه روی اون قرار داره یک کتابه باید اون بر داری و بعد بری امتحان بدی.

pcteam

کاربر سایت
Jul 21, 2007
35
سوروس !

سلام !
من تا 27 درصد رفتم و تا الان 23 نفر رو هم دعوت کردم به ارتش دامبلدور ولی
نمیدونم سوروس میگه باید چی کار کنم ؟ !
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر