The Sims Series

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
نوشته شده توسط Agent47:
خوب توی اتاقهای پرو هم میشه. وقتی برای خرید لباس میری ولی اگه فقط منظورت توی خونه اس فکر نکنم راه دیگه ایی باشه
سلام..
بعضی وقتا توی نوار آرزوها نوشته Woohoo 3 یا Woohoo 5 اینجا باید چیکار کرد ؟ کسی میدونه؟
نوشته شده توسط Agent47:
اگه منظورت اینه که سیمز شما درس نخونه و از دانشگاه انصراف بده خوب باید با تلفن به کالج زنگ بزنی و انصراف بدی بعد تاکسی میاد دنبال سیمز شما و برمیگرده دوباره به شهر با این تفاوت که بالغ شده
نه منظورم این نبود. آخه تو یه سایتی خوندم باید این کارها رو بکنی .. { ميانبرهايي نيز براي درس نخواندن وجود دارد ، مانند اينكه كسي راميگذارد تا تكاليف شما را انجام دهد يا استاد شما را مطمئن ميكند كه شما واقعا در امتحان نمره A ميخواهيد!!! . اگر بخواهيد از دانشگاه جيم شويد و يا نمرات بد خود را آنچنان كه هست ، نشان ندهيد بايد نفوذ كافي داشته باشيد تا بتوانيد سر از مجمع مخفي مدرسه در آوريد . يك گروه مثلا برگزيده فرهنگي كه فقط با ژاكتهاي پشمي سياهشان شناخته ميشوند. اين همكلاسيان فوق جسور شما ، به شما اجازه ميدهند كه به فايلهاي كامپيوتر مدرسه دست پيدا كنيد و نمراتتان را تغيير دهيد يا پروژه هاي فوق سري را مانند پروژه غول نيمه ***** و نيمه ونوس كه موجب اخراج دنشجويان شد را منتشر كنيد }
کسی میدونه چه جوریاست ؟؟

راستی میشه سیمز رو آدولت کرد ؟

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
عضی وقتا توی نوار آرزوها نوشته Woohoo 3 یا Woohoo 5 اینجا باید چیکار کرد ؟ کسی میدونه؟

اون یعنی اینکه سیمز شما میخواد با 5 نفر مختلف WOOHOO داشته باشه.یعنی اگه سیمزت مذکر هست باید 5 تا GF براش پیدا کنی بعد باهاشون WOOHOO داشته باشی تا اون ارزو براورده شه

مانند اينكه كسي راميگذارد تا تكاليف شما را انجام دهد
خوب این معلومه یه قسمت به نام INFLUENCEوجود داره که اگه پر باشه میتونید از سیمزهای دیگه بخواید که تکالیف شما رو انجام بدن و یا پایان نامه تون رو بنویسن....

ولی بقیه شو نمیدونم

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
ممنون . من جواب سوالاتم رو پیدا کردم و فقط اون رمز رو میخوام که قسمت Needs رو فریز میکنه. توی صفحه 5 خیلی رمز بود پیداش نکردم. اگه میشه یکی رمزشو بهم بگه..

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط xfaild:
ممنون . من جواب سوالاتم رو پیدا کردم و فقط اون رمز رو میخوام که قسمت Needs رو فریز میکنه. توی صفحه 5 خیلی رمز بود پیداش نکردم. اگه میشه یکی رمزشو بهم بگه..
اگه رمز boolProp testingCheatsEnabled true رو بزنی یه چیزایی شبیه به اون داره
اول: چطوری میشه درخت آدمخوار خرید؟
دوم: سیمز برنامه هایی یا قفل شکنی مثل Hot-Caffee سن آندراس نداره ؟
سوم: قبر چطوری میشه خرید..
چهارم: غیر از تختخواب و جکوزی چه راههایی واسه Woohoo هست ؟
اول : اونو نمیشه خرید اون با شغل Natural Science آزاد میشه
دوم : اگه منظورت چیزی هست که سانسورش رو می بره داره;)
که به اسم های Decensor Path یا No Censor Path بگردی پیدا می کنی
سوم : تا اونجا که می دونم قبر نمیشه خرید! می تونی چند نفرو بکشی بعد زندشون کنی
چهارم : ماشین هم هست.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
گه رمز boolProp testingCheatsEnabled true رو بزنی یه چیزایی شبیه به اون داره
با این رمز میشد خوناشام درست کرد دیگه؟؟ من نتونستم . وقتی shift رو روی هر سیمزی میگیرم کدام گزینه رو بزنم تا خوناشام شه؟

اين همكلاسيان فوق جسور شما ، به شما اجازه ميدهند كه به فايلهاي كامپيوتر مدرسه دست پيدا كنيد و نمراتتان را تغيير دهيد يا پروژه هاي فوق سري را مانند پروژه غول نيمه ***** و نيمه ونوس كه موجب اخراج دنشجويان شد را منتشر كني
این کارها رو چه طوری میشه انجام داد!!؟؟

راستی پریشبها یکی از سیمزهای من خود به خود باردار شد و بعدش هم یه بچه به دنیا اورد!!!که این بچه یه موجود فضاییه. تو قسمت شجره نامه هم که میرم بابای بچه هه یه موجود فضاییه!! تا حالا برا کسی همچین چیزی پیش اومده؟
---------------------------------------------
روح این سیمزهایی که بر اثر برق گرفتگی میمیرن رو دیدید چه حرکات مسخره ایی میکنه:)

آخرین ویرایش:

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط Agent47:
با این رمز میشد خوناشام درست کرد دیگه؟؟ من نتونستم . وقتی shift رو روی هر سیمزی میگیرم کدام گزینه رو بزنم تا خوناشام شه؟

این کارها رو چه طوری میشه انجام داد!!؟
من دقیق یادم نیست ولی توی اون منو ها بگردی پیدا می کنی (اگه Sims 2 Nightlife داشته باشی اون گزینه میاد)
نوشته شده توسط Agent47:
راستی پریشبها یکی از سیمزهای من خود به خود باردار شد و بعدش هم یه بچه به دنیا اورد!!!که این بچه یه موجود فضاییه. تو قسمت شجره نامه هم که میرم بابای بچه هه یه موجود فضاییه!! تا حالا برا کسی همچین چیزی پیش اومده؟
هر وقت یک سیم با تلسکوپ یک سفینه آدم فضایی رو ببینه این طوری میشه
سلام
اگه ميشه بگيد چجوري ميتونيم آهنگ مورد نظرمون رو جايگزين آهنگ هاي بازي كنيم
من توی سیمز 1 کرده بودم ولی سیمز 2 رو نمی دونم فکر کنم باید توی اون پوشه های مربوط به آهنگ توی My Documents بریزی

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
هر وقت یک سیم با تلسکوپ یک سفینه آدم فضایی رو ببینه این طوری میشه

ببین این اتفاق تو "پلزانت ویو" افتاده بود.شما که اون شهری رو نمیگی که همشون ادم فضایی هستن که؟و بعدشم اینکه من اصلا تو خونم تلسکوپ ندارم باید یه راه دیگه ایی هم باشه

من یه مشکل تو سیمز دارم که نمیدونم از کجا ناشی میشه بعضی از سیمزهای من مدت هاست که مردن ولی عکسشون تو قسمت شجره نامه سیاه سفید نمیشه
ا
گه ميشه بگيد چجوري ميتونيم آهنگ مورد نظرمون رو جايگزين آهنگ هاي بازي كني
م
باید به بری My Documentsبعد وارد پوشهEA Games بشی بعد وارد قسمت Musicمیشی و اهنگهات رو تو هر پوشه ایی که اونجا هست کپی میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر