Command & Conquer 2013 | PC

13235692581.png

بدون شک طرفداران سبک استراتژیک و مخصوصا طرفداران سری Command & Conquer با جنرالز خاطرات بسیاری دارن و مدت هاست که منتظر تایید شدن نسخه دوم این شاهکار هستن، پس تبریک میگم امروز روزیه که این بازی تایید شد ! و قراره توسط دستان تنومند BioWare ساخته بشه.

اطلاعاتی که از بازی اومده و خواهد آمد:

1.خُب اولین چیزی که از بازی معلوم شد اینه که توی 2013 میاد.

2. بسیار زیبا موتور گرافیکی بازی هم Frostbite 2 هستش :D

3. لینک دانلود اولین تیزر بازی

4. تجهیزات توی بازی مثل اینکه مال زمان حال نیس و بازی توی آینده ای نزدیک هستش، واسه قضاوت زوده هنوز ولی به نظر ایده های خوبی دارن.

5. خُب بازی هم که انحصاری پی سی هستش و دیگه نگرانی ای وجود نداره که به خاطر کنسولا گند بخوره بهش.

تصاویر بازی Command & Conquer: Generals 2

سایت بازی

units/structures

European Union

Infantry

Vehicles

Humvee
Tank
Dozer

Aircraft

VTOL Craft

Structures

Command Center
Barracks
War Factory

Defenses

Wall

Global Liberation Army

Infantry

Rebel

Vehicles

Technical
Quad Cannon
Rocket Buggy
Tank

Aircraft

Toxin Helicopter

Structures

Defenses

با اومدن هر اطلاعاتی از بازی این پست آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: raya2

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
توی عکس ها اون ثانیه شمار بالای صفحه چیه ؟
توی عکس درخت ها و صخره ها خیلی خوب طراحی شدن . فقط چگالی رنگش یکم ناامید کنندست .
مپ بیشتر از 8 گروه نداره ؟
بلای نقشه کنار پول نوشته oil . یعنی چی ؟ نفت از کجای بازی میارن ؟
اون فارسی ها هم خیلی باحال بود کلا امید داد بهمون .

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
نقت بقل ساختمان پولت هست یعنی شما برای ساخت برخی چیزها هم نیاز به نفت دارید هم به پول بعد یک ساختمان نفت کش رو شما باید روی اون کانال نفر بسازید تا نفت تولید بشه.
فعلا فقط 2 نوع سرباز او GLA است 2 نوع تانک.
تصاویر اطلاعات بیشتر بزودی

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
تو تصاویر بیشتر مسائل از جمله اپگرید یونت‌ها و ساختمان‌ها مشخص است سوالی بود بپرسید. ظاهر کامیون‌های اسکات لانچر هم تغییر اساسی کرده. اگر به بالای صفحه نگاه کنید عکس 2 ژنرال رو می‌بینید که ژنرال من 2ستاره یا 1 ستاره داره که اون یکی لول قدرت اون ژنرال که فعلا بدست آورده که به مرور آپگرید و حملا زیادی بیشتر میشه این درجه.
تنل در بازی موجوده این ژنرالی که من برداشتم GLA حدود 3 نوع تشکیلات دفاعی از جمله سایت راکت لانچر اینا داره. بازار سیاه GLA هنوز هم است.

آخرین ویرایش:

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
تو تصاویر بیشتر مسائل از جمله اپگرید یونت‌ها و ساختمان‌ها مشخص است سوالی بود بپرسید. ظاهر کامیون‌های اسکات لانچر هم تغییر اساسی کرده. اگر به بالای صفحه نگاه کنید عکس 2 ژنرال رو می‌بینید که ژنرال من 2ستاره یا 1 ستاره داره که اون یکی لول قدرت اون ژنرال که فعلا بدست آورده که به مرور آپگرید و حملا زیادی بیشتر میشه این درجه.
تنل در بازی موجوده این ژنرالی که من برداشتم GLA حدود 3 نوع تشکیلات دفاعی از جمله سایت راکت لانچر اینا داره. بازار سیاه GLA هنوز هم است.
داداش شب خونتون کسی هست ما بیایم هاردت رو بدزدیم ؟ :d . خوش به حالت این بازی فوق العادست من رو این از rome 2 بیشتر حساب میکنم . اون عکس پایین سمت چپ فوق العادست اصلا زندگی توش جریان داره .
امشب 100 درصد خوابم نمیبره . :d
راستی به این GLA هواپیما و ... هنوز اضافه نشده ؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo

الان عکس رو دیدم به صورت کلی انتظار بیشتری داشتم پیش خودم بعد این H.U.D چیه اخه ؟ :| یاد اولین نسخه stronghold افتادم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بازی Closed Beta هست،کسائی که CB رو تو بازیهای دیگه تجربه کردن میدونن که تو همین مرحله بازی چقدر تغییر میکنه،حالا بماند OPen Beta و ریلیز ورژن نهائی.پس بیخود از A-Z بازی ایراد نگیرین.مثال آشناش هم همین LOL و Dota 2هستن.ده ها بار با اون چیزی که اول ازشون میدیدیم تفاوت دارن.صبر داشته باشید.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

این اولین مسابقه pvp من که باختم usa هلیکوپترهای نامرئی داره من با Quad Cannon می‌زدمشون:| با آپگرید‌های مخصوص تانک سازی و پرورش سرباز می‌تونید نیروهای بیشتری رو Unlock کنید. همین ژنرال من یک قدرت مخصوص طوفان شن داره که به دشمن اسیب می‌رسونه و این قدرت هم دارای لول است.
درمورد AI بگم 2 دستی که با AI زدم Gla vs gla هوش منصوعی GLA تعطیل بود بهش راش نکرد ولی در مورد چین در 5 دقیقه بهم حمله کرد

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
China Build Generals that's Good Plan:d
چین 3 نوع هلیکوپتر داره که مشهورترینشون Helixe است که قابلیت بمب انداختن انتقال نفرات و تیربار رو داره. چین دارای بزرگترین تانک جنگی یعنی Overlord نیز است. استحکامات دفاعی چین 2 نوع هستند یکی راکت لانچر ضد هوایی یعنی رگبارها که رگبار در مقابل 3 تا تانک متوسط دوام نمیاره. تانک سازیش 2 نوع است. که یکی مخصوص تانک‌های معمولیه و یکی مخصوص دورزن و overlorf.
پاور هم داره و آپگرید هم میشه. mother Base هم دارای آپگرید برای آزاد سازی ساختمان های و یونیت‌ها است. هر تیم هم باید چاه نفت بسازه.
ژنرالی که من در چین برداشتم دارای قدرت بمباران و جاسوسی است جاسوسی یعنی چیزی مثل GPS ارتش GLA که بجای اون چندین میگ روی منطقه مورد نظر رژه میرند.

در این ماه بازی آپدیت میشه باز و چند ژنرال و چند مورد جدید اضافه میشه برخی مشکلات رفع میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر