اموزش نصب و اجرای برنامه های جی تگ

گفتگو در 'آموزش های X360' ایجاد شده توسط x23are, ‏Dec 15, 2011.

1. کاربر سایت

سلام
    freestyle رو نصب کردم
    ولی هیچکدوم از بازی های من رو که رو هارد نصب کردم نشون نمیده
    در ضمن چجوری میتونم برگردم به داشبورد اصلی دستگاه

آخرین ویرایش: ‏Nov 28, 2014
  2. کاربر سایت

دوستان اگر امکان دراه این مشکل کینکت را که با جیتگ داره یک راه ساده ازش بگید بغیر از آپدیتش

3. کاربر سایت

نام:
    ایوب
    ببین میتونی پروفایل ها تو کاستمایز بکنی یعنی شکل و قیافه براشون بسازی اگه نمیشه باید همون نوع آپدیت رو تو داشبورد اصلی دستگاه دوباره وارد کنی ونیازی به آپدیت فری بوت نیست به این طریق که آپدیت رو دان میکنی رو فلش میریزی و رو دستگاه میزنی فقط همون آپدیت باشه که رو داش اصلی دستگاه هست و گرنه جیتگ ت میپره

4. کاربر سایت

با سلام مجدد ممنون داداش که وقت گذاشتید
    داداش باید چطور شکل و قیافه بسازی باید کجای xbox بری ؟؟؟؟؟ داداش بعد این ورژن آپدیت دستگاه کجا نوشته ؟؟؟؟
    ببخشید میشه به این سوالم هم جوب بدید :
    من کنسولم آرکید جاسپر هستش و دمای کنسول هم بعد از نیم ساعت بازی gpu میاد روی 70 البته سرعت فنم هم روی atu هستش آیا این دما دمای خوبی هستش ؟؟؟؟؟ نمی خواد سرعت فن را زیادش کنم ؟؟؟؟ آخه صداش زیاده

5. کاربر سایت

باسلام به بکس بازی سنتر.من XEXMENU رو نصب کردم ولی هنوز موفق نشدم FREESTYLE نصب کنم.بازیامم پر خش داره میشه نمیدونم چطور بریزمشون تو دستگاه.لطفا یکی راهنماییم کنه که چجوری از QICKBOT استفاده کنم.با تشکر

6. کاربر سایت

نام:
    ابولفضل

داداش شما هارد داخلی داری که تونستی فری استال و ..نصب کنی تورو خدا ج بده /اگه هارد داخلی داری که هیچی ولی اگه نداری توضیح بده منم یاد بگیرم

7. کاربر سایت

نام:
    هورخش
    سلام آقایون این قضیه freestyle و quickboot رو دوباره با عکس میشه توضیح بدید؟

8. کاربر سایت

من نرم افزار xexmenu رو با نرم افزار nero توی یک dvd ریختم کلا dvd رو کنسول نخوند

با نرم افزار image burn ریختم ارور the disk is unreadable داد

-----------------------

با برنامه horizon امتحان کردم که برنامه رو شناسایی نکرد

الان من چی کار کنم ؟

9. کاربر سایت

با سلام آیا راهی بجز freestyle وجود داره تا بشه تو قسمت my game بازی ها با کاور باشند. با تشکر

10. کاربر سایت

نام:
    siavash
    سلام دستگاه jtag رو چجوري اپديت كنم؟

11. کاربر سایت

سلام من یک بازی دانلود کردم 8 گیگ ولی وقتی اکسترکتش کردم به صورت فایل ایزو در نمیومد که بشه با iso3god به فایل ایزو برای جیتگ تبدیل کرد وقتی اکسترکش کردم به صورت 31تا قایل زیپ و 51 فایل r80 دراومد باید چکار کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

12. کاربر سایت

خب از همه ی اونها یک فایل ایزو بگیر ی با استفاده از ایمیج بورن یا الترا ایزو

13. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    نه اونجوری نمیشه باید همونجوری بریزی توی دستگاه و فایل اجرایش که فکر کنم اسمش defalt هستش رو از پوشه بازی توی xexmenu اجراکنی

این صفحه را به اشتراک بگذارید