راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

emad_

کاربر سایت
Jul 22, 2012
18
نام
عماد
سلام من بعد از یه مدت طولانی تقریبا تونستم نسخه legendary edition رو دانلود کنم(25gb با این سرعت بالای نت ما ~X(:(() ولی یه مشکلی داره بعد از اینکه برای اولین بار به شهر whiterun میریم و با فرماندار شهر حرف میزنیم تا جایی از بازی کردن نسخه اولیه اش یادم بود به یکی از watchtower های شهر یه اژدها حمله میکرد و باید با محافظ فرماندار میرفتین و اونو میکشتین ولی تو این نسخه( که مثلا کامل ترین نسخه تا امروزه که شامل تمام dlc ها و patch ها برای رفع باگ ها و افزایش گرافیک هستش ) همچین اتفاقی نمیفته و اون محافظ فرماندار(همون دارک الفه زن ) میگه یه سری نیرو به riverwood میفرسته و میره و jarl هم مارو یک راست میبره پیشه ساحر شخصیش(که یادمه تو نسخه سالمش این ماموریت بعدش بود) که مامورت بعدش به shout نیاز داریم :-s و این تو روند بازی مشکل ایجاد کرده باسم(میدونین که dragon soul باسه shout ها لازمه و Shout ها هم باسه ماموریت های بعدی لازم هستن) باسه امتحان هم به shearpoint ها که اژدها داره هم سر زدم که روحشونو بگیرم ولی تو این نسخه اژدهایی وجود نداره :( ممنون میشم یه کمکی به من بکنید (یه patch یی fixیی چیزی )
ببخشید اینقدر طولانی نوشتم :-@
اره منم این مشکل رو دارم حتی اون اژدهایی که بالای اون کوه بزرگه هست و برادر alduin محسوب میشه هم نیست کلا این نسخش به طرز خنده داری دنیاش عاری از هرگونه اژدهایی هستش . سرچ هم کردم حتی تو سایت های خارجی هم به همچین مشکلی برنخردن چه برسه به fix @-)

آخرین ویرایش:

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
کسی نیست جواب منو عماد رو بده ؟
اولین بار که میرید پیش بالگروف ازتون میخواد که با اون جادوگره صحبت کنید که اون هم میگه براش دراگون استون رو بیارید.دراگون استون رو که تحویل بدید اژدها حمله میکنه و ......

dirty_ash

کاربر سایت
Sep 5, 2016
7
اولین بار که میرید پیش بالگروف ازتون میخواد که با اون جادوگره صحبت کنید که اون هم میگه براش دراگون استون رو بیارید.دراگون استون رو که تحویل بدید اژدها حمله میکنه و ......
اشتباه میکنید اول قضیه اژدهاهه بعد قضیه دراگون استون . تازه برای این که بتونی بعد از گرفتن دراگون استون از اون محل خارج بشید به یکی از فریاد های اژدها نیاز دارید منتها بدون این که اژدهایی رو کشته باشید روح اژدهایی ندارید که ازش باسه ازاد کردن فریاد ها استفاده کنید . تازه تست هم کردم تو بازی اصلا هیچ اژدهایی وجود نداره به قول عماد skyrim ورژن non-dragon :)) اینم الان تو راهنما دیدم مطمئن شم
80bf05527157.png

سلام حتما ورژنی که دانلود کردی کامل نبوده باید
ورژن prophet و دانلود کنی من خودم همچین مشکلاتی نداشتم اگه هم باشه با یه سرچ ساده یا نصب مد میشه مشکلو حل کرد
خیر من نسخه لجندری رو دانلود کردم (اتفاقا prothet) و این نسخه کامل ترین نسخه از نظر اپدیت ها ،dlc ها و مد های افزایش گرافیک هستش و کامل تر از این وجود نداره . به علاوه نسخه prothet با یه نسخه legendary معمولی هیچ فرقی ندارند فقط اولی علاوه بر زبان انگلیسی 7 زبان دیگه هم داره

آخرین ویرایش:

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
اشتباه میکنید اول قضیه اژدهاهه بعد قضیه دراگون استون . تازه برای این که بتونی بعد از گرفتن دراگون استون از اون محل خارج بشید به یکی از فریاد های اژدها نیاز دارید منتها بدون این که اژدهایی رو کشته باشید روح اژدهایی ندارید که ازش باسه ازاد کردن فریاد ها استفاده کنید .
یعنی تو نسخه های مختلف مراحل جا به جا میشن؟:o
من مطمعنم که اول دراگون استون رو اوردم(توی این یک ماه اخیر سه بار این مراحل رو رفتم.).همون جا هم اولین حرف از آنرلنتینگ فورس رو پیدا میکنیم.برای خروج از اونجا هم هیچ فریادی نیاز نیست.( قبل از اینکه پیش اون گری برد ها برید نمیدونید دراگون بورن چیه و فریاد چیه و اینا که لازمتون بشه.)اصلا قبل از اینکه پیش بالگروف برید توی ریوروود اون فروشندهه میفرستدوتون اونجایی که دراگون استون هم هست که golden claw رو براش بیارید. که با یک تیر دو نشون میزنید.
اصلا اولین بار که میرید پیش بالگروف سرجاش نشسته و محافظش ازتون سوال جواب میکنه.بعد با بالگروف صحبت میکنید بهش میگید که ریور وود در خطره و اون هم دستور میده نیرو بفرستن اونجا.بعد میگه جادوگره داره روی اژها ها تحقیق میکنه برو کمکش کن.بعد از اینکه دراگون استون رو دادید محافظش خبر حمله اژدها رو بهتون میگه و باهم میرید پیش بالگروف طبقه بالا.
توی سایت های خارجی و کلیپ های توی یوتیوب هم ترتیبش همینجوری که من گفتم بود.
Skyrim:Bleak Falls Barrow (quest) - UESPWiki
یعنی الان یه جا گیر کردین بخاطر نداشتن فریاد یا فقط جا به جا شدن مراحل بازی؟
این legendry edition چرا اینقدر حجیمه؟خود بازی با تمام آپدیت ها و dlc ها و اون مود گرافیکی+falskaar برای من 13 گیگ شد.

آخرین ویرایش:

dirty_ash

کاربر سایت
Sep 5, 2016
7
یعنی تو نسخه های مختلف مراحل جا به جا میشن؟:o
من مطمعنم که اول دراگون استون رو اوردم(توی این یک ماه اخیر سه بار این مراحل رو رفتم.).همون جا هم اولین حرف از آنرلنتینگ فورس رو پیدا میکنیم.برای خروج از اونجا هم هیچ فریادی نیاز نیست.( قبل از اینکه پیش اون گری برد ها برید نمیدونید دراگون بورن چیه و فریاد چیه و اینا که لازمتون بشه.)اصلا قبل از اینکه پیش بالگروف برید توی ریوروود اون فروشندهه میفرستدوتون اونجایی که دراگون استون هم هست که golden claw رو براش بیارید. که با یک تیر دو نشون میزنید.
اصلا اولین بار که میرید پیش بالگروف سرجاش نشسته و محافظش ازتون سوال جواب میکنه.بعد با بالگروف صحبت میکنید بهش میگید که ریور وود در خطره و اون هم دستور میده نیرو بفرستن اونجا.بعد میگه جادوگره داره روی اژها ها تحقیق میکنه برو کمکش کن.بعد از اینکه دراگون استون رو دادید محافظش خبر حمله اژدها رو بهتون میگه و باهم میرید پیش بالگروف طبقه بالا.
توی سایت های خارجی و کلیپ های توی یوتیوب هم ترتیبش همینجوری که من گفتم بود.
Skyrim:Bleak Falls Barrow (quest) - UESPWiki
یعنی الان یه جا گیر کردین بخاطر نداشتن فریاد یا فقط جا به جا شدن مراحل بازی؟
این legendry edition چرا اینقدر حجیمه؟خود بازی با تمام آپدیت ها و dlc ها و اون مود گرافیکی+falskaar برای من 13 گیگ شد.
اگر نسخه prothet نصفب کنید اره 25 gb هستش ولی همون نسخه 13 گیگی شما با ماله من هیچ فرقی نداره . نسخه prothet وقت علاوه بر زبان eng 7 زبان دیگه هم داره.(فرقشون بعد از نصب هیچه)
در مورد مراحل هم من تا جایی که یادم بود(3سال پیش بازی کرده بودم)اول اژدها بود بعد دراگون ستون
و اینکه برای خروج از اون مقبره مگه نیاز به یه فریاد نداریم که یه دیوار رو خراب میکرد؟

• Like
Reactions: mahdavy

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
اگر نسخه prothet نصفب کنید اره 25 gb هستش ولی همون نسخه 13 گیگی شما با ماله من هیچ فرقی نداره . نسخه prothet وقت علاوه بر زبان eng 7 زبان دیگه هم داره.(فرقشون بعد از نصب هیچه)
در مورد مراحل هم من تا جایی که یادم بود(3سال پیش بازی کرده بودم)اول اژدها بود بعد دراگون ستون
و اینکه برای خروج از اون مقبره مگه نیاز به یه فریاد نداریم که یه دیوار رو خراب میکرد؟
آخر اون غار که میرسید از دیوار حرف اول آنرلنتینگ فورس رو میگیرید.بعدش یه اسکلت از تو قبر کنار دیوار میاد بیرون باید بکشیدش بگردیتش دراگون استون رو وردارید.بعدشم مثل همه غار هایه دیگه مسیر رو ادامه میدید و از اونجا میاید بیرون.هیچ چیز خاصی نداره.
شما اون مرحله رو برو.خودت میفهمی چی به چیه.

آخرین ویرایش:

dirty_ash

کاربر سایت
Sep 5, 2016
7
آخر اون غار که میرسید از دیوار حرف اول آنرلنتینگ فورس رو میگیرید.بعدش یه اسکلت از تو قبر کنار دیوار میاد بیرون باید بکشیدش بگردیتش دراگون استون رو وردارید.بعدشم مثل همه غار هایه دیگه مسیر رو ادامه میدید و از اونجا میاید بیرون.هیچ چیز خاصی نداره.
شما اون مرحله رو برو.خودت میفهمی چی به چیه.
مرسی بالاخره راهش رو پیدا کردم
دوستانی که مشکل من رو تو نسخه legendary دارند در دروازه whitrun سیو کنند و از بازی خارج شند در قسمت دیتا فایلز توی لانچر هر سه dlc رو از کار بندازند داخل بازی شند و ادامه بدن بعد که اون قسمت رو رد کردید میتونید به همین طریق دوباره dlc ها رو فعال کنید (با تشکر از utube)

• Like
Reactions: mahdavy

silentevil

کاربر سایت
Sep 18, 2016
2
سلام دوستان
من تو اسکایریم به یه مشکل بزرگ بر خوردم
توی این کوست find the word of power in arcwind point
اون شات رو بهم میده ولی علامتش کماکان اونجاست
سیو قبلی رو هم لود کردم که شاید درست بشه اما نشد
خواهش میکنم کمکم کنید