Mortal Kombat Series

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
ولی اون حرکتش خیلی ضایعست که یه موجود شبیه خودش ولی یخی تولید میکنه بعد اگه طرف مقالبت اون رو زد خودش یخ میشه!
اصلا چه معنی داره؟!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
i13757_kabal.gif

داستان کابال توی MK3 اینه :
As a chosen warrior, his identity is a mystery to all. It is believed he is a survivor of a attack by Shao Kahn's extermination squads. As a result, he is viciously scarred, kept alive by artificial respirators and a rage for ending Shao Kahn's conquest.​
بعنوان یک جنگجوی برگزیده هویت وی برای همه ناشناخته است. گمان میرود که او بازمانده ای از حمله افراد شائوکان است. آثار زخمهایی وحشیانه روی پوستش وجود دارد و با کمک تنفس مصنوعی زنده مانده است و بدنبال پایان دادن به سلطنت شائوکان است.

( ماسکش هم بخاطر اینه که نمیتونه بصورت عادی نفس بکشه هم اینکه صورت داغون شدش رو پنهان کنه ! )

Ending :
After returning from near death, Kabal swears revenge against his attackers. He fights alongside the other Earth warriors. When he defeats Motaro and the mighty Shao Kahn, he proves he is truly the chosen one.

Before the invasion, Kabal had led a life of crime. He was once a member of the Back Dragon along with Kano. Now Kabal devotes his life to fighting injustice. He gives crime's inner circle something to fear.​
بعد از اینکه از مرگ نجات یافت کابال قسم خورد از کسانی که به او حمله کردند انتقام بگیرد. او در کنار دیگر جنگجویان زمین به مبارزه پرداخت. با شکست دادن موتارو و شائوکان به همه ثابت کرد که بدرستی انتخاب شده بود.
قبل از تهاجم، کابال زندگی پر از گناهی داشت. او زمانی در کنار Kano عضو گروه Black Dragon بود. و حالا کابال زندگی خود را وقف مبارزه با بی عدالتی میکند. او باعث وحشت جنایتکاران میشود.
----------------

کابال توی MK: Deception هم حضور داشت ... اگه میخواد داستان این یکی هم بگم ...

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
یه نفر بود قیافش شبیه Sub Zero و Scorpion بود ولی رنگش سبز بود !
اسمش فک کنم Reptile بود ... من تو فیلم MK یه صحنه دیدم این reptile داشت از Liu Kang کتک میخورد انقدر دلم براش سوخت از همون موقع ازش خوشم اومد :)

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط Behzad:
یه نفر بود قیافش شبیه Sub Zero و Scorpion بود ولی رنگش سبز بود !
اسمش فک کنم Reptile بود ... من تو فیلم MK یه صحنه دیدم این reptile داشت از Liu Kang کتک میخورد انقدر دلم براش سوخت از همون موقع ازش خوشم اومد :)
ولی همین ربتایل مظلوم تو شاولین مانکس با اون مار گندش خوندتو میکنه توشیشه که میخوای بری خرخرشو بجویی!!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
Reptile in MK:2
i13785_reptilebio.jpg

خلاصه ای از داستان :
Reptile محافظ شخصی شانگ تسونگ، در سایه ها پنهان میشود و جلوی هر کس که بخواهد به اربابش آسیب برساند را میگیرد. باور ها بر این است که ظاهر انسانی رپتایل یک جانور خزنده نفرت انگیز را در پس خود پنهان کرده است که نژادش میلیون ها سال قبل منقرض گشته است.

بعد از تورنومنت اول رپتایل متوجه شد که شانگ تسونگ قصد دارد افراد باقی مانده از نژادش را به بردگی شائو کان دراورد. رپتایل نقشه ای کشید ... او وارد تورنومنت Outworld شد و در نهایت شائوکان را شکست داد و به نقشه پلید شانگ تسونگ پایان داد. نژاد او در آرامش به زندگی ادامه دادند ...

Reptile in UMK:3
i13784_Reptile.gif

داستان :
همیشه یک خدمتگذار قابل اعتماد برای شائوکان بوده، رپتایل برای کمک به Jade در به دام انداختن پرنسس Kitana انتخاب شده است. به او دستور داده شده به هر قیمتی پرنسس خائن را متوقف سازد حتی اگر این به معنی مرگ وی باشد.

رپتایل مأموریت خود را با موفقیت به پایان رساند. شائوکان به او قول داده بود در صورت موفقیت نژاد رپتایل را به زندگی باز میگرداند اما شائوکان هیچگاه قصد عمل کردن به قولش را نداشت، رپتایل خشمگین در مقابل اربابش ایستاد و او را در مبارزه شکست داد. اما رپتایل با کشتن اربابش تنها شانس خود برای اینکه نژاد واقعیش را بشناسد از بین برد.

Reptile in MK:4
i13791_reptilemk4.gif

Reptile in MK: Deadly Alliance
i13794_Reptilemkda.jpg

Reptile in MK:Shaolin Monks

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر