راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
این enchantment چیه؟ من وقتی سراغ دستگاهش میرم 3 تا چیز ازم می خواد. 2 تاشو دارم ازش یه چیزایی ولی enchantment رو ندارم. اون چیه؟ از کجا گیر میاد؟
اونا در حقیقت مجیکی هستند که شما نمیتونید بخرید یا به دست بیارید باید توسط یک میز خاص از دل سلاح ها و ارمور ها بیرون بکشید و وارد چیز دیگری که میخواستید بکنید .

---------- نوشته در 06:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:13 PM ارسال شده بود ----------

سلام به دوستان عزیز من تازه عضو این سایت شدم ولی سابقه گیمریم بالا هست مخصوصا سبک RPG اگه سوالی داشتین در خدمتم البته با اجازه اقا پژمان
بابا ما الان اب شدیم رفتیم زیر زمین این حرفا چیه

---------- نوشته در 06:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:14 PM ارسال شده بود ----------

سلام به تمام دوستان مخصوصا پژمان و محمود که واقعا دارن زحمت میکشن .

امروز داشتم تو نت گشت میزدم که به این سایت برخورد کردم .http://gva.iran.sc/post563.php و جالب اینجاست که راهنمای این بازی ای رو که شما دارید این همه براش زحمت میکشید رو ،
راحت کپی پیست میکنه تو وبلاگش !!!!!!!!!!!!

واقعا چرا یعضی ها همش کپی میکنن ، حتی بدون اینکه ذکر منبع رو بزنن !!!!!!!!!!!!
!! اصلا کار درستی نیست .
یادمه خودم اولین بار حدود 5 سال پیش وقتی عضو این سایت شدم رفتمو یکی از راهنماها که راهنمای سایلنت هیل اورجین بود رو کپی کردم و مثل ادمای **** گذاشتم تو وبلاگم اون موقع خیلی سر در نمیاوردم الان میفهمم چه حالی داره ولی یادمه همون موقع هم با اشکان سر این موضوع بحثمون شد و منم برای جبران 3 تا راهنمای خیلی بینظیر رو قرار دادم که یکیش راهنمای کامل بازی hearvest moon بود و دوتای دیگه باسه دو تا سایلنت هیل دیگه بودن . خوب از اون به بعد خیلی با نویسنده اون راهنما خوب شدم خیلی هم با اشکان .
ایشون به من گفت ( البته اگر خودش باشه ) که من راهنماها رو با اجازه شما به pdf تبدیل میکنم برای بچه ها ولی نگفت میزارم توی سایتم نمیدونم و لی گفتم مال من اشکالی نداره ولی باسه محمود رو باید اجازه بگیری . در هر صورت من مشکلی ندارم ولی نمیدونستم میخواد بزاره توی سایتش . در هر صورت .... چی میشه گفت.

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110
در مرود Alchemy در صفحه نخست توضیح دادم و باید اسم مواد لازمو بلد باشین چون هر محلولی موادی میخواد و اسم اون مواد هم بازمه و چون مواد خیلی زیادی تو بازی هست در نتیجه اسم اونا هم زیاده . به صورت کلی alchemy یکی از سختترین کارهای کل بازیه . باید به مرور زمان یاد بگیرین .
در مورد mist موادیه که مواد خام هستند به اصطلاح و استفاده ندارند اما در ساخت مواد بعدی به عنوان مواد خام لازم هستند مثلا ignot ها برای ساخت سلاح و زره لازم اند و انها در گروه mist جا دارند . یا استخوان های اژدها برای ساخت زره dragon armor لازم هستند ولی الان بهترین گزینه فروش ان ها و در صورت بی نیاز بود به پول ذخیره ان ها در خانه یا صندوق های شخصی است.
توجه کنید حتی پول شما هم در mist قرار دارد و همچنین lockpick ها هم در mist قرار دارد که از ان استفاده میکنید. اما برخی چیز ها هم هستند که نه استفاده ای در بازی از انها میشود و نه مواد اولیه اند میتوانید بفروشیدشان مثل مجستمه یا جا شمعی یا جمجمه ترول ها و...
ممنون :x

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
سلام به تمام دوستان مخصوصا پژمان و محمود که واقعا دارن زحمت میکشن .

امروز داشتم تو نت گشت میزدم که به این سایت برخورد کردم .http://gva.iran.sc/post563.php و جالب اینجاست که راهنمای این بازی ای رو که شما دارید این همه براش زحمت میکشید رو ،
راحت کپی پیست میکنه تو وبلاگش !!!!!!!!!!!!

واقعا چرا یعضی ها همش کپی میکنن ، حتی بدون اینکه ذکر منبع رو بزنن !!!!!!!!!!!!
!! اصلا کار درستی نیست .
ممنون که خبر دادی حسین جان. :)

متاسفانه مکررا این اتفاقا افتاده و بار اول نیست (و بار آخر هم نخواهد بود). البته ناراحت کننده است که کسی بخواد حاصل ساعت ها زحمت دیگران رو با یه کپی پیست بذاره جای دیگه، ولی از اون نارحت کننده تر اینه که بخواد به اسم خودش این کار رو انجام بده و هیچ منبعی ذکر نکنه، که متاسفانه ایشون هم دقیقا همین کار رو کردند. باز اگه منبع می ذاشت من شخصا مشکلی برام نداشت و می گفتم بذار 4 تا دیگه از بر و بچه های ایرانی دیگه هم راهنماها رو ببینند و لذت Elder Scrolls و اسکایریم بازی کردن رو درک کنند، ولی متاسفانه...
یادمه خودم اولین بار حدود 5 سال پیش وقتی عضو این سایت شدم رفتمو یکی از راهنماها که راهنمای سایلنت هیل اورجین بود رو کپی کردم و مثل ادمای **** گذاشتم تو وبلاگم اون موقع خیلی سر در نمیاوردم الان میفهمم چه حالی داره ولی یادمه همون موقع هم با اشکان سر این موضوع بحثمون شد و منم برای جبران 3 تا راهنمای خیلی بینظیر رو قرار دادم که یکیش راهنمای کامل بازی hearvest moon بود و دوتای دیگه باسه دو تا سایلنت هیل دیگه بودن . خوب از اون به بعد خیلی با نویسنده اون راهنما خوب شدم خیلی هم با اشکان .
ایشون به من گفت ( البته اگر خودش باشه ) که من راهنماها رو با اجازه شما به pdf تبدیل میکنم برای بچه ها ولی نگفت میزارم توی سایتم نمیدونم و لی گفتم مال من اشکالی نداره ولی باسه محمود رو باید اجازه بگیری . در هر صورت من مشکلی ندارم ولی نمیدونستم میخواد بزاره توی سایتش . در هر صورت .... چی میشه گفت.
نه پژمان جان، صحبتی با من نکردند، ولی حتی اگر قبلش اجازه هم بگیرند باز هم باید لینک منبع رو قرار بدن. این جزو قوانین این انجمنه که ایشون قاعدتا باید خونده باشند:
کلیه مطالب نوشته شده در سایت بازی‌سنتر دارای حق کپی رایت بوده و در صورت گزارش کپی کردن مطالب این سایت در سایت ها/بلاگ های دیگر بدون ذکر لینک دقیق سایت، اقدامات قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

ولی متاسفانه با اطمینان میشه گفت این دست راهنماها و مطالب جاهای زیادی بدون ذکر منبع کپی میشند. فقط کافیه یکی دو ماه دیگه یه سرچ گوگل بکنید...

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93

---------- نوشته در 06:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:14 PM ارسال شده بود ----------

نه پژمان جان کار من نبوده ,من گفتم میخوام به PDF تبدیل کنم و اسم اونایی رو که زحمت کشیدن رو هم بزارم علاوه بر منبع که همین Bazicenter خودمون هست.
و به امید خدا اگه بتونم این کار رو کنم میزارمش تو همین تایپک شما و Skyrim

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
اونا در حقیقت مجیکی هستند که شما نمیتونید بخرید یا به دست بیارید باید توسط یک میز خاص از دل سلاح ها و ارمور ها بیرون بکشید و وارد چیز دیگری که میخواستید بکنید .

ممنون از راهنماییت.
تو اون میزهاون 3 تا چیزی که می خواد من enchantment شو که فکر کنم وسطیه رو ندارم که به اونا اضافه کنم.
از کجا گیرش بیارم؟ چیکارش کنم؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ممنون از راهنماییت.
تو اون میزهاون 3 تا چیزی که می خواد من enchantment شو که فکر کنم وسطیه رو ندارم که به اونا اضافه کنم.
از کجا گیرش بیارم؟ چیکارش کنم؟
گفتم که یک سلاح یا زره که جادویی باشه و بدرد نخور رو برمیداری میبری سر همون میزها . جادوشونو از سلاح با کمک میز خارج میکنی . حالا اسم اون چیزی که خارج کردی enchantment هست . میتونی داخل هر چیزی که میخوای بکنی مثل سلاح یا ارمور فقط باید پرک هاشو گرفته باشی و لولت تو این زمینه بالا باشه . جادوهایی که خارچ کردی هم توی قسمت مجیک ها قابل رویت هستند.

---------- نوشته در 09:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 AM ارسال شده بود ----------

نه پژمان جان کار من نبوده ,من گفتم میخوام به PDF تبدیل کنم و اسم اونایی رو که زحمت کشیدن رو هم بزارم علاوه بر منبع که همین Bazicenter خودمون هست.
و به امید خدا اگه بتونم این کار رو کنم میزارمش تو همین تایپک شما و Skyrim
بله !!!!ببخشید یه دنیا اگر تهمتی زده شد :d

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
دوستان من يه مشكل تو يه مرحله دارم.عصابمم خورد كرده:تو اون مرحله كه ميري تو مهمان سرا بعد ميخوابي بعد پا ميشي با اون زنه ميري تو اتاق روبروي يه كمد مي ايسته ميگه close the door .هر كاري ميكنم كمد باز نميشه.قفل باز كنم 200 تا دارم ولي نميشه بازش كرد...توروخدا كمكم كنيد.دارم رواني ميشم:wacko:

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110
سلام
من از مشاور پادشاه توی white run خونه خریدم ولی توی نقشه نشون نمیده چطوری پیداش کنم؟ :|
اگه وسائلم رو تو خونه بزارم از بین نمیره؟ تاریخ انقضا نداره؟ :d

---------- نوشته در 05:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:26 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من يه مشكل تو يه مرحله دارم.عصابمم خورد كرده:تو اون مرحله كه ميري تو مهمان سرا بعد ميخوابي بعد پا ميشي با اون زنه ميري تو اتاق روبروي يه كمد مي ايسته ميگه close the door .هر كاري ميكنم كمد باز نميشه.قفل باز كنم 200 تا دارم ولي نميشه بازش كرد...توروخدا كمكم كنيد.دارم رواني ميشم:wacko:
خب میگه در رو ببند برای چی میخوای قفل کمد رو باز کنی دری که ازش وارد شدین رو ببندی یه راه از کمد باز میشه و بقیه داستان...

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
من از مشاور پادشاه توی white run خونه خریدم ولی توی نقشه نشون نمیده چطوری پیداش کنم؟ :|
اگه وسائلم رو تو خونه بزارم از بین نمیره؟ تاریخ انقضا نداره؟ :d

---------- نوشته در 05:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:26 PM ارسال شده بود ----------

خب میگه در رو ببند برای چی میخوای قفل کمد رو باز کنی دری که ازش وارد شدین رو ببندی یه راه از کمد باز میشه و بقیه داستان...
خونه نزدیک اهنگریه تو همون شهر و توی قسمت ماموریت های متفرقه میتونی پیداش کنی . وسایلتم اصلا و ابدا از بین نمیره و اینکه فقطم توی خونه نیست که اجسام از بین نمیره تو خیلی از گروه ها هم به شما جا داده میشه که اجسام در اونجا ها هم از بین نمیرن

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
یه نفر به زبون ساده میگه چجوری میشه عضوه dark brotherhood شد؟ چون ماموریتای اصلی Companion تموم شده همش بم ماموریتای سره کاری می دن

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
یه نفر به زبون ساده میگه چجوری میشه عضوه dark brotherhood شد؟ چون ماموریتای اصلی Companion تموم شده همش بم ماموریتای سره کاری می دن
یکی از بارتندرهای توی بازی در مورد شایعه هایی که اطراف هست پرس و جو کن. . .خلاصه بهت در مورد پسر بچه ای میگه که تو Windhelm از Black sacrament استفاده میکنه.وقتی که رفتی پیش پسر بچه بهت ماموریت کشتن یک زنی در پرورشگاه میده بعد از کشتن اون زن یکی در حین بازی بهت نامه ای میده که روش نوشته ما میدونیم تو چیکار کردی. . .بعد از دریافت نامه برو روی یک تختی به مدت 24 ساعت بخواب. . . .
نیازی نداری حتما ماموریت های Companion تموم کنی. . .

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
1 سوال
ماموریت dark brotherhood for ever سرکاریه؟
15 تاشو رفتم
هیچی نشده
این night mother اسکل کرده:d
تموم شدنی نسیت دیگه در قبال کشتن دیگران بهت پول میدن. . .:d
دوستان به غیر از عضو شدن در Dark Brotherhood میشه اونهارو هم نابود کرد
فقط کافیه بعد از بیداری Astrid بکشید و Quest جدیدDestroy the Dark Brotherhoodبگیرید. . .

ANOSHIRVAN

کاربر سایت
Jun 10, 2010
30
سلام من اون حایی که باید بری به یه مهمونی و باید لباسات رو عوض کنی و کل وسایلت رو بدی به یه زنه که بهت ماموریت میده پیر کردم تو اون جایی که یه نفر رو دارن شکنجه میدن بعد از تو یه صندوق کتاب رو برمیداری بعدش همون یارویی که تو زیر زمین راحت داد رو دستگیر میکنن میارنش بعد میکشنش حالا من هر کاری میکنم تا بتونم برم تو اون راه زیر زمینی که برای خروج بیرون نمیره .لطفا کمک کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر