Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
سلام

دوستان من یه یک ماهی‌ هست که نمیتونم مچ فایند کنم، ۱۰-۱۵ دقیقه هم بگذره فرقی‌ نمی‌کنه
ماکسیمم پینگ رو زیاد کن مشکلت برطرف میشه
اما شاید توی بازی لگ بشی

نت شما مشکل داره
پیشنهاد میکنم از یک ای اس پی دیگه نت بگیرین

Sent from my iPhone using Tapatalk

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
واقعا خدا رو شکر میکنم که Pickem Challange این Major رو نزدم، وگرنه تا الان خودکشی کرده بودم با بازی های دو سه روز پیش :| Flipsid3 - Nip :| Flipsid3 - Liquid :| Dignitas - Astralis :|
===
کلاینت ESEA به استیم اضافه شده، یعنی به عبارتی الان میشه با استیم ولت اشتراک ESEA خرید و تو سرور های بسیار عالی 128 تیک نابود شد :D
ESEA on Steam
درود

داداچ تاحالا از kickback آیتم گرفتی ؟
من الان ۲۱۹۰۰ تا روبی دارم بنظرت awp asiimov bs بخرم ؟
دوستانی که زیاد بازی میکنن مایه تیم داریم هرشب 3تا mm میریم کسایی که پایه هستن منو اد کنن با هم mm بزنیم.

اکانت استیمم
رنکاتون چیه
دوستان این Gamma Case چرا تو مارکت اینقدر قیمتش بالاس ؟
هر کیس یا آیتمی که تازه میاد قیمت بالایی داره
بعد از چند ساعت Aimـمون از این حالت داغون در میاد معمولا؟ از نوب یه چیزی اون ور ترم الان:D
معمولا بعد از دویست ساعت گیم پلی ، بازیتون متوسط میشه
دوستان کسی میدونه سرور csgo از کجا میشه خرید ؟
بله اگه مشکلی با هزینه ی هاست ندارین بیشتر راهنمایی کنم
دوستان یک چند سرور خوب برای بازی معرفی کند
در قسمت browse comunity server جسنجو کنید
سرورا رو بر اساس لتنسی مرتب کنین

با چه سروری پینگ بگیرم که پینگ بازی رو ببینم چنده؟ میخوام بگیرم بازی رو از پینگ میترسم!
نترس عزیز نهایتش نتتو عوض میکنی
سرورهای خصوصی داخلی هم هستن میتونی اونجا با پینگ مناسب بازی کنی

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
بچه ها منی که زیاد بازیم خوب نیست کدوم مود رو پیشنهاد میدین واسه تمرین و ارتقای تیر اندازی؟
در ضمن تو بازی حرفه ای ها خیلی خوب جاخالی میدن قلقشون چیه و چرا بعضی موقع ها کل خشاب رو روی یک نفر خالی می کنم طرف نمیمیره اما با یک تیر میزنه میکشه من رو؟
من الان فعلا arme race میرم خوبه واسه شروع؟

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
بچه ها منی که زیاد بازیم خوب نیست کدوم مود رو پیشنهاد میدین واسه تمرین و ارتقای تیر اندازی؟
در ضمن تو بازی حرفه ای ها خیلی خوب جاخالی میدن قلقشون چیه و چرا بعضی موقع ها کل خشاب رو روی یک نفر خالی می کنم طرف نمیمیره اما با یک تیر میزنه میکشه من رو؟
http://ip.persian-server.in/status

سرور های awp و public برو

• Like
Reactions: masoud101

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
پیشنهاد من اینه که اوایل اصلا سمت سرور های پابلیک نری! برو از توی کامیونیتی مپ های شوتینگ و crosshair رو دانلود کن با بات تمرین کن بعد برو مود دثمچ و آرمز ریس و اینا مخصوصا دثمچ که خیلی رو شوتینگ تاثیر داره به نظرم. سعی کن مچ هم بری. تو مراحل آخر برو سمت پابلیک...
اینو دقت کن که با بات باید خیلی تمرین کنی خیلی تاثیر داره. یک چیز دیگه که میتونه تاثیر داشته باشه دیدن بازی تیم های خوب دنیاست. میتونه کمکت کنه مپ ها و شوتینگ رو یاد بگیری بعد باید بری تمرین کنی...

• Like
Reactions: masoud101

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا CS:GO مشکل پیدا کرده؟
من 2 شب پیش رنکم GN2 بود الان کلا هیچ رنکی ندارم
برا find کردن بازی competitive قبلا خیلی طول میخواست بده میگفت تا یک دقیقه زمان میخواد که سر 30 ثانیه بازی پیدا می کرد، ولی الان میزنه 10 دقیقه طول میکشه بازی پیدا کنه
چی شده بازی؟ چرا اینجوری شده؟

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
آره این بازی رو به‌ گند کشیده ، به همین خاطر زیاد بازی نکردم

ولی valve داره خیلی برا حل این مشکل تلاش میکنه و خیلی هم جلوشون رو گرفته همین که اومد گفت هر شماره گوشی یه اکانت حدود 80 درصد چیترا ریختن

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
ولی valve داره خیلی برا حل این مشکل تلاش میکنه و خیلی هم جلوشون رو گرفته همین که اومد گفت هر شماره گوشی یه اکانت حدود 80 درصد چیترا ریختن
رفیقم خیلی وقته interwebz داره و بن نشده

پ ن : فقط aimware رو بن کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر