Command & Conquer 2013 | PC

13235692581.png

بدون شک طرفداران سبک استراتژیک و مخصوصا طرفداران سری Command & Conquer با جنرالز خاطرات بسیاری دارن و مدت هاست که منتظر تایید شدن نسخه دوم این شاهکار هستن، پس تبریک میگم امروز روزیه که این بازی تایید شد ! و قراره توسط دستان تنومند BioWare ساخته بشه.

اطلاعاتی که از بازی اومده و خواهد آمد:

1.خُب اولین چیزی که از بازی معلوم شد اینه که توی 2013 میاد.

2. بسیار زیبا موتور گرافیکی بازی هم Frostbite 2 هستش :D

3. لینک دانلود اولین تیزر بازی

4. تجهیزات توی بازی مثل اینکه مال زمان حال نیس و بازی توی آینده ای نزدیک هستش، واسه قضاوت زوده هنوز ولی به نظر ایده های خوبی دارن.

5. خُب بازی هم که انحصاری پی سی هستش و دیگه نگرانی ای وجود نداره که به خاطر کنسولا گند بخوره بهش.

تصاویر بازی Command & Conquer: Generals 2

سایت بازی

units/structures

European Union

Infantry

Vehicles

Humvee
Tank
Dozer

Aircraft

VTOL Craft

Structures

Command Center
Barracks
War Factory

Defenses

Wall

Global Liberation Army

Infantry

Rebel

Vehicles

Technical
Quad Cannon
Rocket Buggy
Tank

Aircraft

Toxin Helicopter

Structures

Defenses

با اومدن هر اطلاعاتی از بازی این پست آپدیت میشه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: raya2

Farzin Power

کاربر سایت
Jan 25, 2013
50
نام
فرزین
داداش ببخش 2تا سوال پیش پا افتاده دارم.
1. کی بازی به دست ما میرسه؟ یعنی کی میتونم برم بخرم؟

2.یه بدبختی که دارم اینه که ویندوزم 7 هستش 64بیتی. zero hour رو نمیتونم بازی کنم. راهی هست؟ یا برم ویندوز عوض کنم؟ 32بیتی؟ یا XP؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
داداش ببخش 2تا سوال پیش پا افتاده دارم.
1. کی بازی به دست ما میرسه؟ یعنی کی میتونم برم بخرم؟

2.یه بدبختی که دارم اینه که ویندوزم 7 هستش 64بیتی. zero hour رو نمیتونم بازی کنم. راهی هست؟ یا برم ویندوز عوض کنم؟ 32بیتی؟ یا XP؟

احتمالا تو پاییز بیاد

من خودم zero hour رو روی 7 بازی کردم چه اروری میده؟

Farzin Power

کاربر سایت
Jan 25, 2013
50
نام
فرزین
احتمالا تو پاییز بیاد

من خودم zero hour رو روی 7 بازی کردم چه اروری میده؟

سلام

ارور نمیده، همین که بازی رو باز میکنم او صفحه میاد که چندتا تانک کنار هم وایسادن، بعد هنگ میکنه، با task manager میبندمش. اصلا وارد بازی نمیشه.

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود

به تازگی ها هر بازی استراتژی که میاد خیلی خرابی به بار میاره و کل سری بازی های پیشینش رو به کل بد نام میکنه نمونه اش همین بازی کمپانی قهرمانان هست که شماره 2 اومده خیلی ها حال نکردن
حالا این بازی هم همینطور؛ نمیدونم چرا اینجوری شده

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Mikhail Victor

خیلی خوبه ولی از داخل بازی هم بذار
گیم پلی نسبت به نسخه های قبلی تغییرات خفن داشته؟یه جا شنیده بودم قرار انتخاب یونیت ها به صورت گروهی بشه مثل سری توتال وار درسته؟

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Welcome Back Generals:d

موزیک‌های بازی همون موزیک‌های سری ژنرالز است.:d از هر تیم 6 ژنرال فعلا در بازی حضور دارند.GLA هم کارگراش رو داره. ولی اول بازی مادر بیس نداره بجاش ساختما پول داره:d باز هم می‌تونید مادر بیس بسازید. قدرت‌های هر ژنرال با بقیه فرق داره. بعد از هر برد XP کسب می‌کنید لولتان بالا میره

ash|ao|ash

کاربر سایت
Aug 8, 2013
7
خوب first win of the day که lol clone اه ، اما این گرافیکش چرا انقدر افتضاحه، map اش که اصلا تعطیله، البته درسته آلفا اه اما این از pre alpha هم بدتره

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
مهدی یک دنیا ممنون بابت اطلاع رسانی :x
فقط یک سوال: این تصویر گیم پلی خیلی گرافیک پایینی داره.مربوط به همون بتا بودنش هست؟
------
قیافه ژنرال ها یکم بچه گونه شده و اون جدیت و گرفتگی قبل رو اصلا نداره :| این Dr.Thrax جدید یک صدم درصد ابهت Dr.Thrax قبلی رو نداره

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
Welcome Back Generals:d

موزیک‌های بازی همون موزیک‌های سری ژنرالز است.:d از هر تیم 6 ژنرال فعلا در بازی حضور دارند.GLA هم کارگراش رو داره. ولی اول بازی مادر بیس نداره بجاش ساختما پول داره:d باز هم می‌تونید مادر بیس بسازید. قدرت‌های هر ژنرال با بقیه فرق داره. بعد از هر برد XP کسب می‌کنید لولتان بالا میره
:(( .
تاریخ انتشارش رو نمیدونید ؟
تنها نکته ی بد تو این نسخه اینه که بازی یکم جنبه ی فان پیدا کرده .

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
اقا بابته خبرت ممنون خیلی حال کردم این مشت محمکمی بود بر دهانه راکستار سر جی تی ای مرسی ببینیم چی از اب درمیاد ولی امیدوارم گرافیکش طوری باشه روی سیستم ها خوب جواب بده ملت بازی کنن بازی شلوغ بشه انلاین بزنیم

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بازی کلوز آلفا است و هیچ گونه تنظیمات گرافیکی جز تنظیم اندازه روزلوشن نداره. تیم‌ها هم تکمیل نیستند تیم‌های GLA هم اگر تو تصویر دقت کنید اعدادی به فارسی می‌بینید.
البته من به جز GLA با هیچ تیمی بازی نخواهم کرد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر