راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ای خدا یکی کمکم کنه وقتی از فست تراول استفاده میکنم وقتی بازی تو شهر لود میشه گیر میکنه و دیگه درست نمیشه.

---------- نوشته در 12:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 AM ارسال شده بود ----------

داداش hunter387 میشه سیو های خودتو اپ کنی بدی برای دان؟؟ اخه من فهمیدم اشکال بازیم از کجاست. سیوش خراب شده. حالا اگه میشه سیو های خودتو اپ کن بده برای دان. ممنون
Save 138 - Kaveh Skyrim 285.16.43.rar
البته کاراکتر من زن هست :D کلی‌ هم skill اینا داره

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
با سلام دوباره خدمت تمام اژدها کشان:d
دوستان من یک مشکل اساسی پیدا کردم و اون اینه که تو نبرد به این کاراکتر ما تیر اصابت کرد حالا هر کاری میکنم از دره میپرم یا زره عوض میکنم باز هم تاثیری نداره و تیر سر جای خودش هست .
لطفا هلپ برسونید :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با سلام دوباره خدمت تمام اژدها کشان:d
دوستان من یک مشکل اساسی پیدا کردم و اون اینه که تو نبرد به این کاراکتر ما تیر اصابت کرد حالا هر کاری میکنم از دره میپرم یا زره عوض میکنم باز هم تاثیری نداره و تیر سر جای خودش هست .
لطفا هلپ برسونید :d
به وقت بازی24 hours صبر کن،یکم تو بازی بخواب،یا بهتر از همه پچ آخر رو نصب کن:d

سلام . من ميخواستم بدونم كه چطوري ميشه اسب سياه shadowmere رو بدست آورد ؟ كجا بايد برم و چه مرحله اي رو بايد انجام بدم؟ ممنون
باید ماموریت‌های Dark brotherhood رو تموم کنین، برین به windhelm ماموریت یک پسری رو که می‌خواد Dark brotherhood رو احضار کنه رو برین

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من اینجا باید چکار کنم ؟
من میدونم که باید از Firebolt یا Healing Hands استفاده کنم ولی نمیشه . همش یه چیزی رو میگه و تکرار می کنه که من نمی دونم چکار کنم.
09164582538096729150.jpg

62048860533451443437.jpg

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من اینجا باید چکار کنم ؟
من میدونم که باید از Firebolt یا Healing Hands استفاده کنم ولی نمیشه . همش یه چیزی رو میگه و تکرار می کنه که من نمی دونم چکار کنم.
09164582538096729150.jpg

62048860533451443437.jpg
لول این چرا اینجوری شده، یه نفر هست تو College به اسم Nirya باید رو رو اون بزنی‌healing hands ،اگه نشد رو همینfaralda بزن، اگه اونم نشد جلوت اون کاشی هست روش عکس چشم رو اون بزن :Dquest marker باگ زده شده
نه ,برای عضو شدن تو کالج باشه باید از یه مجیکی به نام MageLight استفاده کنی و بزنی روی اون چشمی که پشت این زنست.
اسپل واسه همه فرق داره،شانسی انتخاب می‌شه، مال خود منFear بود مثلا

66666

کاربر سایت
Feb 22, 2012
7
سلام دوستان من تو یه مرحله گیر کردم:
بعد از اینکه نفس آتشین اژدها رو از اون اژدها که حرف میزنه یاد گرفتم.
بهم گفت برم کالج (دانشگاه) حالا اومدم و Faralda گفتم که dragonborn هستم.
حالا علامت مرحله رفته روی در ورودی اصلی کالج (همون که قفله)
همین طور که میرفتم یه اژدها نشست روی کالج و باهام جنگید و منم کشتمش.
حالا وقتی باهاش حرف میزنم همش یه چیزیو تکرار میکنه.
و نمی دونم چه جوری برم تو کالج؟

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من رسیدم به اون جایی که باید مرتیکه esbern رو پیدا کنیم.مردک لاله و هی اون کرکره رو باز می کنه سریع می بنده.با اون unpacker هم که فایل صوتیشو extract کردم فایده نداشت:(

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من رسیدم به اون جایی که باید مرتیکه esbern رو پیدا کنیم.مردک لاله و هی اون کرکره رو باز می کنه سریع می بنده.با اون unpacker هم که فایل صوتیشو extract کردم فایده نداشت:(
از مسیرC>Users>username>my documents>my games>skyrim Skyrim.ini رو Cut کنین بریزین یه جایی‌ بعد انجام اون مرحله دوباره بریزین سر جاش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر