Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
گفتم راحت نصبش کنم حوصله دانلود ندارم دیگه.
بعد الان ارزش داره برم سراغش ؟ دیدم بچه ها دارن در مورد چیت و اینا صحبت میکنن !!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
حجم بازی حدود 5 گیگ اکه رایگان داری یا میتونی بسته بگیری یه شب بیشتر طول نمیکشه
اگه فقط فکر بازی کردن هستی و مچ نمیخوای بری به نظرم بگیر همیشه میتونه سرگرمت کنه اما مچ میکینگ همش اعصاب خوردیه(خدا رو شکر من خیلی وقته بازی نمیکنم :|)

• Like
Reactions: shahriyar_pc

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
حجم بازی حدود 5 گیگ اکه رایگان داری یا میتونی بسته بگیری یه شب بیشتر طول نمیکشه
اگه فقط فکر بازی کردن هستی و مچ نمیخوای بری به نظرم بگیر همیشه میتونه سرگرمت کنه اما مچ میکینگ همش اعصاب خوردیه(خدا رو شکر من خیلی وقته بازی نمیکنم :|)
اون زمان که بازی میکردم توی چندتا سرور ایرانی بود که بازی میکردم.
الان بخوام تو سرور بازی کنم مشکلی نداره؟

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
اون زمان که بازی میکردم توی چندتا سرور ایرانی بود که بازی میکردم.
الان بخوام تو سرور بازی کنم مشکلی نداره؟

بازی سرور کژوال داره هم بصورت مچ میکینگ هم سرور لیست
سرور ایرانی هم توش هست

• Like
Reactions: shahriyar_pc

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
ncew_capture.png

میبینی ؟ community انقدر ها هم toxic نیست =))
بتل آی هم آنتی چیت کلاینتی ضعیفی هست و فرت و فرت داره BYPASS میاد براش و وقتی از کار میندازنش, یکی جدیدتر میاد. مهم اینه که سازنده اهمیت بده به عادلانه بودن بازی. شما برو داخل مچ میکینگ ESEA ببین چیتر هست یا نه ! یا مثلاً آورواچ از بیلزارد ... یا حتی جدیداً کلایت بروز شده Face-it که تا دو روز پیش هک free روش کار میکرد الان حتی فروشنده ها هم نمیتونن کاریش کنن ...
و حالا اهمیت دادن VALVE رو ببین :|
vlx_capture.png
ESEA و Face It آره راس میگی ... تنها راه سالم بازی کردن بازی الان اینه که Lan کنن :)) هرکی کاری کرد بلند شی بزنی تو سرش ( Rip cs 1.6 memories )
بعد از این همه سال بازی کردن بازی های آنلاین مختلف تنها بازی هایی رو که کلا 1% چیتر داشت یا اصلا نداشت بازی های بلیزارده . 5 سال WoW میزنم دیگه ته ته چیتی که میزدن ملت Fishing bot که براشون ماهی بگیره ( در صورتی که کلی هک های مختلف داره بازی ، تا دلت بخواد )
توی Reddit و بین Dev یه حرفایی هست که قراره با Operation جدید یه سری چیزای جدید بیاد، حالا خدا میدونه چیه ...

• Like
Reactions: jeenas

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
ESEA و Face It آره راس میگی ... تنها راه سالم بازی کردن بازی الان اینه که Lan کنن :)) هرکی کاری کرد بلند شی بزنی تو سرش ( Rip cs 1.6 memories )
بعد از این همه سال بازی کردن بازی های آنلاین مختلف تنها بازی هایی رو که کلا 1% چیتر داشت یا اصلا نداشت بازی های بلیزارده . 5 سال WoW میزنم دیگه ته ته چیتی که میزدن ملت Fishing bot که براشون ماهی بگیره ( در صورتی که کلی هک های مختلف داره بازی ، تا دلت بخواد )
توی Reddit و بین Dev یه حرفایی هست که قراره با Operation جدید یه سری چیزای جدید بیاد، حالا خدا میدونه چیه ...
کی گفته لن راه سالمیه ؟ تو ایران شاید اما تو خارج چیتای مخصوصی هست که مثلاً وقتی نشونه میره رو طرف در حد 1ms تیر میزنه و مثلاً دیگه وال هک نداره که زایه نشه یا بقیه چیزا که گیم پلی رو فقط تغییر میده و visual , هیچی نداره.

• Like
Reactions: Adroit

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
کی گفته لن راه سالمیه ؟ تو ایران شاید اما تو خارج چیتای مخصوصی هست که مثلاً وقتی نشونه میره رو طرف در حد 1ms تیر میزنه و مثلاً دیگه وال هک نداره که زایه نشه یا بقیه چیزا که گیم پلی رو فقط تغییر میده و visual , هیچی نداره.

آره خب ، Flusha رو یادمون نمیره :D
ولی تو ایران دیگه دستمون بازه :D

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
دوستان عزیز سلام ، من میخوام این ورژن رو دانلود کنم که توی عکس نشون دادم
3yec_untitled.jpg

حالا سوالم اینه که بعد از دانلود این نسخه و نصب اون آیا امکان آنلاین بازی کردن هست یا خیر؟ اگر جواب + هست
راهنمایی کنید به چه شکلی!!!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان عزیز سلام ، من میخوام این ورژن رو دانلود کنم که توی عکس نشون دادم
3yec_untitled.jpg

حالا سوالم اینه که بعد از دانلود این نسخه و نصب اون آیا امکان آنلاین بازی کردن هست یا خیر؟ اگر جواب + هست
راهنمایی کنید به چه شکلی!!!
مطمئن نیستم ولی فکر کنم داخلش یه لانچر روسی باشه بعد از نصب دوباره باید با اون اخرین نسخه رو دانلود کنید بعد میتونید تو سرورا بازی کنید که اصلا پیشنهاد نمیشه چون سرورای کرکی پرمشکل و پر از چیتر هستن اصلا تجربه جالبی ارائه نمیدن

• Like
Reactions: tranceyou

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
دوستان ما تازه به جمع بازیکنان این بازی پیوستیم این بازی رو اکانتشو خریدم و دانلود و امروز نصب کردم
میخواستم اگه امکانش هست دوتا سوال من رو جواب بدید ، اول اینکه من بخوام سرورهای ایرانی رو پیدا
کنم باید چیکار کنم (یعنی روش سرچ کردن و زدن آی پی رو هم یا هرچیز دیگه که نیازه رو هم بگید بهــم)
و دوم اینکه من بخوام با میکرفن صحبت کنم چیکار باید بکنم از نظر تنظیمات و استفاده؟!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان ما تازه به جمع بازیکنان این بازی پیوستیم این بازی رو اکانتشو خریدم و دانلود و امروز نصب کردم
میخواستم اگه امکانش هست دوتا سوال من رو جواب بدید ، اول اینکه من بخوام سرورهای ایرانی رو پیدا
کنم باید چیکار کنم (یعنی روش سرچ کردن و زدن آی پی رو هم یا هرچیز دیگه که نیازه رو هم بگید بهــم)
و دوم اینکه من بخوام با میکرفن صحبت کنم چیکار باید بکنم از نظر تنظیمات و استفاده؟!
برای سوال اول به server browser برید اسمای ایرانی سرچ کنید سرور میاد فکر کنم تو نت سرچ بزنید بتونید لیست سرورارو هم پیدا کنید تابحال دنبالش نرفتم چون برام مهم نبوده توی چه سروری بازی میکنم
برای سوال دوم به قسمت ستینگ بازی برید اگه اشتباه نکنم گزینه In-game Voice هست یه کلید براش انتخاب کنید با نگه داشتنش میتونید از میکروفون استفاده کنید (فکر کنم بصورت پیش فرض روی K بود)

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
داخل منوی اصلی قسمت پلی و بعدش Browse Community Server رو انتخاب کن. سرورهای ایرانی بصورت پیش فرض بخاطر پینگ پایین برات به نمایش میان اول لیست.
برای اتصال به یک آی پی آدرس سرور اول باید از option و بعد game setting بخش کنسول رو فعال کنی و بعدش دکمه کنسول رو بزنی و بنونیسی connect 185.85.211.15:27015 مثلاً ...
تنظیمات میکروفون هم داخل قسمت option و بعد audio setting هست.

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
داخل منوی اصلی قسمت پلی و بعدش Browse Community Server رو انتخاب کن. سرورهای ایرانی بصورت پیش فرض بخاطر پینگ پایین برات به نمایش میان اول لیست.
برای اتصال به یک آی پی آدرس سرور اول باید از option و بعد game setting بخش کنسول رو فعال کنی و بعدش دکمه کنسول رو بزنی و بنونیسی connect 185.85.211.15:27015 مثلاً ...
تنظیمات میکروفون هم داخل قسمت option و بعد audio setting هست.

عرض کنم خدمتون که سپاس از راهنمایی ، تست میکنم ، کلاً داستان پیچیده ای داره تو یه سری سرورها هم رفتم
البته شروع به دانلود مپ کرد که خیلی زمان و حجم میبره از نت!!! من از کجا میتونم بفهمم چه مپایی رو دارم تا برم
داخل اون سرور و دیگه دانلود نکنه این همه حجم رو؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر