راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

amyrho3in

کاربر سایت
Jan 11, 2018
1
سلام خدمت همه دوستان ! من دوباره بازی رو شروع کردم.لول 54 هستم.سوالی دارین بپرسین بقیه بچه ها خیلی وقته نیستن اینجا
من یه جا گیر کردم لول ۲۳ هستم یه درب رو باید باز کنم۶ تا مجسمه ماهی،عقاب‌و‌مار داره یعنی ۳تا سمت چپ ۳تا سمت راست میشه کمکم کنی خواهش!!؟:bash:

farshadf

کاربر سایت
Jul 10, 2015
3
سلام
این فالوورها قدرتهاشون یکسان هست یا قوی و ضعیف دارن؟
مثلا همه ی کماندارها قدرتشون یکسان هست؟
یا همه جادوگرها
بعد اگه با یه نفری که میتونه بجنگه ازدواج کنی فالوور قبلیت ازت جدا میشه؟ یا میشه 3نفری مبارزه کرد؟

Mahdi75

کاربر سایت
Feb 1, 2018
1
سلام دوستان من در کوست shalidors insights رفتم مکعبی رو از شهر خاموش بود فک کنم آوردم برای یه جادوگر که تو یه غار یخی نزدیک کالج winterhold هس بعد یکم حرف زدن برگشتم که برم دیدم هرمس مورا ارباب moraak که قبلا کشته بودمش الان ازم میخواد که بهش خدمت کنم و جای نفر قبلی رو بگیرم چیکار باید بکنم قبول کنم یا نه؟

7Mehrab

کاربر سایت
Aug 27, 2017
4
سلام من مراحل dawngaurd رو تموم کردم الان سه تا الدر اسکرول دارم که به دردم نمیخورن وزنشونم خیلی بالاس(هرکدوم ۲۰ تا وزن)نه میتونم بفروشمشون نه میتونم باهاش کار دیگه ای بکنم الان چیکار کنم که از دست اینا راحت بشم همشونم توی مراحل dawngaurd به دست آوردم مراحل اصلی رو هم تموم کردم لطفاً کمکم کنید

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
سلام من مراحل dawngaurd رو تموم کردم الان سه تا الدر اسکرول دارم که به دردم نمیخورن وزنشونم خیلی بالاس(هرکدوم ۲۰ تا وزن)نه میتونم بفروشمشون نه میتونم باهاش کار دیگه ای بکنم الان چیکار کنم که از دست اینا راحت بشم همشونم توی مراحل dawngaurd به دست آوردم مراحل اصلی رو هم تموم کردم لطفاً کمکم کنید
یکیشونو به کتابدار کالج Winterhold و دوتای دیگه رو به اونی که تو Fort Dawnguard لباس سفید پوشیده (اسمش یادم نیست) بفروش.

(sina(kh

کاربر سایت
Apr 25, 2018
1
اقا تو ماموریت the way of the voice میرم پیش اون مرده جادو رو انجام میدم بعد باهم صحبت میکنیم ولی بعد از تمام شدن صحبت هیچ چی نمیشه اون مرده هم همونجا وایمیسته نقشه هم اونو نشون میده که باید باهاش صحبت کنم نمیدونم چیکار باید بکنم لطفا کمکم کنید

Ali esmaeili 14

کاربر سایت
Jun 8, 2018
21
سلام من تازه ثبت نام کردم و دیدم که خیلی همه زحمت میکشن واقعا ممنون حالا این اولین سوال منه
من دو روزه که تو مراحل the fallen و season unending خیلی بد جور گیر کردم که فکر کنم باگ بازیه اخه تو اولیش باید بایه پیر جادوگری حرف بزنم که حرچی میگم انگار نه انگار دومیشم باید جنرال تولیس رو راضی به اتحاد کنم که اصلا باهام حرف نمیزنه فقط میگه اینجا چیکار میکنی برو بیرون حالا واقعا ممنون میشه اگه به منم یه کمکی کنید یه راهنمایی یه رمزی هرچی که فقط این دو مرحله از شرشون خلاص شم:(([-o<

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
سلام من تازه ثبت نام کردم و دیدم که خیلی همه زحمت میکشن واقعا ممنون حالا این اولین سوال منه
من دو روزه که تو مراحل the fallen و season unending خیلی بد جور گیر کردم که فکر کنم باگ بازیه اخه تو اولیش باید بایه پیر جادوگری حرف بزنم که حرچی میگم انگار نه انگار دومیشم باید جنرال تولیس رو راضی به اتحاد کنم که اصلا باهام حرف نمیزنه فقط میگه اینجا چیکار میکنی برو بیرون حالا واقعا ممنون میشه اگه به منم یه کمکی کنید یه راهنمایی یه رمزی هرچی که فقط این دو مرحله از شرشون خلاص شم:(([-o<
احیانا عضو Stormcloak ها نشدی؟

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
هیچ اثمشونم نشنیدم میشه توضیح بدید
یکی از گروه های جنگ هستن که فعلا بی خیالشون شو چون کوئست ها رو خراب میکنن.
تو console (دکمه پ کیبورد) resetquest MQ302 رو تایپ کن مرحله رو از اول برو ببین درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر