اتصال به اینترنت » کمک !

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
سلام دوستان :x
من میخوام از امکانات اینترنتی PSP GO استفاده کنم ولی حتی زمانی که میخوام Connection بسازم هم به مشکل میخورم :((
اگر بلدید لطفا مراحل اتصال به اینترنت ( چه با ADSL و چه با Wifi و ... ) رو توی این تاپیک بگید .
ممنون

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان :x
من میخوام از امکانات اینترنتی PSP GO استفاده کنم ولی حتی زمانی که میخوام Connection بسازم هم به مشکل میخورم :((
اگر بلدید لطفا مراحل اتصال به اینترنت ( چه با ADSL و چه با Wifi و ... ) رو توی این تاپیک بگید .ممنون
میشه بگی دقیقا چیکار میکنی و کجا به مشکل بر میخوری؟
مودم وایرلس دار و یا دسترسی به یک Access Point داری دیگه؟

با PSP ميري تو settings بعد Network Settings رو انتخاب مي كني. بعد گزينه ي دوم يعني Infrastructure Mode رو ميزني. New Connection رو انتحاب مي كني.
بعد Scan رو میزنی بعد بعد از لیستی که برات میات access point خودت رو انتخاب میکنی. قبلش در زیر Security ّببین چی نوشته و یادت باشه اونو
SSID رو جلو میزنی که رد بشه در قسمت Security همون که بالا دیدی رو انتخاب میکنی (مثلا WEP یا ...) بعد پسورد اینترنت وایرلست رو میزنی و Address setting رو easy میزنی و مراحل بعدی رو هم جلو میزنی و در اخر x رو میزنی که save بشه
بعد test connection برات میاد انتخابش کن بعد ببین ip میگیره یا نه اگه ok بود browser رو باز کن و یه صفحه رو باهاش باز کن ببین درسته یا نه.

shahramirani

کاربر سایت
Dec 31, 2013
6
نام
shahram
سلام
دوستان عزیز مشکل در وصل اینترنت به پی اس پی مدل گو داشتم . توضیحتان را که چند سال قبل
;)
نوشتید خواندم اما مشکل من این است : دوستی که مودم وایرلس خانه ام را وصل کرده تنظیمی کرده که در اسکن کردن مودم من شناسایی نمیشود لذا بایستی به صورت دستی مشخصات مودم را بنویسم در وصل شدن با پی اس پی گو به مشکل خوردم . نمیدانم منظور از ssid چیست و در قسمت )tkip) . none . wep . wpa-pskنمیدانم کدام گزینه را بزنم . در صورت امکان راهنمایی فرمایید . با تشکر.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام
دوستان عزیز مشکل در وصل اینترنت به پی اس پی مدل گو داشتم . توضیحتان را که چند سال قبل
;)
نوشتید خواندم اما مشکل من این است : دوستی که مودم وایرلس خانه ام را وصل کرده تنظیمی کرده که در اسکن کردن مودم من شناسایی نمیشود لذا بایستی به صورت دستی مشخصات مودم را بنویسم در وصل شدن با پی اس پی گو به مشکل خوردم . نمیدانم منظور از ssid چیست و در قسمت )tkip) . none . wep . wpa-pskنمیدانم کدام گزینه را بزنم . در صورت امکان راهنمایی فرمایید . با تشکر.

ssid مون اسم وای-فای تون هست ، برای گزینه ی امنیت هم با کامپیوتر و یا گوشی موبایل چک کنید ببینید کدوم هست ، معمولا الان همه ی مودم ها از WPA/WPA2 PSK استفاده میکنند.

shahramirani

کاربر سایت
Dec 31, 2013
6
نام
shahram
سلام
با تشکر به جهت جوابگویی دوست عزیز هنوز مشکل هست : به صورت اماتوری فبلا new conection را انجام دادم ssid را درست زدم اما قسمت امنیت wep را که میزنم اگر متوجه شده باشم به انگلیسی مینویسد کاراکتر باید چیزدیگر باشد که با توجه به داشتن پسورد معلوم هست این گزینه اشتباه ه است اما دو حالت وی پی ای دارم (WPA-PSK(TKIP) & WPA-PSK(AESکه پسورد را قبول میکند و در هر دو حالت زمان وصل شدن پس از چند تلاس جهت کانکت شدن این نوشته میاد : the key information exchange timed out the WPA key you entered may not be correct در صورت امکان راهنمایی فرمایید . توضیح بیشتر :مدل PSP GO و system information : system sotware 6.60PRO-B9 & mac address MODEL : 055g با تشکر مجدد .

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام
با تشکر به جهت جوابگویی دوست عزیز هنوز مشکل هست : به صورت اماتوری فبلا new conection را انجام دادم ssid را درست زدم اما قسمت امنیت wep را که میزنم اگر متوجه شده باشم به انگلیسی مینویسد کاراکتر باید چیزدیگر باشد که با توجه به داشتن پسورد معلوم هست این گزینه اشتباه ه است اما دو حالت وی پی ای دارم (WPA-PSK(TKIP) & WPA-PSK(AESکه پسورد را قبول میکند و در هر دو حالت زمان وصل شدن پس از چند تلاس جهت کانکت شدن این نوشته میاد : the key information exchange timed out the WPA key you entered may not be correct در صورت امکان راهنمایی فرمایید . توضیح بیشتر :مدل PSP GO و system information : system sotware 6.60PRO-B9 & mac address MODEL : 055g با تشکر مجدد .

میگه احتمالا رمزتون غلطه

shahramirani

کاربر سایت
Dec 31, 2013
6
نام
shahram
سلام
رمز درست است. در این چند روز چند اصطلاح را در انجمن دیدم :فریمور . کپی خور ... ممکن است بخاطر چنین چیزهایی باشد . اخه داخل دستگاه چندین بازی موجود است . بهر شکل مشکل همیشه هست مهم دیده شدن توسط عزیزانی مثل شما است گر چند بصورت مجازی چرا که تنها شدن بدتر از تنها بودنه با تشکر از saint475 ' گرام و دیگر اعضای انجمن.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
رمز درست است. در این چند روز چند اصطلاح را در انجمن دیدم :فریمور . کپی خور ... ممکن است بخاطر چنین چیزهایی باشد . اخه داخل دستگاه چندین بازی موجود است . بهر شکل مشکل همیشه هست مهم دیده شدن توسط عزیزانی مثل شما است گر چند بصورت مجازی چرا که تنها شدن بدتر از تنها بودنه با تشکر از saint475 ' گرام و دیگر اعضای انجمن.

مشخصات مودمت رو بگو تنظیماتشو کمک کنیم عوض کنیم که دیده بشه در سرچ. اینجوری راحت ترین راه هست به نظرم

shahramirani

کاربر سایت
Dec 31, 2013
6
نام
shahram
سلام
عزیز زمان وصل مودم خودم نبودم و به کامپیوتر هم زیاد وارد نیستم بهرحال مارک مودمم d-link و به کامپیوتر قدیمی خانه که ویندوز xp است نصب شده اگر امکان دارد مسیر رفتن به جایی که مشخصات مودم را ببینم برایم بنویسید تا امتحان کنم (توضیح:در چند سال گذشته تا الان لبتاپ و موبایل و تبلت را نصب کردم) . با تشکر.

shahramirani

کاربر سایت
Dec 31, 2013
6
نام
shahram
سلام
مشکلم جهت وصل شدن اینترنت حل شد ، امیدوارم اگر کسی مشکل مرا داشت بتوانم متقابلا مثمر ثمر واقع شوم،با تشکر از مدیر و دیگر دوستان

majid177

کاربر سایت
Sep 6, 2016
6
سلام من میخوام با پی اس پیم به اینترنت وصل بشم ولی تو پی اس پیم هیچ گزینه ای به اسم network پیدا نکردم پی اس پی هم تازه خریدم چه کارکنم؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر