خرید ایکس باکس 360 از خارج ایران

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

aryan90

کاربر سایت
Aug 26, 2010
109
نام
آرین
سلام
من میخام یه ایکس باکس 360 اسلیم از خارج ایران بگیرم اما نمیدونم چه مدلی بگیرم که هم کپی خور و هم روش LT2 رو بریزم...:| :(

اگر اطلاعات کامل و دقیقی به من بدید ممنون میشم.:d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
Fat بگیر . Elite یا Arcade یا پک های دیگش .... و حتما Jasper باشه بردش .

balak2424

کاربر سایت
Jun 13, 2011
49
خواستی اسلیم بگیری
تاریخ ساختش مال قبل از برج 8 سال 2010 باشه
همین
مدل های بعد از برج 8 درایوشون از نوع هیتاچیه که هنوز هکش نیومده

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
چرا اسلیم نگیره؟

چون اسلیم به غیر از 9504 باید کپی سخت افزاری شه و پیدا کردنم اسون نیست . همون طور که دوستمون گفت باید قبل از برج 8 . 2010 باشه .
فت راحت هک میشه خودتونم میتونین هک کنین .

---------- نوشته در 07:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:47 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز میشه کاملتر بگید من باید به فروشنده چی بگم؟؟
ممنون
اسلیم نگیر . گرفتی مطئن شو کپی خور میشه !
360 فت میخوام با برد جاسبر (ماله 2009 بگیر به قبلش بردش جاسبر نیست امکان خرابی زیادی داره ) . اگه خودش گیر نیومد از این پکاش که پیدا میشه مثلا پک 250 گیگ گیرز 2 یا MW2 یا ... . تو امازون و اینترنت بگردی میبینی .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
این اطلاعات دادن هاتون منو کشته
اسلیم نگیره چون سخت افزاری باید هک بشه؟ پس این همه اسلیمه کپیخور تو بازار چی هستن؟ همه 9504 ن حتما؟!
باز میگفتی به خاطره اینکه ممکنه هیتاچی باشه یه چیزی
اونوقت تو خارج میشه بگید کجا الان فت دارن؟ تو بازاره ایران هم الان دیگه فت وجود نداره ( آکبند)

کی میگه بعد از 8/2010 همه هیتاچی هستن؟
تو رو خدا اطلاعات ندارید راهنمایی نکنید مردم رو

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اسلیم نگیره چون سخت افزاری باید هک بشه؟ پس این همه اسلیمه کپیخور تو بازار چی هستن؟ همه 9504 ن حتما؟!
اونوقت تو خارج میشه بگید کجا الان فت دارن؟ تو بازاره ایران هم الان دیگه فت وجود نداره ( آکبند)

فت خالی نیست ولی پکیج فلان پیدا میشه . . . (خالی دست دوم هست )
اسلیم گفتم نه چون هکش سخته ولی بهتره کلا از فت . من بودم فت میگرفتم . تاریخشم مطمون نبودم ولی اگه اسلیم 0225 بخری 50 تومن باید بدی هک سخت افزاری شه فقط دفعه ی اول ولی فت 10 تومنه و خودتم میتونی هکش کنی . اسلیم باید بگردی پیدا کنی (فتم باید بگردی..... من تو امازون مثلا پکیج فتش با FFXII دیدم بود ) مشکل خرابی هم جاسبر خیلی خیلی کم داشته (فقط باید درست نگهش داری )
اگه اطلاعات غلط دادم من عذر میخوام

balak2424

کاربر سایت
Jun 13, 2011
49

http://www.forum.newgen.ir/showthread.php?t=732

اگر تاریخ ساخت کنسول اسلیم شما 2010/7/30 و یا قبل تر از این باشد درایو شما از سری اول یعنی Liteon 9504 هست.

اگر تاریخ ساخت کنسول اسلیم شما 2010/8/1 تا 2010/9/30 باشد درایو شما از سری دوم یعنی Liteon 0255 هست.

اگر تاریخ ساخت کنسول اسلیم شما 2010/10/1 و یا بعد از این باشد درایو شما یا از سری سوم یعنی Hitachi 0500 یا از سری دوم یعنی Liteon 0255 هست.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام به همه دوستان گرامی
من میخوام به یکی از اقوام بگم که وقتی میره دبی واسم slim 4G بگیره.دیدم که نوشته بودین که pal باشه
میخوام که راهنماییم کنید که چطور باید این فامیل من بفهمه که دستگاهی که میخره رو میشه تو ایران کپی خورش کرد یا همون هک
خواهش میکنم درست راهنمایی کنید که بتونم به این فامیلمون بگم که بتونه درست xbox رو انتخاب کنه
حالا از روی سال تولید یا مشخصات روی جعبه
مرسی
دوست عزیز پست تکراری نده ، نیازی نیست تو هر تاپیک سوالت رو مطرح کنی !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر