1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

تاپیک مشکلات سخت افزار

گفتگو در 'راهنمايی در خريد و مشكلات سخت افزار' ایجاد شده توسط hassan_110, ‏Jul 4, 2007.

1. PS4 FAN

کاربر سایت

نام:
    Amin
    سلام علیکم
    از اساتید سوالی داشتم اینکه cpu من تازگی متوجه شدم که فرکانس یا سرعتش به حد اکثر میرسه ام cpu usage همون عادی هست هر چی میگردم ببینم از چه برنامهای اسفاده میکنه پداش نمیکنم ویندوزمم ریستت کردم دو سه بار اما بعد یه هفته سروع میکنه به بالازدن speed 4.36 ghz مونده اگه لطف کنین راهنمایی کنین که اگه تا امشب نگین بزنم ویندوز رو دوباره قثسثف کنم
    i7 4790k cpu
    win 10 pro
    ram 16

#5521 PS4 FAN, ‏Jun 10, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jun 10, 2017
  2. s.j-rez

کاربر سایت

نام:
    ساجد
    سلام
    در حال کار با کامپیوتر بودم که سیستم کرش شد . و کارت گرافیک آسیب دیده و تصویر به این شکل که در ضمیمه قرار میدم اومده !
    تعمیرکار گفته که کارت و باز میکنه گرما میده ممکنه درست شه ممکنه هم که کلا آسیب ببینه.
    نضرتون چیه ؟ چه کار ای میشه کرد ؟ تعمیر دیگه ای میشه انجام داد ؟

3. Hamid Payne

کاربر سایت

نام:
    حمیدرضا
    سلام، دوستان یه لپ تاپ هست که به تازگی ویندوز 7 64 بیت روش نصب شده. ظاهرا درایور گرافیک این لپ تاپ نصب نشده و تو قسمت دیسپلی آداپتور نوشته standard VGA geraphics Adapter قراره داره که اگر اشتباه نکنم نشون میده گرافیک اصلی شناسایی نشده و سیستم داره از گرافیک آنبرد استفاده میکنه!
    میخواستم بدونم چطور گرافیک اصلی رو بهش بشناسونم؟ برای اجرای بازی نیازه هیچ بازی ای در حال حاضر اجرا نمیشه.

4. hosein me

کاربر سایت

نام:
    حسین
    سلام
    من ی شکلی با
    Xbox One Controller With Wireles Adapter for Windows
    دارم هر دفعه که بخواهم دانگل دسته را بشناسه باید بار از کامپیوتر جداش کنم دوباره وصلش کنم
    کسی راه حلی داره میدونه مشکل از چی هست ؟؟؟

5. Runzo

کاربر سایت

سلام

گوشی من (Nokia 808) روزی یک یا دو بار ری استارت میشه. این مشکل باتری هست یا قطعه ای دیگه خراب شده؟

6. tokio_hotel

کاربر سایت

سلام اساتید بدجوری به کمکتون نیاز دارم کامپیوتر من وقتی موبایل زنگ میزنه یا میخام زنگ بزنم حدود ۲ متریش ۱ متریش اگه بخام حرف بزنم کامپیوتر هنگ میکنه یا رستارت میشه علتش چیه دیگه ۲ ساله این مشکلو نتونستم حلش کنم

7. FIFA09

کاربر سایت

نام:
    هامون
    سلام دوستان
    من یه مشکلی برای PC ایم پیش اومده اما علتش رو نتونستم پیدا کنم.
    جدیدا وقتی سیستمم رو روشن میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته و نه مانیتور بالا میاد نه بوق اول رو میزنه سیستمم فقط همینطوری سیستم روشن هستش.
    وقتی چندین بار (گاهی اوقات شاید 100 ها بار) سیستم رو ریست می کنم یهو میاد بالا سیستم وقتی هم میاد بالا ساعت سیستم غلط هستش.
    اول فکر کردم از گرافیکه بعد فهمیدم از اون نیست و از مادربورد هست.
    به نظرتون از چی میتونه باشه ؟ به باتریش ممکنه ربطی داشته باشه؟

8. 4058423

کاربر سایت

نام:
    فرناندو
    باید قطعات دونه دونه تست بشن ، از باتری شروع کن که ارزون ترینه ، بعد برو سراغ باتری و در نهایت مادر ورد

9. BucketHead

کاربر سایت

نام:
    وحید
    وقتی با دماهای دوستان دیگه از همین فروم مقایسه میکنم برای من خیلی بالاست (حدود 25درجه)
    دوستانی که به CPU-z واردن این دما، حداکثر دمای پردازنده منه؟ و بنظرتون واترکول من DeepCool Maeslstorm 240T مشکلی داره که این دما رو دارم؟
    ممنون از عزیزانی که جواب میدن

10. riddickmybio

کاربر سایت

سلام خدمت دوستان من چند روز پیش میخواستم ویندوزمو آپدیت کنم که بعد از آپدیت و ریست تصویر نیومد الاان سیستم بالا میاد بوق سلامت مادربورد هم میزنه توی ویندوز همه میره حتی صدای ورود به ویندوز هم درسته خلاصه همه چیز درست به نظر میاد ولی هیچ تصویری نداره وقتی باطری مادربورد رو بر میدارم برای ری استارت کردن بایوس صفحه ای که برای ورود به بایوس هست و باید f1 رو بزنم بصورت نصفه میاد ولی وقتی f1 رو میزنم بایوس رو نشون نمید و تصویر نیست گرافیک هم آنبورد هست ولی الان با یک گرافیک دیگه هم تست کردم بازم تصویر نمیده ممنون میشم راهنماییم کنید.

11. Mj74

کاربر سایت

نام:
    Morteza
    سلام چند وقته داخل بازی که میرم بعد از چند دقیقه صفحه مانیتور سیاه میشه و فنای کیس با اخرین سرعت کار میکنن مشکل چیه؟ به دما ربط داره؟

12. SHANSER

کاربر سایت

نام:
    منصور
    سلام بچه ها لب تاپ Asus مدل X540S دارم ایا این مدل مجهز به رایت کردن سی دی خام یا دیویدی خام هست یک سیدی داخلش گذاشتم نرو هم ریختم ولی متاسفانه چیزی رایت نشد رو سی دی و کلا فقط یک صدرصد الکی رفت سی دی هم خالیه چه باید کرد چون همینجوری که داخل سی دی اهنگ بریزی پخش نمیکنه تو ماشین میخواستم بدونم این لب تاپ قابلیت داره با نه ؟

13. Vonarian

کاربر سایت

نام:
    اردشیر نهاوندی فرد
    داره.

Sent from my K00E using Tapatalk

SHANSER این نوشته را Like کرده است.
  14. SHANSER

کاربر سایت

نام:
    منصور
    فقط خود ویندوز ۱۰ رایت میکنه یک قسمت داره زده Make Data cd یا Audio کدومو باید انتخاب کرد دیگه از نرو استفاده نکردم

15. Mj74

کاربر سایت

نام:
    Morteza
    سلام چند وقته داخل بازی که میرم بعد از چند دقیقه صفحه مانیتور سیاه میشه و فنای کیس با اخرین سرعت کار میکنن مشکل چیه؟ به دما ربط داره؟

برچسب ها: