راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

alireza12iq

کاربر سایت
Jul 2, 2016
12
سلام. یک سوال در رتبطه با dlc dawnguard داشتم.
وقتی ما شاه خون اشام ها از ما سوال میپرسه که عضو ما میشوید یانه من گفتم نه و عضو اون تیم شدم که با خونذاشام ها میجنگن.
بعد تو اون مراحل اول توی اون مرحله ای با نامa new order که باید برویم یار جمع کنیم.
اونجایی که باید با یک زنه ای حرف بزنیم میگه i'am sory و عضو نمیشه. خواهشا بگید چه کار کنم.

alireza12iq

کاربر سایت
Jul 2, 2016
12
سلام.
یک سوال من میخوام با یکی ازواج کنم اون گردنبند رو میندازم. کاری که میگه رو میکنم ولیوقتی باهاش حرف میزنم باهاش حرف میزنم گزینه ای برای ازدواج نداره؟
خونه هم دارم.

آخرین ویرایش:

alireza12iq

کاربر سایت
Jul 2, 2016
12
سلام تو dlc dawnguard تو مراحلی که ما عضو گروهی هستیم که با خون آشام ها میجنگن تو مرحلی ای به نام chasing echoes توی اون بخشی که با serena میریم توی قلعه خون اشام ها و میریم یک اتاقی و اونجا یک گودال مانندی هست. اون جا باید چه کار کنم؟

Attachments

• 1495161745989-531562147.jpg
    1495161745989-531562147.jpg
    244.7 KB · مشاهده: 8
  • 14951621128401665765652.jpg
    14951621128401665765652.jpg
    225.7 KB · مشاهده: 7
  • 14951621845971726533297.jpg
    14951621845971726533297.jpg
    194.2 KB · مشاهده: 8

amir7900

کاربر سایت
May 16, 2017
3
دوستان من به یه مشکلی برخوردم.
یکی از این Black Book ها رو باز کردم رفتم داخلش ، تا Chapter V هم رفتم قدرتشو هم گرفتم ولی نمیدونم چرا نمیتونم از این محیط خارج بشم... هرچقدر E رو میزنم که برم به دنیای اصلی هیچ اتفاقی نمیوفته... واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من به یه مشکلی برخوردم.
یکی از این Black Book ها رو باز کردم رفتم داخلش ، تا Chapter V هم رفتم قدرتشو هم گرفتم ولی نمیدونم چرا نمیتونم از این محیط خارج بشم... هرچقدر E رو میزنم که برم به دنیای اصلی هیچ اتفاقی نمیوفته... واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید.
کتاب رو یکبار دیگه بخونین باید برگردین اصولا.

PARSA.M.

کاربر سایت
Jun 18, 2017
1
سلام من یک سوال دارم اگه تو dawnguard عضو شم و بعد از سرانا بخوام که ومپایر لردم بعد خودمو درمان کنم دوباره سرانا میتونه منو تبدیل به ومپایر لرد کنه؟(serana دختر لرد هارکن)

amir7900

کاربر سایت
May 16, 2017
3
شکی تو عالی بودن این بازی نیست ولی باگایی که داره امونمو بریده. واقعا bethesda اکثر بازیاش همینطورن... این از skyrim اون از prey و dishonored ...

ALIREZA71HO

کاربر سایت
Jun 27, 2017
2
سلام ... تورو خدا یکی راهنمایی کنه ... من عاشق بازی اسکایریم هستم ... ولی تابه حال با مدهاش بازی نکردم جدیدا تصمیم گرفتم با مدهاش بازی کنم اما چند هفته هست که در گیرم و مشکل دارم ...مشکلم هم اینه که اسکایریم رو با ورژن 1.9 نصب کردم و مدها رو با توجه به راهنمایی های سایت های مختلف نصب کردم اما وقتی که مدها رو در لانچر بازی تیک میزنم و بعد وارد بازی میشم در سرزمین اسکایریم وقتی به محدوده اجرای مدها وارد میشم از بازی میپره بیرون ... ولی وقتی در لانچر بازی در دیتافایل تیک هارو غیر فعال میکنم از بازی بیرون نمیپره ...حاظرم کلی هزینه کنم ولی این مشکلم حل بشه ... درضمن هم سیستم کامپیوترم مدل بالاست و هم ویندوزم سون 32بیت نصبه ... اولش گفتم شاید مشکل از بازی باشه دوباره بازی رو با اخرین ورژنش در اینترنت خرید پستی کردم و نصب کردم ولی نشد باز ...یعنی حاظرم ی نفر ی کیس کامپیوتر که اسکایریم به همراه مدهاش نصب هست و بدون هیچ مشکلی کار بکنه رو به فروش بذاره و من ازش بخرم ... تورو خدا کمک کنید ... چکار کنم ...

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
سلام ... تورو خدا یکی راهنمایی کنه ... من عاشق بازی اسکایریم هستم ... ولی تابه حال با مدهاش بازی نکردم جدیدا تصمیم گرفتم با مدهاش بازی کنم اما چند هفته هست که در گیرم و مشکل دارم ...مشکلم هم اینه که اسکایریم رو با ورژن 1.9 نصب کردم و مدها رو با توجه به راهنمایی های سایت های مختلف نصب کردم اما وقتی که مدها رو در لانچر بازی تیک میزنم و بعد وارد بازی میشم در سرزمین اسکایریم وقتی به محدوده اجرای مدها وارد میشم از بازی میپره بیرون ... ولی وقتی در لانچر بازی در دیتافایل تیک هارو غیر فعال میکنم از بازی بیرون نمیپره ...حاظرم کلی هزینه کنم ولی این مشکلم حل بشه ... درضمن هم سیستم کامپیوترم مدل بالاست و هم ویندوزم سون 32بیت نصبه ... اولش گفتم شاید مشکل از بازی باشه دوباره بازی رو با اخرین ورژنش در اینترنت خرید پستی کردم و نصب کردم ولی نشد باز ...یعنی حاظرم ی نفر ی کیس کامپیوتر که اسکایریم به همراه مدهاش نصب هست و بدون هیچ مشکلی کار بکنه رو به فروش بذاره و من ازش بخرم ... تورو خدا کمک کنید ... چکار کنم ...
با برنامه LOOT ماد ها رو مرتب کن ببین درست میشه یا نه

سلام من عضو گروه استورمکلاک شدم whiterun رو هم گرفتم حالا پشیمون شدم راهی نیست به امپراطوری بپیوندم خواهشا جواب بدید
راهی نیست مگه اینکه یه سیو قبل از پیوستن به Stormcloack ها داشته باشی یا بازی رو از اول شروع کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر