Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
بابا عادت کنید چیت نزنید دیگه.
ببخشید اینو میگم ولی *بعضیاتون* ر.دین به سرور کلا.
میخواین ع.قده های نوبیتون رو خالی کنید برین آفلاین بزارید روی اکسپرت چیت بزنید.
قابل توجه:خطاب به بعضی ها گفتم.بهتون بر نخوره:)
مطمئن باش اون یسری رو اینجا پیدا نمیکنی :|

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
یه زمان مشکلم با این بازی فریم دهی افتضاحش و مصرف اینترنت فوق العاده بالاش بود حالا این مشکلات رو حل کردم گیر چیتر ها افتادم ‎:|

• Like
Reactions: Adroit

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
یه زمان مشکلم با این بازی فریم دهی افتضاحش و مصرف اینترنت فوق العاده بالاش بود حالا این مشکلات رو حل کردم گیر چیتر ها افتادم ‎:|
فریم دهی افتضاح؟
مگه گرافیکتون چیه؟
روی داغون ترین کارت گرافیک اگه تنظیمات رو بیارین پایین خیلی راحت 200fps هم میگیرید!

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
فریم دهی افتضاح؟
مگه گرافیکتون چیه؟
روی داغون ترین کارت گرافیک اگه تنظیمات رو بیارین پایین خیلی راحت 200fps هم میگیرید!
اون موقع gt520 بود فریمم روی low به ۲۰ هم نمیرسید، الان gtx 1080

• Like
Reactions: Adroit and Cr3diT0r

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
مصرف اینترنت فوق العاده بالا/:)این مشکل چیتر که همیشه بوده, منتها سال 2012تا2013 فقط چیت legit میساختن تا اینکه در سال 2014 حضرت AIMWARE کار HVH رو مُد کرد و الان داغون شده کانتر از پَسِ این چیترای HVH ...

• Like
Reactions: Adroit

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
مصرف اینترنت فوق العاده بالا/:)این مشکل چیتر که همیشه بوده, منتها سال 2012تا2013 فقط چیت legit میساختن تا اینکه در سال 2014 حضرت AIMWARE کار HVH رو مُد کرد و الان داغون شده کانتر از پَسِ این چیترای HVH ...
مصرف فوق العاده بالای ترافیک هنوزم هست هر mm یه 300 مگ میانگین مصرف میکنه

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
دوستان اگه پلیر ایرانی میخواین برین ورژن کرکی گیم نیکو رو دانلود کنین.
همه سرورا همیشه پره ایرانیه.
-----
چقد از p90 خوردن سوز داره:((

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
مصرف فوق العاده بالای ترافیک هنوزم هست هر mm یه 300 مگ میانگین مصرف میکنه
واسه من 60 مگ هم نمیبره که !
---
یه vac wave دیروز اومد که حدود 6500 نفر تا حالا بن شدن :D البته دلیل اینکه خیلی زیاد شده , چیت مجانی لینوکس بود که هنوز هم نتونسته detect کنه اما یه راهی با untrusted ban پیدا کرد بعد 260 روز تقریباً ... این سه سایتی هم که هیت کرد, یکی حدود 260 روز , یکی حدود 540 روز و یکی دیگه هم حدود 700 روز undetected بود :| خسته نباشی valve ....
البته همیشه روزنه امید هست, valve یک بار یه چیت رو بعد از 2500 روز (حدوداً 7سال) detect کرد, پس بقیه p2cها رو هم میتونه <:-P

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
میخوام سی دی کی بازی رو بخرم.
ریجن آسیا یا گلوبال؟
محدود یا آنلیمیتد؟
چه قیمتی بخرم خوبه؟
فرق اون چیزایی که بالا گفتم هم بگین لطفا.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
میخوام سی دی کی بازی رو بخرم.
ریجن آسیا یا گلوبال؟
محدود یا آنلیمیتد؟
چه قیمتی بخرم خوبه؟
فرق اون چیزایی که بالا گفتم هم بگین لطفا.
اسيا ريجن لاك هست و احتمالا با فيلترشكن فعال ميشه گلوبال بدون مشكل فعال ميشه تصميم با خودتونه كدوم رو بخوايد
اون محدود يا انليميتد فكر نكنم مربوط به بازي بشه اگه توي سايتا ديديد احتمالا منظورشون خود اكانت استيمتون بوده
اكانتاي استيم بايد ٥ دلار توشون باشه تا از حالت محدود خارج بشن خودتونم ميتونيد گيفت ٥ دلاري بگيريد درستش كنيد
براي خريد بازيم به فروشنده بگيد از g2a يا kinguin براتون بخره سايتا سود زيادي ميكشن رو سي دي كي ها
چرا انقدر نسبت به این تاپیک کم لطفی میکنن دوستان؟
نوب زیاد شده یا پلیر نداره:D؟
بازي خيلي وقته پر بچه و نوب شده برا همين كمتر كسي بازي ميكنه
حداقل من كه خيلي وقته گذاشتمش كنار
به همون دلیلی که من نفهمیدم چرا این بازی با این همه طرفدار چرا هیچ وقت برای کنسول های نسل8 نیومده؟؟؟
كانتر كلا تمركزش روي حرفه اي بودن بازيكنه مثل كالاف نيست كه اسپري كنيد كيل بگيريد حرفه اي هارو نگاه كنيد فقط يه گلوله شليك ميكنن كيل ميگيرن
بخوان رو كنسول منتشر كنن اصلا طرفداري پيدا نميكنه چون با دسته نميشه اينطور بازي كرد بعدم به لطف مبدل هاي موس و كيبورد نوب ها برتري بيش از حد پيدا ميكنن توي همچين بازي اي

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
اسيا ريجن لاك هست و احتمالا با فيلترشكن فعال ميشه گلوبال بدون مشكل فعال ميشه تصميم با خودتونه كدوم رو بخوايد
اون محدود يا انليميتد فكر نكنم مربوط به بازي بشه اگه توي سايتا ديديد احتمالا منظورشون خود اكانت استيمتون بوده
اكانتاي استيم بايد ٥ دلار توشون باشه تا از حالت محدود خارج بشن خودتونم ميتونيد گيفت ٥ دلاري بگيريد درستش كنيد
براي خريد بازيم به فروشنده بگيد از g2a يا kinguin براتون بخره سايتا سود زيادي ميكشن رو سي دي كي ها

بازي خيلي وقته پر بچه و نوب شده برا همين كمتر كسي بازي ميكنه
حداقل من كه خيلي وقته گذاشتمش كنار

كانتر كلا تمركزش روي حرفه اي بودن بازيكنه مثل كالاف نيست كه اسپري كنيد كيل بگيريد حرفه اي هارو نگاه كنيد فقط يه گلوله شليك ميكنن كيل ميگيرن
بخوان رو كنسول منتشر كنن اصلا طرفداري پيدا نميكنه چون با دسته نميشه اينطور بازي كرد بعدم به لطف مبدل هاي موس و كيبورد نوب ها برتري بيش از حد پيدا ميكنن توي همچين بازي اي
آسیا با فیلترشکن محل خاصی باز میشه؟
چون ارزون تر هست میخوام بگیرم.
راحت میشه اوکی کرد یا دردسر داره.
همیشه باید فیلترشکن روشن باشه یا فقط موقع فعال کردن؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
آسیا با فیلترشکن محل خاصی باز میشه؟
چون ارزون تر هست میخوام بگیرم.
راحت میشه اوکی کرد یا دردسر داره.
همیشه باید فیلترشکن روشن باشه یا فقط موقع فعال کردن؟
بهتره صبر كنيد بقيه دوستان راهنمايي كنن كه نياز داره يا نه من بازياي ريجن لاك تابحال نگرفتم همشون گلوبال بودن
بازياي ريجن لاك معمولا با فيلترشكن كشور هاي اون منطقه باز ميشن و بعدش نيازي به فيلترشكن نداريد ميتونيد بازي كنيد
اوكي كردنش هم دردسر نداره اگه نياز باشه فقط يه فيلترشكن براي اون كشور نياز داريد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر