Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
دوست عزیز من برای اون دسته از کسانی گفتم که تازه کارن فقط میخوان بیان کانتر بخرن بازی کنن و بعدا میبینن اصلا اکانتش محدوده
فروشنده ها هم اینو به این دسته از تازه واردان نمیگن
این روشی که من تهیه کردم بهترین روش هست که اکانت رو با دستای خودت از 0 میسازی و میخری و در اینده هیچ نگرانی نداری
کسی نمیخواد اکانت بخره دوست عزیز
منظور ما اینه اکانت با IP روسیه فعال کنیم که بازی ها با قیمت روسیه بخریم
بغیر از بازی های یوبیسافت هم همه بازی ها اوکی ان و مشکلی ندارن

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
بله منم اکانتمو ریجن روسیه کردم واسه خریدها . خیلی مقرون به صرفه است
خیلی آسونه فقط باید آیپی تمیزی پیداکنید و کلاینت استیم رو کلا یکبار ببندین دوباره باز کنید بعد از داخل برنامه اقدام به تغییر ریجن کنید

همین دوخط رو خیلی از سایتها دارن به قیمت 5000 تومن میفروشن

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,497
سلام من اکانت استیم ساختم ولی کشور رو خودش زده ایران این مشکلی واسم پیش نمیاد بعدا؟واسه خرید بازی و ... ؟
1. لوکیشنی که توی پروفایل استیم زیر اسم نوشته مهم نیست
2. ریجن اکانت قابل تغییر هست و کلا فقط زمان خرید و اکتیو کردن بازی اهمیت داره

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,497
یه نسخه جدید کرک شده از CSGO اومده که تمام اسکین ها و آیتم ها رو به صورت دیفالت آنلاک داره با حجم 5 گیگ (Darck Repack)
نسخه پایرتی CSGO که به درد لای جرز میخوره کلا ولی این برای تست اسکین چیز خوبیه :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
یه نسخه جدید کرک شده از CSGO اومده که تمام اسکین ها و آیتم ها رو به صورت دیفالت آنلاک داره با حجم 5 گیگ (Darck Repack)
نسخه پایرتی CSGO که به درد لای جرز میخوره کلا ولی این برای تست اسکین چیز خوبیه :D
:-? تا جايي كه يادمه نسخه هاي خيلي قديمي تري كه كرك شده بودن هم اسكين هارو انلاك داشتن يه لانچر روسي هم بود ميشد باهاش بازيو به اخرين نسخه اپديت كرد كه اسكين هاي جديد اضافه بشن
كلا برا سرگرمي و بازي كردن با بات خيلي حال ميده
ادم اسكيناي چند صد دلاريو ميگيره دستش حس ميليونر بودن ميده : )))

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
خوب, یه اسکین چنجر مجانی دانلود کنید و vac روی برای بازی غیر فعال کنید. بعدش هر اسکینی که میخوای رو میتونی تست کنی داخل نسخه اصلی با bot ...

• Like
Reactions: Adroit

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اقا از سرورای ایرانی تو استیم دیگه خبری ندارید؟؟منقرض شدن انگار به کل!!!
تو بخش Custom Server یکی دو تا میشناختم که به کل حذف شدن اون موقع ها هم سروراش خیلی لگ داشت کلا تمام سرورهای ایرانی مزخرف و بازی کردن توش وقت تلف کردنه چون همشون نهایتا به از کار افتادن سرور ختم میشه

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
تو بخش Custom Server یکی دو تا میشناختم که به کل حذف شدن اون موقع ها هم سروراش خیلی لگ داشت کلا تمام سرورهای ایرانی مزخرف و بازی کردن توش وقت تلف کردنه چون همشون نهایتا به از کار افتادن سرور ختم میشه

سلام بر شما

سرورهاش لگ نداشتن چون چند سال پیش نزدیک بیست تا سرور بود تو بازی اما از یه وقتی به سرور ها اتک میدادن و سرور ها دان میشد یا کلا لگ میشد تا فشار زیادی به روش بیاره بعد دان میشد برای همین دیگه سرور کم شد .....

ولی در کل درسته بازی کردن تو سرور های معمولی وقت تلف کردنه همون رنک بازی کنید بهتره ....

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
سلام به دوستان
میخواستم اطلاعات بگیرم در مورد اینکه آیا میشه اسلحه ی جدیدی خرید یا اسلحه ی جدیدی باز بشه؟ و یا
اسلحه هایی که در حال حاضر موجود هست توی بازی امکان ارتقاء دارن؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر