Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
کمیونیتی این بازی رو روس ها و عزیزانی که هنوز درگیر مشق و امتحانات هستن خراب کردن
این یک فکت انکار نشدنیه که عالمو آدم قبول دارن
حالا شاید این حرفام هم باز باعث گریه هایی بشه و برای تخلیه حرفهای نادرستی بگن، اما حقیقت تلخی که گفتم عوض نمیشه

اینجا از بلاک یا ایگنور استفاده میکنم :)) راحت... والا نمیشه که آدم وقتشو بزاره با هرکسی هم‌کلام شه. خیلیا هنوز اسم iran19 رو هم نشنیدن،اما تز میدن و طوری صحبت میکنن انگار مثل ما خاک خورده ی این گیمن... . ظلمه بخدا ظلمه که این بلا به سر کانتر اومده

چه میشه کرد دیگه! روزگار بی‌مروت کانتر رو جایگزین خاله بازیه مدرسه‌ای ها و دانشجوهای بچه سال کرده و متاسفانه اونا هم یادگرفتن که اوقات فراغت خودشونو با cs پرکنن و این گیم قدیمی رو خراب کنن. فکرکنین حالا طوری شده مایی که کل ایران تورنومنت رفتیم و از همه جا ناب ترین رفیقارو پیداکردیم شدیم توکسیس و جقله بچه هایی که توی خونه میشینن پشت سیستم و همزمان پیک شادیو‌بهاری حل میکنن شدن خوب :)

چهار ماهه کانتر و سروری که داشتیم و کـِـلَن و گروه و کلا هرچی که مربوط به cs میشد رو گذاشتم کنار، فکرکنم وقتشه این تاپیک رو هم بزارم کنار تا نسل جدید با گیمی که ما یک عمر باهاش خاطره داریم خوش باشن و چنددقیقه لذت ببرن

این پست هم درد و دل بود با قدیمی هایی مثل خودم که از کانتر و کمیونیتی کودکانش و چیتر های زیادش خسته شدن
خوش باشید و موفق باشید
به امید روزی که این گیم دوباره مثل سابق بشه و زنده اش کنن

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

آخرین ویرایش:

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
درسته.بعضیا شورشو دراوردن با فحش دادن و...
من الان روی صحبتم از اول با کسی بود که به دلیل این که من دنبال 20 تومن تخفیف بودم، به من گفت بچه!
من واقعا نمیدونم اینو چجوری استنباط کردن ایشون.
خواهشا همینجا بحث رو عوض کنید.دیدید که من چند بار بحث رو عوض کردم ولی...
بزارید جو دوستانه این فروم به هم نخوره :)
با تچکر:D

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
خب بیاین بگین طرفدار کدوم اسلحه، تیم، بازیکن، مپ و استراتژی هستین!مدت زمان بازی کردنتون هم بگین
من طرفدار kenny's هستم.تیمش هم که g2 دیگه...
اسلحه هم awp و five seven و m4
مپ mirage و dd2 و cache
استراتژی هم چون با awp بیشتر حال میکنم معمولا کمپه و بخوام راش بدم هم با احتیاط عمل میکنم چون به هر حال awp یه گان one tap kill و در عوض تکی تکی هست و نمیشه اونقدر آزادانه راش داد.
از پیک های مپ میریج خیلی خوشم میاد مخصوصا کمپ کردن روی جعبه های تونل پایینیه بمب سایت a (اسم اونجا یادم نمیاد) و خط گرفتن جلوی در خروجی palace interior .
حدود 10 ماهه به طور جدی روزانه 6 7 ساعت بازی میکنم.
البته یک بار ترک کردم چون خیلی زندگیمو به هم ریخت پس 3 ماه از این 10 ماه کم میشه که میشه 7 ماه مداوم.
خودم دلم نمی خواد اینقدر بازی کنم ولی واقعا اعتیاد آوره.
دلیل مهاجرت نکردن به استیم تا به امروز هم، سرور های کرکی بود که انصافا خوب بودن.:)

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
خب بیاین بگین طرفدار کدوم اسلحه، تیم، بازیکن، مپ و استراتژی هستین!مدت زمان بازی کردنتون هم بگین
من طرفدار kenny's هستم.تیمش هم که g2 دیگه...
اسلحه هم awp و five seven و m4
مپ mirage و dd2 و cache
استراتژی هم چون با awp بیشتر حال میکنم معمولا کمپه و بخوام راش بدم هم با احتیاط عمل میکنم چون به هر حال awp یه گان one tap kill و در عوض تکی تکی هست و نمیشه اونقدر آزادانه راش داد.
از پیک های مپ میریج خیلی خوشم میاد مخصوصا کمپ کردن روی جعبه های تونل پایینیه بمب سایت a (اسم اونجا یادم نمیاد) و خط گرفتن جلوی در خروجی palace interior .
حدود 10 ماهه به طور جدی روزانه 6 7 ساعت بازی میکنم.
البته یک بار ترک کردم چون خیلی زندگیمو به هم ریخت پس 3 ماه از این 10 ماه کم میشه که میشه 7 ماه مداوم.
خودم دلم نمی خواد اینقدر بازی کنم ولی واقعا اعتیاد آوره.
دلیل مهاجرت نکردن به استیم تا به امروز هم، سرور های کرکی بود که انصافا خوب بودن.:)
منم یه همچین اوضاعی داشتم اما هرچی آپدیت برای بازی میومد FPS من کمتر میشد تا جایی که نمیشد دیگه بازی کرد :|
Hail Hail P90 Rush B

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
Valve please fix ur shit
اکسپلویت گاد مد کانتر هم اومد ! قبلاً هم اکسپلویت هایی مثله بیرون انداختن تمام پلیرهای دشمن داخل competitive , که باعث بردن اون مچ داخل یک ثانیه و منفجر شدن بمب تروریست ها , فقط یک ثانیه بعد از plant شدن هم بود, و حالا نوبت god mode هستش,انگاری که دارید ترینر داخل بازی آفلاین میزنید.
درسته valve جلوی چند تا چیز مثله no spread-perfect silent aim-far esp رو گرفته و پچ کرده, اما خداییش بازی داغونتر از کانترگو ندیده بودم که گاد مد بشه زد داخل مولتی پلیر و یا anti-aim داخلش باشه :|

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
خدا رو شکر منم تو ایرانیا زیاد به طورم toxic نخورد، رنکم هم الان MG2 هست، البته کم بازی میکنمم... فقط کلا با یک ایرانی مشکل پیدا کردم که یک دختر خانوم بسیار toxic ایرانی بود، آخر مثلا 5 سری inv بهش ندادم بهش برخورد که چون فکر میکنم noob هست inv نمی کنم، قهر کرد رفت.... 17 سالش هم بود....ما هم براش آرزو کردیم ایشالا با گذشت زمان و بالاتر رفتن سن این رفتار ها در شما کمتر دیده بشه و کلا block کردم رفت پی کارش....
ولی من واقعا درک نمیکنم تو این rank ها یا بالاتر چرا ملت ریسک هک زدن رو میکنن، خدایی حیف این همه بازی کنی با هک آخرم بن شی...

کمیونیتی این بازی رو روس ها و عزیزانی که هنوز درگیر مشق و امتحانات هستن خراب کردن
این یک فکت انکار نشدنیه که عالمو آدم قبول دارن
حالا شاید این حرفام هم باز باعث گریه هایی بشه و برای تخلیه حرفهای نادرستی بگن، اما حقیقت تلخی که گفتم عوض نمیشه

اینجا از بلاک یا ایگنور استفاده میکنم :)) راحت... والا نمیشه که آدم وقتشو بزاره با هرکسی هم‌کلام شه. خیلیا هنوز اسم iran19 رو هم نشنیدن،اما تز میدن و طوری صحبت میکنن انگار مثل ما خاک خورده ی این گیمن... . ظلمه بخدا ظلمه که این بلا به سر کانتر اومده

چه میشه کرد دیگه! روزگار بی‌مروت کانتر رو جایگزین خاله بازیه مدرسه‌ای ها و دانشجوهای بچه سال کرده و متاسفانه اونا هم یادگرفتن که اوقات فراغت خودشونو با cs پرکنن و این گیم قدیمی رو خراب کنن. فکرکنین حالا طوری شده مایی که کل ایران تورنومنت رفتیم و از همه جا ناب ترین رفیقارو پیداکردیم شدیم توکسیس و جقله بچه هایی که توی خونه میشینن پشت سیستم و همزمان پیک شادیو‌بهاری حل میکنن شدن خوب :)

چهار ماهه کانتر و سروری که داشتیم و کـِـلَن و گروه و کلا هرچی که مربوط به cs میشد رو گذاشتم کنار، فکرکنم وقتشه این تاپیک رو هم بزارم کنار تا نسل جدید با گیمی که ما یک عمر باهاش خاطره داریم خوش باشن و چنددقیقه لذت ببرن

این پست هم درد و دل بود با قدیمی هایی مثل خودم که از کانتر و کمیونیتی کودکانش و چیتر های زیادش خسته شدن
خوش باشید و موفق باشید
به امید روزی که این گیم دوباره مثل سابق بشه و زنده اش کنن

Sent from iPhone using Tapatalk Pro
والا بخدا از این ملت روس کله خر تر نیست، خیلی وقتا که warm up تموم میشه یک دفعه یک نفر با صدای زیر میگه روسکیز، از همین جا معلوم هست دیگه بازی GG شده رفته پیکارش...
ملتی هستن خر، soloplayer، بدون کار تیمی، info هم که همش به زبون مزخرف خودشون میدن...
خیلی ناراحت شدم، خواستم به این صورت کمی همدردی کرده باشم

• Like
Reactions: Adroit

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
به انداز کافی غر زدیم...این همه بازی ! برید سراغ یکی دیگه...من یکی که ازش کشیدم بیرون چون غیر قابل تحمله
آره بابا...اتفاقا تعداد بازیکناشون کم شه بیشتر میرن دنبال درست کردن سرور ها.!
بازی هم خیلی هست که اکثریتشون میتونه جای کانترو پر کنه و الان دیگه بحث کردن راجع به چیتر ها تکراری شده.
خداکنه یه CS عه جدید بدن بیرون دیگه داره قدیمی میشه GO و کیفیتشم نسبت به بازی های الان داغونه میدونم شاید چند تا از دوستان پست منو Relpy کنن که:
نخیر به این علت کیفیتش عالیه میخوای تو نت سرچ کن...ولی از نظر من کیفیتی نداره و هر چی جلو تر میریم CSGO رو به افت هست.

• Like
Reactions: Coffee Addicted

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
آره بابا...اتفاقا تعداد بازیکناشون کم شه بیشتر میرن دنبال درست کردن سرور ها.!
بازی هم خیلی هست که اکثریتشون میتونه جای کانترو پر کنه و الان دیگه بحث کردن راجع به چیتر ها تکراری شده.
خداکنه یه CS عه جدید بدن بیرون دیگه داره قدیمی میشه GO و کیفیتشم نسبت به بازی های الان داغونه میدونم شاید چند تا از دوستان پست منو Relpy کنن که:
نخیر به این علت کیفیتش عالیه میخوای تو نت سرچ کن...ولی از نظر من کیفیتی نداره و هر چی جلو تر میریم CSGO رو به افت هست.
اگه کیفت منظورت گرافیکه که هیچ CS پلیری بخاطر گرافیک بازی نمیکنه بخاطر گیمپلی منحصر بفردشه
خودم بشخصه هنوزم تو گیمنتا 1.6 بازی میکنم
اما در کل از وقتی صدای تفنگا عوض شد CS اون بازی قبلی نشد -__-

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
کسی میدونه منطقه زمانی استیم روی کجا ست شده؟
دیشب ساعت 1 چک کرده بودم هنوز 21 june بود الان هم هنوز هست.درخالی که تخفیف ها از 22 جون شروع میشه.
میدونم امروز صد در صد شروع میشه ولی از ساعتش خبر ندارم.
کسی از دوستان اگه میدونه لطفا بگه:)

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
خب منم نظرم رو راجع به این بازی بعد از 13 ساعت بازی کردن روی استیم میدم.
1-ترول ها:
من توی این یک روز روسی دیدم ولی ترول ندیدم.فقط تنها چیزی که اذیت میکنه وویس هاشونه که صدا ها همه از دم نازک :|
2-پینگ:
پینگ بازی در حد خوبی هست.
3-مچ میکینگ:
مچ میکینگشو زیاد بررسی نکردم ولی ظاهرا بالانس و خوبه
4-چیتر:توی این 13 ساعت چیتر ندیدم.
.....
البته 13 ساعت چیزی رو مشخص نمیکنه و قطعا در آینده نظرم عوض میشه.
.......
یه اتفاق خییییلی باحال.امروز رفتم مچ ولی تیم مقابل 5 تا afk بودن که همرو توی بیسشون درو میکردیم.دمو هم گرفتم .وقت کردم میزارم اینجا چشتون دربیاد :D
یعنی جوری شده بود که با bhop و... رقابت میکردیم زودتر برسیم بیسشون و بزنیم آش و لاش کنیمشون.
کل مچ هم 15 دقیقه حدودا طول کشید.
........
خلاصه امان از دست روسی ها(مخصوصا بچه هاشون):|
.....
با تشکر :D

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
خب منم نظرم رو راجع به این بازی بعد از 13 ساعت بازی کردن روی استیم میدم.
1-ترول ها:
من توی این یک روز روسی دیدم ولی ترول ندیدم.فقط تنها چیزی که اذیت میکنه وویس هاشونه که صدا ها همه از دم نازک :|
2-پینگ:
پینگ بازی در حد خوبی هست.
3-مچ میکینگ:
مچ میکینگشو زیاد بررسی نکردم ولی ظاهرا بالانس و خوبه
4-چیتر:توی این 13 ساعت چیتر ندیدم.
.....
البته 13 ساعت چیزی رو مشخص نمیکنه و قطعا در آینده نظرم عوض میشه.
.......
یه اتفاق خییییلی باحال.امروز رفتم مچ ولی تیم مقابل 5 تا afk بودن که همرو توی بیسشون درو میکردیم.دمو هم گرفتم .وقت کردم میزارم اینجا چشتون دربیاد :D
یعنی جوری شده بود که با bhop و... رقابت میکردیم زودتر برسیم بیسشون و بزنیم آش و لاش کنیمشون.
کل مچ هم 15 دقیقه حدودا طول کشید.
........
خلاصه امان از دست روسی ها(مخصوصا بچه هاشون):|
.....
با تشکر :D
صداهاشون که ماشاالله در حد ابوبکر مسکوییه. اونا هم احتمالاً قرار بوده boost کنن با یه سری پلیر دیگه که افتادن با شما ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر