راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Akotash

کاربر سایت
Jun 13, 2016
29
باید جدا جدا بزنین،روش کلیک کنین اولی‌ رو بزنین بعد Enter.دوباره خارج شین،وارد بشین،دوباره روش کلیک کنین دومی‌ رو بزنین.این از نظر مکانیک‌های گیم شما رو همسر می‌کنه اما احتمال داره بقیه گزینه‌ها کار نکنن که خوب مرتبط با همون باگ هست.:D
یعنی این Bethseda یکدونه بازی بدون باگ نساخته اون از فالوت اینم از اسکایرم:((

• Like
Reactions: Destruction

Akotash

کاربر سایت
Jun 13, 2016
29
باید جدا جدا بزنین،روش کلیک کنین اولی‌ رو بزنین بعد Enter.دوباره خارج شین،وارد بشین،دوباره روش کلیک کنین دومی‌ رو بزنین.این از نظر مکانیک‌های گیم شما رو همسر می‌کنه اما احتمال داره بقیه گزینه‌ها کار نکنن که خوب مرتبط با همون باگ هست.:D
نه داش کار نکرد اصن نخواستیم ازدواج کنیم باو

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام به خدمت دوستان عزیز من در بازی skyrim در مرحله elder knowledgeگیر کردم کسی کد چیزی بلده که این مرحله را رد کنم؟؟؟؟؟
setstage MQ205 100 باید مرحله رو تموم کنه.
اما اگه باگ مشخصی‌ باشه احتمالا بشه بدون اینکه مرحله رو کامل تموم کرد هم حلش کرد.

Matin.pasha

کاربر سایت
Jul 27, 2016
3
سلام.. آقا من تو یه مرحله گیر کردم.. اعصاب نذاشته توروخدا کمک کنین... یه مرحله هستش که فقط باید عضو گروه دزدا بشی میگه برو با murcer frrey حرف بزن. اما وقتی میرم پیشش تو اون سردابه میگه برو انور و اینا با اینکه فلش ماموریت روشه حرف نمیزنه... چیکار کنم؟:-(

Matin.pasha

کاربر سایت
Jul 27, 2016
3
سلام.. آقا من تو یه مرحله گیر کردم.. اعصاب نذاشته توروخدا کمک کنین.. یه مرحله هستش که فقط باید عضو گروه دزدا بشی میگه برو با murcer frrey حرف بزن...اما وقتی میرم پیشش تو اون سردابه میگه برو انور و اینا با اینکه فلش ماموریت روشه حرف نمیزنه.. چیکار کنم؟ کمک کنین :|8-|^#(^^#(^

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام.. آقا من تو یه مرحله گیر کردم.. اعصاب نذاشته توروخدا کمک کنین.. یه مرحله هستش که فقط باید عضو گروه دزدا بشی میگه برو با murcer frrey حرف بزن...اما وقتی میرم پیشش تو اون سردابه میگه برو انور و اینا با اینکه فلش ماموریت روشه حرف نمیزنه.. چیکار کنم؟ کمک کنین :|8-|^#(^^#(^
تو مأموریتLoud and Clear؟ میتونین چند روز صبر کنین و برگردین یا بزنین Setstage TG02 30.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر