Alan Wake | PC

EC.png

Remedy بالاخره رسما تایید کرد Alan Wake در Q1 2012 برای PC نیز عرضه خواهد شد ، این پک علاوه بر دارا بودن نسخه ی اصلی 2 DLC عرضه شده برای XBLA به نام های The Signal و The Writer را نیز دارا خواهد بود .

اولین تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and fifa13

iprong

کاربر سایت
May 17, 2011
114
نام
ali
والله همه سعی میکنن از بازی لذت ببرن
این حرفی که شما زدی میگه که نویسنده ها و رمان نویسا لذت میبرن !!
شاید من اشتباه متوجه شدم :d
من بازی کردم از محیط ها و فضاها لذت بردم، همه سوراخ سنبه های شهر و جنگلا رو گشتم
مِمِ هارو خوندم ، نایت اسپرینگا رو دیدم، تلویزیون هایی که بخشی از زندگی الن ویک رو نشون میدادن هم دیدم .. فلاکسای چایی رو هم جمع کردم :))
از گیم پلی هم لذت بردم و داستان رو هم کامل درک کردم، اون حس استرس و نا ارامی رو هم تجربه کردم ! شاید نویسنده بودم بیشتر لذت میبردم ...
:d
درکتو عشق است حرفه ای
من : اگه با نویسندگی و روایت رمان آشنا باشی این بازی واقعا همون حسو بت میده
تو : شاید نویسنده بودم بیشتر لذت میبردم ...
یه مقایسه کن
اگه کسی زیاد بازی کنه با مراحل بازی سازی آشنا میشه اما دلیل نمیشه بتونه بازی بسازه یا بازی ساز باشه اما بازی خوب رو درک میکنه
اگه کسی زیاد مطلب بخونه با نویسندگی آشنا میشه و مطالب خوب رو درک میکنه اما دلیل نمیشه نویسنده باشه
اول تو جواب اون دوستمون با بیگ گرین میگی "نه" بعد اینجا میگی :
"من بازی کردم از محیط ها و فضاها لذت بردم، همه سوراخ سنبه های شهر و جنگلا رو گشتم
مِمِ هارو خوندم ، نایت اسپرینگا رو دیدم، تلویزیون هایی که بخشی از زندگی الن ویک رو نشون میدادن هم دیدم .. فلاکسای چایی رو هم جمع کردم :))
از گیم پلی هم لذت بردم و داستان رو هم کامل درک کردم، اون حس استرس و نا ارامی رو هم تجربه کردم ! "
تکلیفتو روشن کن حرفه ای...;)

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
برخلاف خود بازی این دی ال سی سیگنال چقدر بی خود و سخت بود.
حالا باید برم سراغ رایتر رو ببینم اون چه جوریه.

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
دوستان اگه کسی لینک دانلود DLC بازی رو داره بگذاره تا ما هم استفاده کنیم(می خواستم تو تایپیک مشکلات این بازی مطرح کنم که متاسفانه تایپیک خوابیده و کسی سر نمی زنه)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان اگه کسی لینک دانلود DLC بازی رو داره بگذاره تا ما هم استفاده کنیم(می خواستم تو تایپیک مشکلات این بازی مطرح کنم که متاسفانه تایپیک خوابیده و کسی سر نمی زنه)
DLC های بازی تو خود بازی هستن که :-?

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
میشه یه نفر بگه دو تا DLC که توی بازی هست یعنی signal و writer داستانش چیه ؟ چون حوصله ندارم این دو تا رو برم؟
آلن از ذهن خودش و جایی‌ که گیر افتاده می‌خواد فرار کنه، فضا سازی خیلی‌ قشنگی دارن

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
829
همون اول که در اتاق هستید و دیوانه وار میخواهید فرار کنید -حتی رفتن داخل یخچال-همین حس عدم امنیت و روانشناسیش جالبه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان دوتا سوال در مورد بازی!!
اول اینکه چرا هدف این agent nightingale مشخص نشد چی بوده و چرا اینقدر به خون آلن تشنه بود!!
دوم اینکه این mr scratch که آخر بازی میاد کیه؟؟
همون بعد آلن هست که تو کابین سرگردونه و تو DLC ها همش رو اعصابه با این تلوزیونا؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اول اینکه چرا هدف این agent nightingale مشخص نشد چی بوده و چرا اینقدر به خون آلن تشنه بود!!
دوم اینکه این mr scratch که آخر بازی میاد کیه؟؟
همون بعد آلن هست که تو کابین سرگردونه و تو DLC ها همش رو اعصابه با این تلوزیونا؟؟
1-این افسره مثل بقیه پلیسا بیشتر بی اعصاب بود و از اینا بود که میخواست هر طور شده یه نفر رو دستگیر کنه و میشه گفت همه ازش اطاعت کنن.نمونه-ش توی فیلم ها زیاده که معمولا میمیرن آخرای کار!!!:d
2-این MR.Scratch میشه گفت قسمت تاریک آلن هستش.همونطور که میدونیم الان حدودا دو سال از ناپدید شدن آلن میگذره و اون هنوز ته دریاچه زندونی شده و یه جورایی میشه گفت که همون Dark Presence هست.توی AN دشمن اصلی آلن محسوب میشه.یه جورایی همزاد آلن هست ولی از نوع سیاهش!!!:d
American Nightmare در دیتابیس استیم رویت شد: :shrewd:
CDR Database - 202750 - alan wakes american nightmare

البته هنوز تاریخ عرضه آن اعلام نشده.
ای جون! ای نفس! من برم دو بار دیگه تموم کنم تا خونم کم نشه!!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر