Call of Duty: Modern Warfare 3

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
dd5plgnltxelbe3j9by.jpg

تعداد اچیومنت =50
درجه سختی =15/20
اچیومنت های آفلاین =50/50
اچیومنت های آنلاین = 0/50

به نام خدا

02.jpg
Back in the Fight 5Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هرنوع درجه سختی )

03.jpg
Too Big to Fail 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

04.jpg
Wet Work 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

05.jpg
Carpe Diem 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

06.jpg
Frequent Flyer 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

07.jpg
Up to No Good 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت درطول مرحله داده می شود ( روی هرنوع درجه سختی )

08.jpg
One Way Ticket 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

09.jpg
Welcome to WW3 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

10.jpg
Sandstorm! 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

11.jpg
Back Seat Driver 10Gبه صورت خودکاراین اچیومنت درطول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

12.jpg
We'll Always Have Paris 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

13.jpg
Vive la Révolution! 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

14.jpg
Requiem 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

15.jpg
Storm the Castle 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )
16.jpg
Bad First Date 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

17.jpg
Diamond in the Rough 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )

The Big Apple
18.jpg
25G

Out of the Frying Pan
19.jpg
25G

Payback
20.jpg

25G

City of Lights
21.jpg

25G

The Darkest Hour
22.jpg

25G

This is the End
23.jpg

25G

Who Dares Wins
24.jpg

25G

The Best of the Best
25.jpg

40G

البته در مورد اچیومنت آخر میشه روی hardenedهم گرفت
توضیح =در مرحله ای که با ماشین میندازیم دنبال مترو فکر کنم اسم مرحله اش eye of stormبود بعد از اینکه ماشین چپ کرد وقتی به هوش اومد مرید جلوتر تا به یه پله برقی برسید وقتی رسید اولین پله رو رد کردید هیچکس رو نکشید و وایسید تا برن طبغه بالا بعد فورا" یه فلش بندازید اونجا خیلی آدم جمع میشه بعد نارنجک تو دستتون چند ثانیه نگه دارید بعد یه جوری پرت کنید که بخوره تو صورت یکیشون و بترکه
20G

Jack the Ripper
27.jpg
پنج نفر رو پشت سر هم با چاقو بکشدید در Single Player یا Special Ops
توضیح=کار ساده ای هست تو یکی از مراحل درجه شختی رو رو راحترین بزارید و بعد 5نفر رو پشت سر هم با چاقو بکشید
20G

Informant
28.jpg

20G
Scout Leader
29.jpg

35G
برای گرفتن دو اچیومن بالا باید همه ی intel(همون لب تاپ های آبی رنگ ) رو جمع کنید
این قسمت رو بزودی راهنما فارسی میذارم

این لینک همه تصویری هم نوشتاری موقعیت intel ها رو به شما میگه

________________________________-
This Is My Boomstick
30.jpg

20G
سی تا تا از دشمنان را با اسلحه XM25 در مرحله Black Tuesday بکشید
(خیلی راحته داخل بازی که میشد با Yاسلخه رو عوض کنید و با اون اسلخه 30 نفر رو بکشید اگه تیر تون تموم شد میتونید در وسط بازی بویسله جعبه محمات تیرتون رو پ کنید )

What Goes Up
31.jpg

20G
در مرحله ی Persona Non Grata با اون تانک کوچیکه که با لب تاپ کنترلش میکنیم (UGV) همه ی هلکوپتر ها رو با گرنید لانچر بزنید (همون که با زدن دکمه RBمیزنه )

For Whom the Shell Tolls
33.jpg

20G
در مرحله Back on the Gridتمام دشمنان را با 4 تا مورتان (همو وسیله ای که خمپاره میزاری توش بعد فوری پرتاپ میکنه)بکشد
توضیح =کار راحتی فقط اول صبر کنید تارگت ها (هدف ها )به هم نزدیک بشن

Kill Box
34.jpg

20G
در مرحله ی Return to Sender بیست نفر از دشمنان را وقتی سوار هلکوپترید بکشید

Danger Close
35.jpg

20G
یک هلوکپتر رو با نارنجک دود را (مخصوص)AC130بزنید

توضیح=در مرحله ی Bag and Drag زمان که به شما نارنجک دود (بنفش رنگ ) داد سریع بدوید برید از پله ها پایین بعد سمت چپ برید بعد یه سری سرباز دارن از هلگوپتر پیاده میشن نارنجک دود رو بندازی زیر هلکوپتر تا هلکوپتر تا هلکوپتر بوسیله ac130بترکه

Ménage à Trois
36.jpg

20G
در مرحله Iron Lady سه تا تانک را با یک شلیک نابود کنید
تو ضیح (البته وقتی تو AC130هستید . کار آسونیه فقط صبر کنید 3 تا تانک نزدیک هم بشن بعد با اون که از همه تیرش قوی تره به تانک وسطی بزنی)

Nein
37.jpg

20G
در مرحله Scorched Earthنه عدد دشمن را با A-10 بکشید
توضیح =اونجا که همه رو پشت بام جمع میشید و باید اون یکی خونه رو با اسنایپر ساپورت کنید بعد از پاک سازی باید با A-10تانک ها رو بزنید -همون که خط های سبز داره -شما اول با اسنایپر چند نفره سمت چپ رو بزنید بعد رو A-10بزارید بعدش به ساختمان جلو که کمی سمت راست است نگاه کنید بعد یه 8 نه نفری جمع میشن بعد همهی اونها رو باهم بزنید البته صبر کنید تا کنار هم جمع بشن

50/50
38.jpg

20G
در یکی از قسمت ها _-مرحله ای-_ دو نفره بازی کنید و دقیقا به اندازه نفر دیگر بکشید
سعی کنید تو یکی از مراحل ساده دو تاتون یه اندازه معین بکشید( مثلا 15 نفر) بعد تا آخر بازی با فلش بنگ جلو برید تا opsش تموم شه

Birdie
39.jpg

20G
در یکی ار مراحل زنده موندن 2 هلکوپتر بدون صدمه دیدن نا بود کنید (میتونید از جلیغه هم استفاده کنید )
بهترین کاره اینه که یدونه Body Armorبخرید از لب تاب نارنجک ها بعد یه اسلحه هم از از لب تاب اسلحه ها بخرید (به نظر من ماشین گان خیلی خوبه )بعد داخل یه خونه بشید و از پنجره هی بیرون نگاه کنید و یواش یواش 2هلکوپتر ها رو بزنیئ من پیشنهاد می کنم یکی از 4 تامرحله اول surviver رو انتخاب کنید

Serrated Edge
40.jpg

15G
یک چاگر نات رو با چاقو به پاین برسانید (بکشید)
به یه جاگر نات (همون سرباز های زره پوش ) انقدر تیر بزنید تا در حد مرگ بره بعد با چاقو بکشیدش من پیشنهاد می کنم یکی از 4 تامرحله اول surviver رو انتخاب کنید

Get Rich or Die Trying
44.jpg

25G
در یکی از مراخل زنده موندن 50.000$پول جمع کنید
من پیشنهاد می کنم یکی از 4 تامرحله اول surviver رو انتخاب کنید وفقط سعی کنید آدم ها رو بکشید و اصلحه ها شون بردارید و چیزی نخرید تغریبا تا ویو 19 اچیومنت رو میگیری (برای جاگر نات ها به سرشون تیر بزنید برای راحتی )

I Live
45.jpg

10G
در یکی از مراحل زنده موندن یک ویو زنده بمونید
فقط کافیه افرادی که اوی ویو اول میاد رو بکشید و کار خاصی نمیخواد
Survivor
46.jpg

20G
در تمام مراحل زنده موندن تا ویو 10 زنده بمانید (16مرحله)
به تو ضیح اچیومنت unstoppable توجه کنید !

Unstoppable
47.jpg

40G
در تمام مراخل زنده موندن تا ویو 15 زنده بمانید (16مرحله)
کافیه فقط هرچی آدم تا ویو 14 بیاد بکشید و وقتی ویو نه رو رد کردید وارد ویو 15 شدید خود کشی کنید :d(لازم نیست ویو 15 رو هم رد کنید )

No Assistance Required
48.jpg

20G
در بخش مرحله ای یک مرحله رو بدون این که زمین بخورید (2نفره)رو HardenedیاVeteran
به نظر من تو اون مرحله که باید دختر رئیس جمهور را نجات بدید راحت ترین مرحله هست و میتونید همه رو با چاقو بکشید(بدون این که کسی از وجود شما پی ببره ) به جزء دو نفر آخر (فقط حواستون باشه هلوکپتر شما رو نبینه )
Brag Rags
49.jpg

10G
یک ستاره در بخش مرحله ای کسب کنید
کافیه یکی از بخش مرحله ای را رو سختی 1 ستاره بازی کنید و به پایان برسونید

Tactician
50.jpg

20G
یک ستاره در همه ی بخش های مرحله ای بدست بیاورید
تنها کاری که باید بکنید اینه که تو تمام بخش های مرحله ای را رو سختی 1 ستاره بازی کنید و به پایان برسانید

Overachiever
51.jpg

40G
تمامی ستاره ها را در بخش مرحله ای دست آورید (48 عدد)
نها کاری که باید بکنید اینه که تو تمام بخش های مرحله ای را رو سختی 3 ستاره بازی کنید و به پایان برسانید

Arms Dealer
41.jpg

20G
همه ی اسلحه ها رو تو تو بخش زنده موندن بخرید که شامل اسلحه های زیر میشود

البته باید رنکتون به 50 برسه
  • M4A1
  • M16A4
  • SCAR-L
  • ACR 6.8
  • AK-47
  • FAD
  • G36C
  • CM901
  • MK14
  • Type 95

Sub Machine Guns ($2000)​

• MP5
  • UMP45
  • MP7
  • PM-9
  • PP90M1
  • P90
Light Machine Guns ($7000)​

• M60E4
  • PKP Pecheng
  • MK46
  • L86 LSW
  • MG36

Shotguns ($2000)

• Model 1887
  • USAS-12
  • SPAS-12
  • KSG 12
  • Striker
  • AA-12

Handguns ($250)

• Five-Seven
  • USP .45
  • MP412
  • Desert Eagle
  • .44 Magnum
  • P99

Machine Pistols ($1500)

• G18
  • Skorpion
  • MP9
  • FMG9

Sniper Rifles ($2000)

• MSR
  • Dragunov
  • RSASS
  • L118A
  • AS50
  • Barrett .50cal

Attachments

• Red Dot Sight
  • Holographic Sight
  • ACOG Scope
  • Shotgun Attachment
Danger Zone
42.jpg

20G
تمامی محصولاتی که تو اون لب تاب که عکس هوا پیما داره بخرید که شامل محصولات زیر میشه
البته باید رنکتون به 50 برسه

• Predator Missile
  • Air Strike
  • Delta Squad
  • Riot Shield Squad

بقیه رو باید بصورت پرک (کر پکیج) بخرید

• Quickdraw
  • Steady Aim
  • Stalker
  • Extreme Conditioning
  • Sleight of Hand
Defense Spending
43.jpg

20G
تمامی محصولاتی که تو اون لب تاب که عکس نارنجک داره بخرید که شامل محصولات زیر میشه
البته باید رنکتون به 45 هم باشه کافیه

Claymore x5
C4 x5
RPG-7 x2
Body Armor
Self Revive
Riot Shield
Sentry Gun
Sentry Grenade Launcher

Flight Attendant
32.jpg

20G
پنج نفر از دشمن ها رو تو مرحله Turbulence وقتی صحنه آهسته میشه و هوا پیما میچرخه رو بکشد
بهترین روش برای این اچیومنت اینکه یک مین کلاش AK47از زمین بردارید و وقتی رو حالت اسلومشن میره همه رو با تیر بزنید البته حواستون باشه یکیشون از جلوی پله ها میاد

با تشکر از ArmanΣ
از قسمت trophy guidکمک گرفتم چون هرجا میزنی *****ه ما هم که بدونه ...

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
مرسی از زحمتی که کشیدی . فقط اگه مقدار Gamescore رو کنار هر اچیومنت مینوشتی و شیوه گرفتنشم به انگلیسی مینوشتی بهتر میشد .

Birdie
39.jpg

در یکی ار مراخل زنده موندن یه هلکوپتر بدون صدمه دیدن نا بود کنید (میتونید از جلیغه هم استفاده کنید )

تو این اچیومنت هم باید دوتا هلیکوپتر رو بدون دمیج خوردن از بین ببری .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فک نمیکنم این توضیحات سطحی بتونه به کسی کمک کنه. تقریبان آچویمنتهاش رو گرفتم و تجربه دارم. پرسشی داشتید در خدمتم (فقط اینجا).

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
بارها گفته شده که این انجمن مخصوص راهنمای اچیومنتها هستش و نه ترجمه اونها. لطفا راهنمای گرفتن هر اچیومنت را هم در کنار اون بنویسید، وگرنه متاسفانه تایپیک پاک میشه.

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
فک نمیکنم این توضیحات سطحی بتونه به کسی کمک کنه. تقریبان آچویمنتهاش رو گرفتم و تجربه دارم. پرسشی داشتید در خدمتم (فقط اینجا)
دوست عزیز من همه ی اچیومنت ها رو گرفتم اگه کسی نیاز به تو ضیح داشته باشه خودم در خدمتم ;)

بارها گفته شده که این انجمن مخصوص راهنمای اچیومنتها هستش و نه ترجمه اونها. لطفا راهنمای گرفتن هر اچیومنت را هم در کنار اون بنویسید، وگرنه متاسفانه تایپیک پاک میشه.
اونایی که نیاز به توضیح بیشتر داشت رو نوشتم
یه سری هاشون واقعا به توضیح نیاز نداره مثل
03.jpg
Too Big to Fail 10Gبه صورت خودکار این اچیومنت در طول مرحله داده می شود ( روی هر نوع درجه سختی )
اگه جایی کم گذاشتم بگید اصلاح کنم
سوال هم داشتید در خدمتیم

LiVeRp0oL

کاربر سایت
Dec 24, 2010
11
نام
جابر
این اچیومنت رو توضیح ندادی.

Informant

من که 39تاشو گرفتم.دستت درد نکنه بعضی هاشو بلد نبودم.

این اچیومنت مربوط به intel ها میشه که باید زحمت بکشی پیداشون کنی فکر کنم اگر 22تا پیدا کنی اینو میگیری
از همین راهنمایی هم که گذاشته می تونی استفاده کنی

X sadegheih X

کاربر سایت
Dec 27, 2011
92
نام
یوسف صادقیه

Strike!
26.jpg
پنج نفر رو همزمان با نارنجک بکشید در Single Playerیا Special Ops
توضیح =در مرحله ای که با ماشین میندازیم دنبال مترو فکر کنم اسم مرحله اش eye of stormبود بعد از اینکه ماشین چپ کرد وقتی به هوش اومد مرید جلوتر تا به یه پله برقی برسید وقتی رسید اولین پله رو رد کردید هیچکس رو نکشید و وایسید تا برن طبغه بالا بعد فورا" یه فلش بندازید اونجا خیلی آدم جمع میشه بعد نارنجک تو دستتون چند ثانیه نگه دارید بعد یه جوری پرت کنید که بخوره تو صورت یکیشون و بترکه
20G

برای این می توانید از لینک زیر استفاده کنید خیلی راحت است
Modern Warfare 3 - MW3 - Strike Achievement Trophy ( Easiest Possible Method ) (CoD Mw3) - YouTube.flv

---------- نوشته در 08:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

50/50
38.jpg

20G
در یکی از قسمت ها _-مرحله ای-_ دو نفره بازی کنید و دقیقا به اندازه نفر دیگر بکشید
سعی کنید تو یکی از مراحل ساده دو تاتون یه اندازه معین بکشید( مثلا 15 نفر) بعد تا آخر بازی با فلش بنگ جلو برید تا opsش تموم شه

این را میشود به صورت آفلاین هم گرفت اما باید دو دسته داشته باشید
از لینک زیر می توانید استفاده کنید
MW3- 50_50 and No Assistance Required Achievement Guide - YouTube.flv

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
سلام
دوستان من با کمک همین راهنمای نوشتاری تمام اینتل ها رو پیدا کردم ، فقط یکیش مونده که مال مرحله ی Persona Non Grata هستش .... تا حالا صد بار این مرحله رو رفتم ولی پیداش نکردم ...
اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم ...

X sadegheih X

کاربر سایت
Dec 27, 2011
92
نام
یوسف صادقیه
سلام
دوستان من با کمک همین راهنمای نوشتاری تمام اینتل ها رو پیدا کردم ، فقط یکیش مونده که مال مرحله ی Persona Non Grata هستش .... تا حالا صد بار این مرحله رو رفتم ولی پیداش نکردم ...
اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم ...

برای شما دوست عزیز و هر کس که اینتل ها را می خواهد پیدا کند از لینک زیر استفاده کند
MW3- Scout Leader all 46 Intel Items and Locations - YouTube.flv
حجم: 80Mb

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
دوست عزیز یه هفته طول میکشه 80 مگ رو با دایال آپ دان کنم ...
اگه یه توضیح مختصر در مورد این یه اینتل بدید ممنون میشم (همون مرحله ای که باید سپ رو به هلیکوپتر برسونیم و اولین بار با یوری بازی می کنیم )

X sadegheih X

کاربر سایت
Dec 27, 2011
92
نام
یوسف صادقیه
دوست عزیز یه هفته طول میکشه 80 مگ رو با دایال آپ دان کنم ...
اگه یه توضیح مختصر در مورد این یه اینتل بدید ممنون میشم (همون مرحله ای که باید سپ رو به هلیکوپتر برسونیم و اولین بار با یوری بازی می کنیم )

دوست عزیز در این مرحله 4 اینتل وجود دارد
1. وقتی که به سپ شوک وارد میکنی با پرایس به پایین رفته و وقتی وارد محیط باز شدی سمت راست می ری که اتاق گونه است که اولین اینتل اونجاست
2. وقتی از این ساختمان بیرون آمدی یکی دیگر ساختمان جلو هست و میری داخل و اینتل را بر میداری این هم از عکسش
Untitled.png
3. وقتی که به این ماشین گان می رسی که میتوانی کنترلش کنی دقیقا پشت جعبه اش اینتل هستش اینم از عکسش
Untitled.png
4. وقتی که کارت با ماشین گان تمام شد میری سمت چپ نزدیک سرسره صورتی و بالای سرسره اینتل هست اینم عکسش
Untitled.png

امیدوارم به دردت خورده باشد

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
41.jpg

دوستان تا حالا کسی تونسته تمام اسلحه ها رو تو قسمت Survival Mode خریداری کنه این اچیومنت رو بگیره من فقط تمام اسلحه ها رو حساب کردم میشه 111،250$ بدون لوازم ! من با رفیقم دو نفری هم رفتیم یکجا عمرا نمیشه همچین پولی در آورد تو یه مرحله Easy تا Wave 26 تونستم 50،000$ جمع کنم Lvl 50 هم هستیم و همه چیز آزاده
کسی راهنمایی بلده همه رو گرفتم این یه دونه داره با مخم بازی میکنه:-s

X sadegheih X

کاربر سایت
Dec 27, 2011
92
نام
یوسف صادقیه
41.jpg

دوستان تا حالا کسی تونسته تمام اسلحه ها رو تو قسمت Survival Mode خریداری کنه این اچیومنت رو بگیره من فقط تمام اسلحه ها رو حساب کردم میشه 111،250$ بدون لوازم ! من با رفیقم دو نفری هم رفتیم یکجا عمرا نمیشه همچین پولی در آورد تو یه مرحله Easy تا Wave 26 تونستم 50،000$ جمع کنم Lvl 50 هم هستیم و همه چیز آزاده
کسی راهنمایی بلده همه رو گرفتم این یه دونه داره با مخم بازی میکنه:-s

سلام شما نبایستی همه را یکجا بخری و منظور این است که کلا هر اسلحه ای را یک بار خریده باشی
امیدوارم به دردت بخورد

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام شما نبایستی همه را یکجا بخری و منظور این است که کلا هر اسلحه ای را یک بار خریده باشی
امیدوارم به دردت بخورد

ممنون بابت راهنماییت همین صبح داشتم بازی میکردم خودم پی بردم که باید اینجوری باشه آنلاکش کردم هی فکر میکردم میدیدم اصلا کم کسی میتونه همچین پولی رو یکجا در بیاره با عقل جور در نمیومد بازم ممنون که جواب پستم رو دادی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر