Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
عرض کنم خدمتون که سپاس از راهنمایی ، تست میکنم ، کلاً داستان پیچیده ای داره تو یه سری سرورها هم رفتم
البته شروع به دانلود مپ کرد که خیلی زمان و حجم میبره از نت!!! من از کجا میتونم بفهمم چه مپایی رو دارم تا برم
داخل اون سرور و دیگه دانلود نکنه این همه حجم رو؟!
اگه تو قسمت مپ یه نقشه معمولی زد مثله de_dust ii یا de_chache یه احتمال زیاد دیگه چیزی برای دانلود نداره به جز چندتا آهنگ .
بنظرم برو compective یا کلاً سرورای رسمی.

• Like
Reactions: tranceyou

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سلام مجدد استاد ، یه سوال من چندجا خوندم که بازی دستوراتی داره که میشه وارد کرد مثل دیدن
بازیکن حریف از پشت دیوار ، حالا این دستورات چی هستن و کلاً شیوه وارد کردنش به چه صورته؟؟؟
sv_cheats 1 رو فک کنم باید داخل کنسول بزنی. فقط هم در بازی با bot فعال میشه.

• Like

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
توی سرور لیست سرور هارو به ترتیب کمترین پینگ مرتب کن اون اولیا ایرانین

دوست خوبم اینو که میدونم دیگه اونقدرم تعطیل نیستم :) منظورم این بود که من مثلاً آی پی سروری رو دارم
میخوام وارد کنم که بره توی اون سرور مشخص!!

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
دوست خوبم اینو که میدونم دیگه اونقدرم تعطیل نیستم :) منظورم این بود که من مثلاً آی پی سروری رو دارم
معذرت اگه بهت برخورد دوست عزیز
توی سرور لیست گزینه های پایین سمت راست، گزینه Add Favorite بزن بعدش IP:Port وارد کن Add بزن

• Like

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام. میتونید دستور زیر رو هم توی کنسول وارد کنید.
connect ip: port
بین ip و port نباید فاصله باشه

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
امروز Overwatch یا V A C شدیدتاً فعال شدن ! در عرض 12 ساعت برای من 6 بار این پیغام اومد و هر وقت confirm میکنم چند ساعت بعد یکی دیگه میاد:| =))
9j20_captu1111re.png

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
آقا دو سوال ، اول اینکه منم یکی شبیه این جعبه ها گرفتم چطوری استفاده میشه؟!!! دوم اینکه من اگه بخوام
یه سلاحی رو همیشه موقع شروع بازی داشته باشم و هی عوض نشه به سلاح پیش فرض باید چیکار کنم؟؟

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
آقا دو سوال ، اول اینکه منم یکی شبیه این جعبه ها گرفتم چطوری استفاده میشه؟!!! دوم اینکه من اگه بخوام
یه سلاحی رو همیشه موقع شروع بازی داشته باشم و هی عوض نشه به سلاح پیش فرض باید چیکار کنم؟؟
باید کلید مخصوص اون کیس که حدوداً 8هزارتومن هست رو بخری تا بازش کنی. برای بار اول به احتمال خیلی بالا یه دونه اسکین 0.00005 روبل بهت میده.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر