Warhammer: Winter Assault

بازی WH:WA اضافه شونده بازی Warhammer: Dawn of War است. DOW بهترین بازی (Real Time Strategy) RTS است که این عنوان را از مجله بازی های کامپیوتری در سال 2004 بدست آورده است.بازی یکی از خوش ساخترین بازی های حال حضر دنیاست.که همه را یاد بازی وارکرفت استودیو بلیزارد می اندازد.اگر از طرفداران وارکرفت هستید این بازی رو امتحان کنید و تنها باید منتظر ماند تا اضافه شونده بهترین بازی RTS سال 2004 وارد بازار شود.بازی که توسط استودیو Relic طراحی و آماده شده است توسط کمپانی THQ وارد بازار خواهد شد.در این بازی شما تانک هایی بسیاز زیبا با تمام جزئیات و اسلحه هایی زیبا با کیفیتی باور نکردنی و ضد هوایی ها و ادم اهنی هایی که هر کدام ویزگی های خاص خود را دارند را خواهید دید.بازی های قبلی استودیوی Relic جزء بهترین های بازی های RTS حال حاضر دنیاست. که میتوان به بازی های Homeworld2و بازی Impossible Creature (که البته این یکی زیاد خوب نبود) اشاره کرد.یکی از نکات بازی وجود مه و عرق حاصل از نفس کشیدن افراد در هوای زمستان و سرد بازی ست.همانطور که از اسم بازی مشخص است بازی در زمستان رخ میدهد. و بازی برای نابودی بشر و خلق یک امپراطوری ست.که شما باید با استفاده از نیروی های خود به جنگ دشمن بروید.استودیوی Relic در حال حاضر نیروی خود را بر روی یک بازی به مراتب بهتر پخش کرده است و امیدوار است که بتواند باز هم عنوان بهترین بازی RTS سال 2006 را از ان خود کند.اسم این بازی Company of Heroست.بازی در محدوده جنگ جهانی رخ میدهد و استودیوی طراح بازی امیدوار است که با استفاده از تجربه قبلی خود بتواند یک بازی بی نقص ارائه دهد.هنوز جزئیات بیشتری از این بازی منتشر نشده است.ما هم منتظریم تا آخرین شاهکار استودیوی Relic را ببیبنیم.
در حال حاضر این بازی منتشر شده و نمره های قابل قبولی هم از سایت های معتبر گرفته .که البته این انتظارو از این استودیو داشتیم.ممنون از Relic.

Last edited by a moderator:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .......(ادامه دارد)
اخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
وای
وای
ای شا الله این Relic شب بخوابه صبح بلند نشه.
اوهوم :( :( :(

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
یه خبر خوب الان زنگ زدم تکین گفت Dawn of War: Winter Assault رو تونسته اجرا کنه گفت امروز یا فردا پخش میکنه(حالا راست یا دروغ) ولی احتمال زیاد راست گفت :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
سلام
یه خبر خوب الان زنگ زدم تکین گفت Dawn of War: Winter Assault رو تونسته اجرا کنه گفت امروز یا فردا پخش میکنه(حالا راست یا دروغ) ولی احتمال زیاد راست گفت :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
بابا تکین بعضی وقتا حرف چرت زیاد میزنه.
فکر کنم یک هفته ای میشه تبلیغشو کرده.ولی خب
خدا از دهن بشنوه.
دستت طلا
من که الان داشتم سکته سومو میزدم. :lol: :lol: :lol:
که فعلا صبر کردم تا ببینم تا فردا چی میشه.
بای بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
بابا تکین بعضی وقتا حرف چرت زیاد میزنه.
فکر کنم یک هفته ای میشه تبلیغشو کرده.ولی خب
خدا از دهن بشنوه.
دستت طلا
من که الان داشتم سکته سومو میزدم. :lol: :lol: :lol:
که فعلا صبر کردم تا ببینم تا فردا چی میشه.
بای بای
درسته بعضی وقتها حرف چرت زیاد میزنند ولی خب بعضی وقتها هم درست گفتنند
من که امیدوارم درسته 1 هفته است تو سایتشون زدند من زنگ زدم یه هفته پیش گفت هنوز نتونستند اجراش کنند دیروز هم همین رو میگفت ولی امروز گفت که اجرا شده فکر نکنم درغ گفته باشه حالا تا فردا معلوم میشه اگه گرفتمش حتما بهت میگم

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
حالا تا فردا معلوم میشه اگه گرفتمش حتما بهت میگم
دستت درد نکنه
پس من فعلا سکته رو نکنم تا فردا. :D :D
فقط فردا با خبر خوب بیا.
مگر نه باید بیای حلوامو بخوری. :lol: :lol: :lol:
بای بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
آقا امرو هم نیومد ولی زنگ زدم گفت فردا حتما با چند تا بازی دیگه پخش میشه گفت همه چیزش آماده شده خب اگه خاستی سکته بکنی بزرا فردا اگه نیومد باهم میکنیم ;)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
آقا امرو هم نیومد ولی زنگ زدم گفت فردا حتما با چند تا بازی دیگه پخش میشه گفت همه چیزش آماده شده خب اگه خاستی سکته بکنی بزرا فردا اگه نیومد باهم میکنیم ;)
چاکر اقا علی رضا هم هستیم
حالا به خاطر روی گل شما من یه روزم سکتمو میندازم عقب.
ولی اگه فردا بشه پس فردا دیگه خودت مقصری و این Relic که روی بازیش این کارو کرده.
بابا مثل ادم بازی بدین بیرون کرکشم خب بدین دیگه.
ولی
:mad: :mad: :mad:
باید حال این relic رو بگیرم.
باشه
یه روز بهش میگم سکته نکنه تا ببینم چی میشه.
ولی....
نزار من سکته 3وم رو بکنم.
تو ماه رمضون نمیتونی حلوامو بخوریا :cheesygri :cheesygri
بای بای

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دوستان .
جناب آقای رازیل (Hellgate ) !!! لطفا سکته نکنید وگرنه من ( کین ) دیگه با کی کل بندازم !! :lol:
حالا از شوخی گذشته منم با شماره اول این بازی خیلی حال کردم و بیصبرانه منتظر این اکسپنشن هستم . منتها من هنوز جوونم و قلبم تحمل داره !! :razz:
اما من موندم این بابا که تو جام جم مقاله مینویسه بازی هنوز کرک نشده چجوری نقدشو نوشته !!! تازه اونم با این همه آب و تاب ! ;)
فکر نمکینه که ما این مقاله رو زیر سقف میخونیم و با خوندن این چا***ها سقف رو سرمون خراب میشه !
در هر حال امیدوارم هر چه زودتر این نسخه از بازی به دستمون برسه .

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Kain:
سلام دوستان .
جناب آقای رازیل (Hellgate ) !!! لطفا سکته نکنید وگرنه من ( کین ) دیگه با کی کل بندازم !! :lol:
سلام جناب کین عزیز،
اصلا کلا نظرم عوض شد. :mad: :mad: :mad:
من عمرا سکته کنم. :( :(
مگه اینکه خوابشو ببینی من سکته کنم. :cheesygri :cheesygri من باید اول خین تو رو بریزم تا بعد برم اون دنیا.
اینو مطمئن باش.یه روزی از توی اون شمشیر باز می یام بیرون. و اون دفعه هست که باید حالا جاهامونو با هم عوض کنیم.
اینو شک نکن.از همین حالا برو تمرین کن یه خورده جنگ یاد بگیر با اون شمشیره بازی کن تا هر وقت حاضر شدی یه ندا بده تا من بیام حالتو بگیرم.
خب اینا همش شوخی بود.ببخشید.
در مورد WH-WA فکر کنم باید این نکته رو هم بگم که بازی دموی اون هم 3 روزی میشه اومده.و در بیشتر سایت ها تبلیغ این بازی شده.
اینم نمره اکثر سایتا به این بازی،
فکر کنم نمره هاش عالی باشه.که البته این انتظارم از این بازی داشتیم.
e9fea9.jpg

بای بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام جناب کین عزیز،
اصلا کلا نظرم عوض شد. :mad: :mad: :mad:
من عمرا سکته کنم. :( :(
مگه اینکه خوابشو ببینی من سکته کنم. :cheesygri :cheesygri من باید اول خین تو رو بریزم تا بعد برم اون دنیا.
اینو مطمئن باش.یه روزی از توی اون شمشیر باز می یام بیرون. و اون دفعه هست که باید حالا جاهامونو با هم عوض کنیم.
اینو شک نکن.از همین حالا برو تمرین کن یه خورده جنگ یاد بگیر با اون شمشیره بازی کن تا هر وقت حاضر شدی یه ندا بده تا من بیام حالتو بگیرم.
خب اینا همش شوخی بود.ببخشید.
در مورد WH-WA فکر کنم باید این نکته رو هم بگم که بازی دموی اون هم 3 روزی میشه اومده.و در بیشتر سایت ها تبلیغ این بازی شده.
اینم نمره اکثر سایتا به این بازی،
فکر کنم نمره هاش عالی باشه.که البته این انتظارم از این بازی داشتیم.
e9fea9.jpg

بای بای
دستت درد نکنه نمره های عالی بود البته نسخه قبلیش بهتر گرفته بود اگه گرفتمش حتما خبر میدم بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
آقا بلاخره گرفتمش 3 تا cd است که روی قبلیش نصب میشه البته یادتون باشه کرک ورژن قبلیش رو نریزید وگرنه نصب نمیشه این هم مثل بازیهای دیگه باید دمون تولز رو نصب کنید
بازی خیلی پیشرفت کرده من یک مرحله از اینب ازی رو رفتم خیلی حال داد میتونیم 2 گروه رو بر داریم و هر گروه درواقع 2 گروه است با هم همکاری میکنند خیلی قشنگ شده حتما بخریدش :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
آقا بلاخره گرفتمش 3 تا cd است که روی قبلیش نصب میشه البته یادتون باشه کرک ورژن قبلیش رو نریزید وگرنه نصب نمیشه این هم مثل بازیهای دیگه باید دمون تولز رو نصب کنید
بازی خیلی پیشرفت کرده من یک مرحله از اینب ازی رو رفتم خیلی حال داد میتونیم 2 گروه رو بر داریم و هر گروه درواقع 2 گروه است با هم همکاری میکنند خیلی قشنگ شده حتما بخریدش :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri
دستت درد نکنه.خوشحالم کردی.
یکم بیشتر توضیح بده
منم وقت کنم برم بخرمش.
خوش بگذره.
بای بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
دستت درد نکنه.خوشحالم کردی.
یکم بیشتر توضیح بده
منم وقت کنم برم بخرمش.
خوش بگذره.
بای بای
خواهش میکنم
چیشو توضیح بدم فقط میتونم بگه که عالی شده توی قسمت Campaing میتونی 2 تا گروه برداری یکی Order و Disorder جالب این است که مثلا گروه Order در واقع دو تا گروه است و Disorder هم همینطور من گروه Order رو برداشتم یک مرحله هم رفتم خیلی حال داد درواقع همون ارتشی است که در نسخه قبل بعضی موقع ها به کمک ما میومد گروه Disorder هم همون گروه نسخه قبلش است ولی پیشرفته تر از قبل به همراه گروه دشمن ما در نسخه قبل
فعلا همین رو بیشتر نمیتونم بگم زیاد بازی نکردم ولی خیلی خوشحالم
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
خیلی ممنون از خبر خوشحال کنندت آقا علیرضا . کلی منو سرحال آوردی . :D
خوب آقای رازیل فعلا بزار این بازی رو بازی کنیم و بریم آخرش بعدا سر فرصت در مورد جنگ دیرینه مون صحبت میکنیم !!! :lol:
فقط اینو از طرف من داشته باش . مادر نزاییده کسی که بخواد کین رو شکست بده !!!
( حریف ترسونون بید ! :cheesygri )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر