Heavy Rain به روایت اعداد

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
نزدیک به دو سال از عرضه Heavy Rain، بازی انحصاری کنسول PS3، میگذرد؛ بازی که هنوز هم صحبت های بسیاری در مورد آن میشود و ما را به انتظار بازی بعدی کیج و Quantic Dream مجبور کرده.

QD به تازگی آمار جالبی (به صورت مستقیم از افرادی که بازی را تجربه کرده اند) پخش کرده است که به شکل زیر است.

563b6d5abbf1.jpg

GOOD-LUCK

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
واقعا حیف که دیگه بازی تو این سبک نسازن این امار هم خیلی جالبه فقط 3 درصد تونستن اینو پلات کنن من هم جزو این 3 درصد بودم:d

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
از اسپويلر استفاده كنيد ، بعضي ها هنوز بازي نكردن ............
خود عکس تو خبر داره اسپویل می کنه.بازی ماله 1 یا دو سال پیش دیگه اسپویل نمی خواد
تصوير چي گفته ؟!؟! گفته كه چند درصد بازي رو تموم كردن ، چند درصد همه رو زنده نگه داشتن ، چند درصد .......
نگفته كه كي مي ميره كه زنده مي مونه .....
ثانيا تو بازي كه داستانش 95% بازي رو تشكيل مي ده ، به نظر من بعد از 10 سال هم بايد همچنان از اسپويلر استفاده كرد ....

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بعضی بازی ها هستن نسخه دوم یا چندمی اگه براش ساخته بشه زیاد جالب نمیشه..
حیف نیست این داستانش تو خاطره ها بمونه و یه داستان دیگه شروع بشه؟

---------- نوشته در 01:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 AM ارسال شده بود ----------

از اسپويلر استفاده كنيد ، بعضي ها هنوز بازي نكردن ............

تصوير چي گفته ؟!؟! گفته كه چند درصد بازي رو تموم كردن ، چند درصد همه رو زنده نگه داشتن ، چند درصد .......
نگفته كه كي مي ميره كه زنده مي مونه .....
ثانيا تو بازي كه داستانش 95% بازي رو تشكيل مي ده ، به نظر من بعد از 10 سال هم بايد همچنان از اسپويلر استفاده كرد ....
اون قدر میشه داستان رو مختلف ادامه داد و تموم کرد که هرچی بگیم باز یه چی جا میمونه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر