راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا نمیشه به همون شهر مرحله اخر پیش هیرو ها برگشت؟ اگه میشه چه جوری؟

---------- نوشته در 11:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:30 PM ارسال شده بود ----------

نه اون نه. مرحله اخر بازی رو میگفتم که تموم شد. راستی نمیشه به شهر هیرو های مرحله اخر بازگشت؟
آهان فکر کردم Greybeard هارو میگی‌،نه دیگه نمی‌شه

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
آهان فکر کردم Greybeard هارو میگی‌،نه دیگه نمی‌شه

دادا واقعا دستت درد نکنه که کمک کردی. ببین من الان تمام کتاب های جادو گری رو از اون مرده که خون اشامی رو درمان میکنه خریدم. نمیشه رفت کلاس جادو گری جادو های جدید یاد گرفت؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دادا واقعا دستت درد نکنه که کمک کردی. ببین من الان تمام کتاب های جادو گری رو از اون مرده که خون اشامی رو درمان میکنه خریدم. نمیشه رفت کلاس جادو گری جادو های جدید یاد گرفت؟
خواهش
واسه یاد دادن جادو که کلاس وجود نداره،با خوندن همون کتاب‌ها می‌شه یاد گرفت فقط،البته تعداد جادو‌ها زیاد نسیت، تو هر سبک جادو بیست تا اینا هستن

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
خواهش
واسه یاد دادن جادو که کلاس وجود نداره،با خوندن همون کتاب‌ها می‌شه یاد گرفت فقط،البته تعداد جادو‌ها زیاد نسیت، تو هر سبک جادو بیست تا اینا هستن

خب ببینم به جز کتاب های falion کتابهای جادو دیگری هم هست؟ اخه اگه 20 تاست من حدودا 10 تاشونو از سبک بلدم

young.boy

کاربر سایت
Feb 15, 2012
9
نام
Ali jooooon
اقايون كسي نميدونه وقتي برا باره اول وارده شهرwindhelm ميشيم چه كار بايد كنيم؟من حسابي گيج شدم ،لرده شهر كه ماموريت باشه فقط يه چيزي به من ميگه كه حاليم نميشه،واقعا اگه كسي كمك كنه ممنونش ميشمo:-)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
پس این چیه؟

600px-SR-npc-Iona.jpg

اون بلده چیکار کنه و خیلی زیرکه . یه nord که در riften در honeyside میتونید پیداش کنید. اون میتونه همراهتون بجنگه . باید بزرگ یا خان riften بشین تا باهاتون ازدواج کنه . حالا چطور خان ریفتن بشیم ؟ نمیگم حال کنیم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
پس این چیه؟

600px-SR-npc-Iona.jpg

اون بلده چیکار کنه و خیلی زیرکه . یه nord که در riften در honeyside میتونید پیداش کنید. اون میتونه همراهتون بجنگه . باید بزرگ یا خان riften بشین تا باهاتون ازدواج کنه . حالا چطور خان ریفتن بشیم ؟ نمیگم حال کنیم
Champion هر شهر می‌شه شد، ولی‌ اینکه رئیس شی نمی‌شه. منظر از رئیس منظورم شهردار هست

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
یه نفر یه لینک کامل قدم به قدم بازی که توش هم کوئست ها و چیز های دیگه(اچیومنت و غیره) رو توضیح داده بده(که فکر کنم خیلی حجیم باشه)
میخوام که به طور کامل 100 در 100 بازی رو تموم کنم.
مرسی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
یه نفر یه لینک کامل قدم به قدم بازی که توش هم کوئست ها و چیز های دیگه(اچیومنت و غیره) رو توضیح داده بده(که فکر کنم خیلی حجیم باشه)
میخوام که به طور کامل 100 در 100 بازی رو تموم کنم.
مرسی
فارسیش که نیست،فقط سایتIGN یکی‌ گذشته بود که نمیدونم 100% هست یا نه، ولی‌ جامع بود خیلی‌

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106

ععععه. پس من چجوری با دختره ازدواج کنم؟؟/:( عاشق شدم

---------- نوشته در 07:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:10 PM ارسال شده بود ----------

اینم به افتخار دوستان

معرفی و راهنمایی گروه ها در بازی Skyrim

25413545%20DB-p35.jpg

برای مشاهده ی راهنمایی به ادامه ی مطلب بروید

در بازی چند گروه وجود دارد و شما میتوانید عضو آن ها شوید و هر کدام از این گروه ها ویژگی های خاص خود را دارند:

Dark Brotherhood

25413545%20DB-p35.jpg

این گروه قاتلان است. برای عضو شدن در این گروه شما باید در مسافر خانه Riverwood درباره ی شایعه های جدید صحبت کنید تا به شما بگویند که برید پسر بچه ای را در Windhelm ببینید وقتی به آن جا رسیدید با او حرف زده تا Quest عضو شدن باز شود. بعد از انجام کوئست به یکی از شهر ها بروید تا یک نامه رسان نامه ای به شما بدهد آن را خوانده و بعد 24 ساعت Wait کنید و بعد هم 24 ساعت بخوابید.

Thieves Guild
52154%20TG-p35.jpg

این گروه دزدان است. برای عضو شدن به شهر Riften رفته و با مردی به نام Brynjolf حرف بزنید.

Compains
1564254%20C-p35.jpg

برای عضو شدن در این گروه به Whiterun بروید و بعد هم به مکانی به نام Jorrvaskr بروید.
در یکی از کوئست ها هم شما را گرگینه می کنند که وقتی گرگینه شوید قدرت هایتان (میزان سلامتی و ...) بالاتر میرود.

College of Winterhold
5717454%20COTW-p35.jpg

این گروه هم گروه کالج جادوگران هست برای عضو شدن به کالج بروید که شمال Winterhold هست.
اگر کوئست های این گروه را تا آخر تمام کنید به شما لباس های مخصوص رهبر گروه را میدهند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر