تاپیک مشکلات سخت افزار و نرم افزار

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام
آقا یه نفرم اگر به سوال ما جواب ده خیلی ثواب کرده ها.:-"
یا علی مدد

عليك سلام ! :love:

خدمت شما دوست گرامي و عزيز عرض كنم كه بهتره كلاً سراغ كارتهاي گرافيك nVIDIA كه مجهز به GPU هاي سري 8600 به پايين هستند نري چون به هيچ وجه بازده ي كاري مناسبي ندارن .
به جاي اين كار اگه بري يك كارت 8600GT يا مدل هاي ديگه از اين GPU رو بگيري خيلي به صرفه تره . ( در صورتي كه نميخواي مدل بالاتري بگيري )
در ضمن بهتره براي خريد يك كارت گرافيك نسل بعد تا عرضه ي رسمي كارتهاي گرافيك جديد ATI-AMD كه به زودي عرضه خواهند شد صبر كني چون عرضه ي اين كارتها بر قيمت كارتهاي nVIDIA تاثير زيادي ميزاره و اميد هست كه ارزون تر بشن . در هر صورت به هيچ وجه فكر كارتي پايين تر از 8600 رو به ذهنت راه نده كه پشيمون ميشي . در ضمن بردهاي sparkle كيفيت نسبتاً خوبي داره اما هيچ بردي نميتونه ضعف هاي 8400 رو جبران كنه . :love:

---------------------------------------

راستي ديگه كسي در مورد مارك DVD Writer با كيفيت عالي خوندن و رايت كردن پيشنهادي نداره ؟! :biggrin1:

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
با عرض سلام خدمت دوستان من 2 تا مشکل دارم
1.وقتی من می خوام ویندوز ویستا رو کامپیوترم نصب کنم ویندوز هارد ساتا رو نمی شناسه و فقط رو هارد IDE نصب میشه مشکل چیه؟
2.وقتی ویستا رو IDE نصب می کنم بعد می خوام کامپیوترو از روی سی دی ویندوز xp بوت کنم error صفحه آبی میده اشکال از کجاست؟

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
با عرض سلام خدمت دوستان من 2 تا مشکل دارم
1.وقتی من می خوام ویندوز ویستا رو کامپیوترم نصب کنم ویندوز هارد ساتا رو نمی شناسه و فقط رو هارد IDE نصب میشه مشکل چیه؟
2.وقتی ویستا رو IDE نصب می کنم بعد می خوام کامپیوترو از روی سی دی ویندوز xp بوت کنم error صفحه آبی میده اشکال از کجاست؟
کسی جواب سوال مارو نمی دونست؟

XIII

کاربر سایت
Jul 16, 2007
114
با سلام خدمت دوستان
راستش من چند وقت پیش یه cpu athlon x2 4400 گرفتم به امید این که بتونم اورش کنم اما هر کاری کردم10تا بیشتر نتونستم اور کنم چون وقتی بیشتر از 10 تا اور می کنم سیستم دیگه اصلا بالا نمیاد !!! :(:((:confused::confused:
لطفا من و راهنمایی کنید در ضمن ننه بوردم msi k9n ultra هستش !:biggrin1::biggrin1:

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
منم تويه اور cpu با مادربورد قبليم مشكل داشتم از محمدرضا هم راهنمايي گرفتم ولي بيشتراز فركانس 230 سيستم قفل ميكرد و مجبور بودم باتريشو درارم ولي هرچي كردم بيشترازاين ديگه نشد؟! منظورت از 10 تا چيه؟ من ممكنه شنبه يكشنبه مدل k9n ultra 2f msiرو بگيرم اگه ميبيني مشكل از مادربورد كه يه فكر ديگه كنم چون مين قبليم يكي از دلايل فروختنش همين دردسراش بود اونم با 40 50 تومن ضرر خواهشا تست كن بگو اين كاراييرو كه ميگم انجام بده ببين درست ميشه يا نه باس رمتو بزار رويه 667 بعد htt رو بزار روي 3يا 4 ببين ميشه يا نه.محمدرضا يه تاپيك واسه اور CPU AM2 زده اونجا هم يه سري بزن شايد جوابتو گرفتي.

XIII

کاربر سایت
Jul 16, 2007
114
همه ی این کارهارو قبلا انجام دادم اما نتیجه ی مطلوب نداشته !!:(
من مادربورد قبلیم هم msi مدل k8n neo3 بود اما با اون فرکانس سی پی یومو که 1.8 بود تا 2.2 اور می کردم . نمی دونم این یکی چرا این جوری در اومده !!؟:confused:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها دوتا سوال داشتم
1: می خواستم بدونم اگر یه لکه خیلی کوچیک روی صفحه مانیتور Lcd ریخته باشه چجوری باید اون رو پاک کرد؟
2:اگر کابل Dvi مانیتور رو به کارت گرافیک نصب کنیم دیگه احتیاجی نیست اون کابل معمولیه رو وصل کنیم یا اینکه هر دو رو باید نصب کرد؟
یا علی مدد

آخرین ویرایش:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها دوتا سوال داشتم
1: می خواستم بدونم اگر یه لکه خیلی کوچیک روی صفحه مانیتور Lcd ریخته باشه چجوری باید اون رو پاک کرد؟
2:اگر کابل Dvi مانیتور رو به کارت گرافیک نصب کنیم دیگه احتیاجی نیست اون کابل معمولیه رو وصل کنیم یا اینکه هر دو رو باید نصب کرد؟
یا علی مدد

سلام
بابا تو رو خدا جواب ما رو بدین.
یا علی مدد

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
سلام
بچه ها دوتا سوال داشتم
یا علی مدد

1.من جايی که مانيتورم رو خريدم بهم گفت صفحه رو اگه لکه روش افتاد با الکل پاک کن.ولی خودم تا حالا امتحان نکردم

2.خير

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
سلام
منظور از خیر رو متوجه نشدم.
یا علی مدد

ببخشيد حسن جان آخه کار داشتم کوته و مفيد گفتم:p:blushing:.
منظورم اين بود که اگه از کابل dvi برای اتصال مانيتور و گرافيک استفاده کنی ديگه احتياج به کابل ديگه اي نيست

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
دوستان یکی از خازن ها ی پشت سی دی رامم(همون جا که کابل بزرگه میخوره به پشتش) شکسته.ولی با وجود این بازم کار میکنه و تا اینجا که مشکلی نداره.میخواستم ببینم در اینده واسه سی دی رامم مشکلی ایجاد میشه یا نه؟
من این سی دی رام رو تازه خریدم و همون که ازش خریدم خودش زده شکسته که متاسفانه بعد از چند روز متوجه شدم و حالا حوصله سرو کله زدن باهاشو ندارم که بگم زدی شکستی و باید عوضش کنی.;)سواله دومم اینه که در این صورت میتونم از گارانتی سی دی رامم استفاده کنم یا خیر؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر