راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Akotash

کاربر سایت
Jun 13, 2016
29
بعد یک سوال دیگه ام دارم ، MOD های مختلف که واسه اسکایرم هست روی نسخه های کرک شده هم کار میکنه یا فقط برای نسخه های اورجینال هستش ؟

mohammadghaeni

کاربر سایت
Jul 3, 2016
3
نام
Cyrus
با سلام خدمت دوستان . من بازی the elder scroll skyrim رو حدود شش ماهه بازی میکنم تا موقعی که تونستم dlc hearthfire رو دانلود کنم و زمین بخرم و خونه بسازم ی سوال داشتم که چطوری باید اهن بخرم ؟ از کجا بخرم . گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنید .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با سلام خدمت دوستان . من بازی the elder scroll skyrim رو حدود شش ماهه بازی میکنم تا موقعی که تونستم dlc hearthfire رو دانلود کنم و زمین بخرم و خونه بسازم ی سوال داشتم که چطوری باید اهن بخرم ؟ از کجا بخرم . گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنید .
از‌General store های مختلف بخرین.بهترین هاش تو Whiterun و Windhelm و Solitude هستن. البته میتونین از طریق معدن‌ها خودتون هم در بیارین.

mohammadghaeni

کاربر سایت
Jul 3, 2016
3
نام
Cyrus
از‌General store های مختلف بخرین.بهترین هاش تو Whiterun و Windhelm و Solitude هستن. البته میتونین از طریق معدن‌ها خودتون هم در بیارین.
از کجا باید استخراج کنم اهنا رو ؟ واسه ساخت وسایل خونه چند نوع آهن میخواد میشه همشو از یه جا خرید ؟
ی سوال دیگه چطوری میشه قلعه ساخت ؟ میشه اینکارو کرد ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از کجا باید استخراج کنم اهنا رو ؟ واسه ساخت وسایل خونه چند نوع آهن میخواد میشه همشو از یه جا خرید ؟
باید از معدن‌های مختلف تو بازی استخراج کنین (آیتم Pickaxe رو لازم دارین). بعد هم از طریق کوره‌ها تبدیل به Ingot بکنین.
در مورد فروش هم مکان مشخصی‌ نداره،آیتم‌ها Random هستن.باید مغازه‌های مختلف رو بگردین تا چیزی که میخواین رو پیدا کنین،اما بهترین هاش تو همون Windhelm و Whiterun هست.

• Like
Reactions: Justiciar

Akotash

کاربر سایت
Jun 13, 2016
29
سلام . داش یک راه دیگه هم هست الان یادم اومد این رمزی که میگم رو توی کنسول بزن ~ علامتش اینه اکثرا هم بالای Tab بعد روی Iron Ingot کلیک کن و ID رو بنویس و Enter رو بزن رنز اینه :duplicateallitems

Akotash

کاربر سایت
Jun 13, 2016
29
متأسفانه نمی‌شه.(یه باگ غیر قابل حل هست) اما میتونین روش تو کنسول کلیک کنین و بزنین addtofaction 19809 1 و بعدش هم setrelationshiprank player 4 و از این روش همسرتون بشه.:D
داش ببخشید این کد نمیدونم کار نمیکنه یا کلا من نمیتونم ازدواج کنم هرکاری که گفتی کردم ولی بازم وقتی میرم پیشش Talk رو میزنم بازم هیچ گزینه ای نیست که بهش کلید خونه ام رو بدم یا کار دیگه :(

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
داش ببخشید این کد نمیدونم کار نمیکنه یا کلا من نمیتونم ازدواج کنم هرکاری که گفتی کردم ولی بازم وقتی میرم پیشش Talk رو میزنم بازم هیچ گزینه ای نیست که بهش کلید خونه ام رو بدم یا کار دیگه :(
باید جدا جدا بزنین،روش کلیک کنین اولی‌ رو بزنین بعد Enter.دوباره خارج شین،وارد بشین،دوباره روش کلیک کنین دومی‌ رو بزنین.این از نظر مکانیک‌های گیم شما رو همسر می‌کنه اما احتمال داره بقیه گزینه‌ها کار نکنن که خوب مرتبط با همون باگ هست.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر