Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
بعد 1 سال خوردی دوباره نشستم بازی کردم فریم بازی خیلی افتضاح شده نسبت به قبل :| هر کاری کردم بیشتر از 30 نرفت ولی قبلا راحت 60-70 بود :|

• Like
Reactions: Adroit

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
بعد 1 سال خوردی دوباره نشستم بازی کردم فریم بازی خیلی افتضاح شده نسبت به قبل :| هر کاری کردم بیشتر از 30 نرفت ولی قبلا راحت 60-70 بود :|
چند ماه پیش یه sound update اومد که برای بعضیا مشکل افت فریم داشت , این guide رو دنبال کن ببین حل میشه یا نه (واسه سیستم دوستم که کار کرد حدوداً) :
Steam Community :: Guide :: How to Fix FPS Drop in CSGO after HRTF Update

• Like
Reactions: TeTration

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
سلام دوستان میخواستم بدونم پینگ مناسب برای این که بتونم این بازی رو انجام بدم چنده چون الان که بازی میکنم میبینم بعضی کارکترا حرکت میکنن ولی من هنوز سرجامم این مشکلات از پینگه دیگه درست میگم؟
و اگر از پیگنه چه راه کاری رو پیشنهاد میکنید، به نظرتون کاهش پینگ مناسب از کجا میتونم گیر بیارم
اینترنت شاتل

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سلام دوستان میخواستم بدونم پینگ مناسب برای این که بتونم این بازی رو انجام بدم چنده چون الان که بازی میکنم میبینم بعضی کارکترا حرکت میکنن ولی من هنوز سرجامم این مشکلات از پینگه دیگه درست میگم؟
و اگر از پیگنه چه راه کاری رو پیشنهاد میکنید، به نظرتون کاهش پینگ مناسب از کجا میتونم گیر بیارم
اینترنت شاتل
دیگه حداکثر باید پایین 180-200 نگهش داری . شما داخل option و بعدش game setting قسمت max aceptable teraffic رو هم اندازه سرعتت تنظیم کن و قسمت setting استیم, تو بخش downloads, رجیون رو آلمان کن.
برای کاهش پینگ, تست رایگان cpr shop و god ping رو بگیر تا بفهمی کدومش با اینترنتت بهتره .
شاتل هم فک کنم یه سرویس مخصوص بازی داره که پینگ رو بهتر میکنه و برای فعال کردنش باید به پشتیبانیش زنگ زد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m1647

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
شات گان nagev و کُلت R8 به طور موقت از compective matchها حذف شدند تا بالانس بشن .

از امروز هم اگر 5 Years veteran coin رو در کانتر دارید میتونید کوین واقعیش رو پیش خرید کنید ! هزینه پستش انگار رایگانه و داخل یه قسمتی , valve گفته که به یه سری کشور ارسال نمیشه و ایران توشون نیست :|:o
قیمتش هم 45دلاره که تقریباً میشه 175 تومن.
CSGO_Blogpost_PhysicalFiveYearCoin.jpg

یه سری تغییرات هم داخل منوی بازی اعمال کردن, مثلاً پروفایل کانتر team mate هایی که باهاشون بازی کردی برات معلومه و میتونی ادشون کنی راحت.

• Like

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
شات گان nagev و کُلت R8 به طور موقت از compective matchها حذف شدند تا بالانس بشن .
این نِگِو جدید چه چیز مسخره ایه. عملا ریکویلش برعکسه، بعد از 1-2 ثانیه تیر زدن تمام ریکویل از بین می ره و شبیه تفنگ لیزری های فالوت می شه:| شاید تنها جایی که به درد بخوره توی راش ها باشه که قبل از پیک کردن شروع کنی تیر اندازه وقتی تفنگت دقیق شد پیک کنی.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
VAC S***S
از دو روز پیش هکی منتشر شده که با اینترنت اکسپلورر کار میکنه و VAC هیچکاری نمیتونه بکنه در این حالت فعلاً %-(
قبلاً یک مشکل داشتن با پاورشل اما اون رو بلاک کردن , حالا اینو میخواد چیکار کنه ؟ مجانی هم هست و داره داخل کامینیتی استیم تاپیکش میچرخه و VALVE هم عین خیالش نیست.
البته نمیدونم دقیق اما اگر read یا write به بازی داشته باشه احتمالاً زودتر درستش کنن.

• Like

Ahmad220

کاربر سایت
Jun 22, 2012
141
نام
احمدرضا
VAC S***S
از دو روز پیش هکی منتشر شده که با اینترنت اکسپلورر کار میکنه و VAC هیچکاری نمیتونه بکنه در این حالت فعلاً %-(
قبلاً یک مشکل داشتن با پاورشل اما اون رو بلاک کردن , حالا اینو میخواد چیکار کنه ؟ مجانی هم هست و داره داخل کامینیتی استیم تاپیکش میچرخه و VALVE هم عین خیالش نیست.
البته نمیدونم دقیق اما اگر read یا write به بازی داشته باشه احتمالاً زودتر درستش کنن.

بازی که دیگه Broken هست کلا VAC که دیگه ... این روش اسپلویتی که از راه IE هست خیلی وقته هست فقط برای هک ویندوز به کار میرفت ، الان دوستان تغییر کاربری دادن به CSGO :D
باید یه Petition بنویسیم که یا آنتی چیت و درست کنن یا BattlEyeــای چیزی اضافه کنن کنار کلاینت اصلی . انقدر هم این هکرا Legit شدن که هیچی جلودارشون نیست.
تنها چیزی که بش اهمیت میدن پوله ...

• Like
Reactions: Moriarty and Adroit

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
بازی که دیگه Broken هست کلا VAC که دیگه ... این روش اسپلویتی که از راه IE هست خیلی وقته هست فقط برای هک ویندوز به کار میرفت ، الان دوستان تغییر کاربری دادن به CSGO :D
باید یه Petition بنویسیم که یا آنتی چیت و درست کنن یا BattlEyeــای چیزی اضافه کنن کنار کلاینت اصلی . انقدر هم این هکرا Legit شدن که هیچی جلودارشون نیست.
بعد از اینکه خارجیا لابی رو هک کردن ، کانترو پاک کردمو با هرکدوم از فرندلیستم که اینکارو نکردن ارتباطمو قطع کردم

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
ncew_capture.png

میبینی ؟ community انقدر ها هم toxic نیست =))
بتل آی هم آنتی چیت کلاینتی ضعیفی هست و فرت و فرت داره BYPASS میاد براش و وقتی از کار میندازنش, یکی جدیدتر میاد. مهم اینه که سازنده اهمیت بده به عادلانه بودن بازی. شما برو داخل مچ میکینگ ESEA ببین چیتر هست یا نه ! یا مثلاً آورواچ از بیلزارد ... یا حتی جدیداً کلایت بروز شده Face-it که تا دو روز پیش هک free روش کار میکرد الان حتی فروشنده ها هم نمیتونن کاریش کنن ...
و حالا اهمیت دادن VALVE رو ببین :|
vlx_capture.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adroit and jeenas

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
حجمش خیلی کمه چرا میخوای بک آپ بگیری ؟
از shopidgame میتونی.
گفتم راحت نصبش کنم حوصله دانلود ندارم دیگه.
بعد الان ارزش داره برم سراغش ؟ دیدم بچه ها دارن در مورد چیت و اینا صحبت میکنن !!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
گفتم راحت نصبش کنم حوصله دانلود ندارم دیگه.
بعد الان ارزش داره برم سراغش ؟ دیدم بچه ها دارن در مورد چیت و اینا صحبت میکنن !!

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
چیتر که تو همه بازیها هست کم و بیش اما اینجا چون داخل compective match میزنن رو مخ میشه.

• Like
Reactions: shahriyar_pc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر