Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
نع :D
درواقع سرروری براش نیس دیگه کسی اینو کرکی نمیزنه
برای کرکی سایت گیم نیکو هست که تو سروراش پشه هم پر نمیزنه
30 تومن بده خودتو راحت کن
خُ بی انصافا بیاید کرکی بزنید سرورها رو پُر کنید دیگه! :D گناه ما کرک کشا چیه که شما می رید پول می دید اوریج می زنید؟؟؟ :D
نکنید این کارو، بخدا ظلمه! :D
بیاید...بیاید سرورهای کرکی رو پُر کنید می خواید دو دست بزنیم بریم! :D

UltraAvatar

کاربر سایت
Apr 25, 2013
98
خُ بی انصافا بیاید کرکی بزنید سرورها رو پُر کنید دیگه! :D گناه ما کرک کشا چیه که شما می رید پول می دید اوریج می زنید؟؟؟ :D

اخه دیگه جوری نگو اوریج میزنیم انگار 200 تومن پول دادیم :D خیلی ارزونتر از این حرفاست csgo
بعد لذت بازی به competitive و سیستم رنکینگشه که فقط با اوریج میشه ازش بهره برد
پیشنهاد میکنم اوریج تهیه کنید این بازیو

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من پارسال نسخه کامل Globalاین بازی که شامل همه ی کانتر هاست رو به صورت گیفت خریدم 23تومن!فکر میکنم قیمتش از خیلی از بازی های کرکی توی بازار هم ارزونتر باشه
اما الان قیمت تک CSGOباید 35به بالا باشه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان، ورژن CS.GO.v1.35.6.5-SKIDROW رو بگیرم، می تونم کرکی مرکی آنلاین بزنم باهاش؟ :D سرورهای خوبی هست براش؟ :D
قبلا یه نرم افزار بود که سرور های کرکی پیدا میکرد اکثرا هم روسی بودن اگه اون برنامه توش باشه که فکر میکنم هست میتونید کرکی انلاین بازی کنید ولی خب همونطور که دوستان گفتن نسخه اورجینال رو بخرید خیلی بهتره به علاوه اینکه میتونید ایتم بدست بیارید و توی استیم مارکت بفروشید
الان قیمت سی دی کی گلوبال بازی 9.5 دلار هست

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
امکانات اوریجینال این بازی با کرکی اصن قابل مقایسه نیست باید بگیری تا بفهمی مطمون هم باش ضرر نمیکنی
+
همین اوریجینالش چیتر کم نداره تازه هر روز هم بنشون میکنن اما کم نمیشن
دیگه ببین کرکیش چیه :|

• Like
Reactions: lich-king

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
اخه دیگه جوری نگو اوریج میزنیم انگار 200 تومن پول دادیم :D خیلی ارزونتر از این حرفاست csgo
بعد لذت بازی به competitive و سیستم رنکینگشه که فقط با اوریج میشه ازش بهره برد
پیشنهاد میکنم اوریج تهیه کنید این بازیو
من پارسال نسخه کامل Globalاین بازی که شامل همه ی کانتر هاست رو به صورت گیفت خریدم 23تومن!فکر میکنم قیمتش از خیلی از بازی های کرکی توی بازار هم ارزونتر باشه
اما الان قیمت تک CSGOباید 35به بالا باشه
قبلا یه نرم افزار بود که سرور های کرکی پیدا میکرد اکثرا هم روسی بودن اگه اون برنامه توش باشه که فکر میکنم هست میتونید کرکی انلاین بازی کنید ولی خب همونطور که دوستان گفتن نسخه اورجینال رو بخرید خیلی بهتره به علاوه اینکه میتونید ایتم بدست بیارید و توی استیم مارکت بفروشید
الان قیمت سی دی کی گلوبال بازی 9.5 دلار هست
امکانات اوریجینال این بازی با کرکی اصن قابل مقایسه نیست باید بگیری تا بفهمی مطمون هم باش ضرر نمیکنی
+
همین اوریجینالش چیتر کم نداره تازه هر روز هم بنشون میکنن اما کم نمیشن
دیگه ببین کرکیش چیه :|

آقا منو وسوسه نکنید می رم می خرمـــــــــــاااااا :D :D
:D:D:D
آخه داستان اینه من شاید هفته ای نیم ساعت بشینم بازی کنم! :D خیلی دِلی بازی می کنم! :D واس خاطر همین گفتم بیام یه دست بزنم به یاد قدیم! :D:D:D
ولی انصافا قیمتش خوبه! شاید خریدم! :-?

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
آقا منو وسوسه نکنید می رم می خرمـــــــــــاااااا :D :D
:D:D:D
آخه داستان اینه من شاید هفته ای نیم ساعت بشینم بازی کنم! :D خیلی دِلی بازی می کنم! :D واس خاطر همین گفتم بیام یه دست بزنم به یاد قدیم! :D:D:D
ولی انصافا قیمتش خوبه! شاید خریدم! :-?
بذاری توی تخفیفا بگیری تا 20تومن شایدم زیر 20 گیرت بیاد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
تخبف ها چه زمانیه؟
دقیقا مشخص نیست اما حدودا 128 روز دیگه تخفیفات تابستانه استیمه
میتونید توی این سایت ببینید
زمانش دقیق نیست حدودیه معمولا چند وقت قبل این تاریخ زمان دقیقش از طرف شرکت اعلام میشه
عناوین زیادی توی این مدت تخفیف میخورن اما معمولا عناوین خود valve توی تاریخ های مهمی مثل تخفیفات تابستانه تخفیف میخورن

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
تخبف ها چه زمانیه؟

سلام بر شما

شما برو این سایت kinguin.net قیمتش همونی هست که هنگامه تخفیف استیمه تو خوده بازی سنتر قسمت بازارچه بود فکر کنم سرچ کنی یکی هست به اسمه حامد از اینجا میخره بهت میده من یه خرید کردم راضی بودم قیمتاشم خوبه ............

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام بر شما

شما برو این سایت kinguin.net قیمتش همونی هست که هنگامه تخفیف استیمه تو خوده بازی سنتر قسمت بازارچه بود فکر کنم سرچ کنی یکی هست به اسمه حامد از اینجا میخره بهت میده من یه خرید کردم راضی بودم قیمتاشم خوبه ............
قیمتش توی تخفیف احتمال زیاد پایینتر هست دفعه قبلی تو تخفیفات قیمتش پایین بود و خیلی ها به امید اینکه بعد از تخفیفات بازی رو میفروشن تعداد بالا خریدن بعد فهمیدن امکان گیفت کردن عناوین valve برداشته شده
هرچند نهایتش میخواد 3-4 دلار از قیمت g2a یا kinguin پایینتر بیاد ارزش صبر کردن نداره بنظرم

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان من این بازیو خریدم و با ه ا ت اسپات آی پی رو هم به آمریکا عوض کردم ولی ارور داد که در این کشور مقدور نیست کشورهای دیگه مثل انگلیس روسیه و هند رو هم تست کردم بازم همین ارور رو داد الانم اخر سر میگه زیاد تلاش کردید و بلاکم کرد چکار کنم الان من؟ خیلی اعضابم خورد شد بخدا. از جای معتبری هم خریدم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان من این بازیو خریدم و با ه ا ت اسپات آی پی رو هم به آمریکا عوض کردم ولی ارور داد که در این کشور مقدور نیست کشورهای دیگه مثل انگلیس روسیه و هند رو هم تست کردم بازم همین ارور رو داد الانم اخر سر میگه زیاد تلاش کردید و بلاکم کرد چکار کنم الان من؟ خیلی اعضابم خورد شد بخدا. از جای معتبری هم خریدم
از کجا خرید کردید؟
قیمت بازی که خریدید حداقل باید بالای 40 تومن باشه اگه پایینتر بوده برای فعال سازی به ای پی خاصی نیاز دارید
به پشتیبانی سایتی که خریدید پیام بدید چون من تمام بازی هام رو با hotspot shield فعال میکنم مشکلی هم ندارم مشکل از سی دی کی بوده

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دوستان چند روز پیش یه سری هکر برای اعتراض به آنتی چیت VAC اومدن سروای کانتر رو هک کردن و از همه پلیرا تقاضا کردن یک روز بازی نکنن چون VALVE داره پولش رو از یه مشت اسپری و دستکش مسخره تامین میکنه و اهمیتی به باگ ها و آنتی چیت بازی نمیده ! و برای اثبات ضعیف بودن VAC چند هفته بدون هیچ بنی در حال بازی کردن compective بود اما بعد یه راند بازی کردن داخل لیگ face-it بن شد !
این هکرا وقتی میخواستید یه لابی درست کنید به طور خودکار بهتون جوین میشدن و compective win هاشون 5تا8 میلیون تا بود :|:|:|
البته VALVE مشکل رو حل کردن چند روز پیش اما تقریباً همه کانتر بازا متوجه شون شدن !
lu7_photo_2017-02-19_22-00-16.jpg

6bv4_photo_2017-02-19_22-00-22.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر