راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

گفتگو در 'راهنمای قدم به قدم بازی ها' ایجاد شده توسط پژمان, ‏Nov 20, 2011.

?

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

1. تا 50 ساعت

182 رای
    24.0%
  2. تا 100 ساعت

116 رای
    15.3%
  3. بالای 101 ساعت

461 رای
    60.7%
  1. ILL_Mood

کاربر سایت

خیلی ممنون میشه یه لینک بزارید واسه اپدیتای بعد ورژن 8 بازی
    ممنون میشم

2. ILL_Mood

کاربر سایت

کوئست
    the blood on ice
    رو چجور تموم کنم لطفا راهنمایی برسونین

3. Listener

کاربر سایت

سلام میخواستم یه گلیچ تو بازیرو معرفی کنم که تو ۱۰ دقیقه میتونین همه چیتونو به لول صد برسونین مثلا sneak.speech.archery
    وسایل مورد نیاز:
    اگما اینفینیوم
    یه خونه که حتما باید توش قفسه کتاب داشته باشه
    بعد اینکه اگمارو گرفتین برین تو خونتون که قفسه کتاب داره و اگما رو بزارین توش.از صفحه قفسه بیاین بیرون . حالا دوباره برین تو قفسه اگمارو وردارین از صفحه بیرون نرین از اگما استفاده کنین و بعد بدون بستن صفحه اگما رو بزارین تو قفسه بعد ازش برین بیرون . همونطور که میبینین اگما یه لحظه غیب میشه و برعکس بقیه موارد برمیگرده تو قفسه.حالا اگه میخواین بازم اینکارو بکنین مهمه که اول کتابو وردارین بعد از اول تکرار کنین وگرنه غیب میشه اگه نفهمیدین بیاین تلگرام فیلمشو میزارم
    @Babatamaziz

4. ILL_Mood

کاربر سایت

کوئست
    the blood on ice
    رو چجور تموم کنم لطفا راهنمایی برسونین

5. parsia13

کاربر سایت

نام:
    parsia
    توی windhelm یه خونه هست که توش سر نخ هایی پیدا می کنی اسم خونه hjerim هستش که می تونی با مادرش(یادم نمی یاد مادرش بود یا خواهرش :D) صحبت کنی که کلید خونه رو بهت بده

6. aliT

کاربر سایت

يك سوال داشتم.چه جوري بايد دي ال سي hearthfire رو شروع كنم؟اسپشيال اديشن رو بازي ميكنم.

7. Listener

کاربر سایت

همونطور که میدونین خیلیا تو بازی اسکایریم که جادوگر بازی میکنن وسط جنگ با کمبود مجیکا روبرو میشن.حالا میخوام یه راهیو بهتون بگم که تو چهار پنج سانیه پر بشه مجیکاتون.اول باید بتونین گرگینه بشین.دوم هرچی میتونین وسایلی که به مجیکا و اسپلا ربط داره رو جمع کنین. سوم بگین لیدیا بیاد دنبالتون و برین جایی که ادم نباشه.چهارم سریع دکمه ای که تبدیل به گرگینه میکنتونو بزنید و بلافاصله روی دکمه دیالوگ با لیدیا بزنین.اینجا باید گرگینه بشین و توی جعبه دیالوگ هم باشین.بعد بهش بگین i want to trade some thing with you بعد هرچی میخواین بپوشینو میدین بهش و وقتی دادینشون بهش رو همشون دکمه پوشیدنو میزنین (تو ایکسباکس Lt ور ندارین بپوشین این خیلی مهمه.میتونین با این روش مثلا چند تا ارمور دیدرا بپوشین و شکست ناپذیر بشین.یا مثلا پنج تا گردنبند تالوس بپوشین تا زمان صبر کردن برای دوباره داد کشیدن به صفر برسه.بعد از جعبه دیالوگ برین بیرون و صبر کنین تا از حالت گرگینه برین بیرون. اگه سوالی داشتین در خدمتم

8. ILL_Mood

کاربر سایت

اول باید لولتون بالای 10 باشه بعدش thane یکی از 3 تا شهر Morthal or Falkerth or Downstar بشید که یه نامه از yarl یکی از شهر ها در یافت کنید که کوئست Hearthfire شروع بشه

9. ILL_Mood

کاربر سایت

ببخشید کسی هس لینک دانلود dlc Harthfire رو بهم بده چند روزه دنبالشم نیست ک نیست!:-s[-o<:((

moeen34539 این نوشته را Like کرده است.
  10. moeen34539

کاربر سایت

اگه میشه یکی لینک سه تا dlc رو بذاره دمتون گرم، تو عروسیتون جبران میکنم.

11. ILL_Mood

کاربر سایت

Download DLC HEARTHFIRE The Elder Scrolls-V : SKYRIM [free,fullfersion] | Kami share seputar komputer dan games dengan care!! این لینک Dlc hearthfire
    dawnguard ام تو همون سایت پیدا میشه فقط کافیه اسمشو سرچ کن
    Dragonborn ام نگشتم پیدا کنم میزارم
    فقط ا حتمن اول اسکایرم ات رو به اپدیت 1.8 یا 1.7 اینا اپدیت کن وقتی ام فایل های dlc رو کپی یا کات کردی ویروس کشت خاموش باشه

12. ILL_Mood

کاربر سایت

دوستان میشه یکی لطف کنه اپدیت 1.0to1.8 یا 1.0to1.7 یا 1.0to1.9 بازی رو بزاره خیلی ممنون میشم

13. moeen34539

کاربر سایت

سلام داداش دمت گرم کار ما رو راه انداختی تو عروسیت جبران میکنم.:D
    اینم لینک اپدیت بازی:
    https://fileshare1280.depositfiles....guest/FS128-1/Skyrim_patch_1.9.32.0_FIXED.exe

14. ILL_Mood

کاربر سایت

بعد اپدیت و نصب dlc تو بازی دیگه نمیتونم با زدن shift تند بدو ام مال شمام اینجوره یا این مربوط ب اپدیت بازیه ک این قابلیتو برداشتن ؟
    اگه اینجور نیس یکی کمکم کنه ک درستش کنم ممنون

15. moeen34539

کاربر سایت

مگه شما با alt نمی دوید؟؟
    مال ما که درسته.

برچسب ها: