به نظر شما بهترین نسخه Assassin's Creed کدام است ؟

کدام بهترین است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    451

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
AssassinsCreed.jpg

ASSASSIN'S CREED

Assassins-Creed-2-gamerip-soundtrack.jpg

ASSASSIN'S CREED II

20100731202407assassins_creed_brotherhood_cover.jpg

ASSASSIN'S CREED : BROTHERHOOD

cover.jpg

ASSASSIN'S CREED : REVELATIONS

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اینا 60 سال دیگه هم هر سال AC ول بدن بیرون باز هم نمیتونن شاهکار AC1 رو تکرار کنن.با اینکه AC2 فوق العاده بود ولی باز هم به پای AC1 نمیرسید.Brotherhood رو هم میتونستن تو همون AC2 داستانش رو روایت کنن اینطوری به مراتب بهتر بود.این Revelations هم که خیلی Shallow بود.کلا از سر باز کنی بود.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
کلا باسری AC خیلی حال کردم مخصوصا با Revelations ... ولی مطمعنا بهترین شماره ACII بود چون جهشی رو که 2 داشت تو هیچ کدوم از شماره ها ندیدیم !

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بدون کوچکترن شکی نسخه دوم رو بهترین میدونم برای خود من یکی از لذت بخش ترین بازیای نسل بود پیشرفتی که این نسخه نسبت به قسمت قبلی داشت رو تو کمتر بازی میشه دید از همه نظر پیشرفت کرده بود گرافیک عالی، لوکیشنای جدید، در آوردن بازی از اون حالت مرده و بی روح نسخه ی اول، ماموریت جانبیای جالب و ماموریت های اصلی که اصلا با مامورت ها تکراری و کسل کننده ی بازی اصلی قابل قیاس نبود، اضافه کردن قابلیت خرید و فروش و ارتقای ابزار، سلاح های جدید داستان بهتر و معرفی اتزیو که یکی از بهترین شخصیت های معرفی شده تو این نسله خلاصه از همه نظر بازی کامل و بینظیری بود اصلا یه نسل از نسخه ی قبلیش جلوتر بود
امیدوارم بازم تو نسخه ی سوم شاهد چنین جهش و پیشرفتی باشیم البته امیدوارم که AC3 تو این نسل عرضه نشه تا با ورود نسل جدید شاهد یه پیشرفت عظیم تو بازی باشیم

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
این سری AC برای من کلا خیلی جالبه:D اگه از نظر لذت بردن از بازی باشه که من بیش از حد با برادرهود حال کردم و واقعا خوره اش شده بودم! انتظار نداشتم انقدر باحال باشه. اما خب نمیدونم چرا بازم هیچ AC ای یکش نمیشه و اصلا یه حال و هوای دیگه ای داشت. مطلقا اندازه برادرهود و حتی 2 باهاش حال نکردم اما کلا یه چیز "خاصی" بود. مشکلات هم خیلی داشت و اگه من بخوام امتیاز بهش بدم زیر 8.5 میدم و به برادرهود و 2 بالای 9. اما خب نمیدونم چرا بیشتر از بقیه شون دوسش دارم. بنابراین بین 1 و برادرهود به سختی 1 رو انتخاب میکنم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر