به نظر شما صنعت بازی سازی تا 50 سال آینده چطور میشه؟؟؟

Nodame

کاربر سایت
Mar 2, 2012
18
نام
Nodame desu ~
بازی تبدیل میشه به سی جی مووی و نقش گیمر خیلی کمرنگ میشه شاید در حد تغییر دادن زاویه ی دید بازیه :D من آینده ی خوبی برای این صنعت نمیبینم متاسفانه

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
حالا 50 سالو نمی دونم ولی فکر کنم در 100 سال آینده یه چیزی اختراع میشه مثل یه کلاه.بعد دیگه باتریش اتمی هیچ وقت تموم نمیشه هیچ سیمی هم نداره. وقتی میخوای بازی کنی اینو می ذاری تو سرت بعدش اون تو رو به خواب می بره میری یه دنیای دیگه.گیم پدی وجود نداره خودت بازی می کنی.خلاصه عالی میشه.:d همه چی رو رو خودت امتحان می کنی.:d

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
به احتمال زیاد یه چیزی شبیه ماتریکس میشه ولی قطعا یه سری چیز ها تغییر میکنه مثل:
1- دسته حذف خواهد شد و باید حرکات را انجام بدی یه چیزی مثل کینکت امروزی
2- درد رو احساس کنی که هوس گیم اوور شدن نکنی:(
3- وارد محیط بازی بشی نه این که از تو تلویزیون نگاه کنی و چشمات بترکه8-|
4- واقعا دنیای گیم شبیه دنیای واقعی شه طوری که نتونی از هم تشخیص بدی!(مثلا فکر کن اشتباهی جای اینکه تو دنیای واقعی بخوابی تو تخت گیم بخوابی!!!!)
و...
اما از نظر من با پیشرفت چشمگیری که دیده میشه نیاز به 50 سال نباشه و 15 سال دیگه وقتی بچمون خوابید یواشکی با PS11 اون بازی کنیم و تمام اینا رو حس کنیم!

- - -ویرایش - - -

بازی تبدیل میشه به سی جی مووی و نقش گیمر خیلی کمرنگ میشه شاید در حد تغییر دادن زاویه ی دید بازیه :D من آینده ی خوبی برای این صنعت نمیبینم متاسفانه
اتفاقا من معتقدم نقش بازیکن خیلی بیشتر میشه و این صنعت از امروزه بسیار موفق تر خواهد شد

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
اینکه بازی خودت بری تو بازی ماله 10-20 ساله آینده است !
50 ساله دیگه بازی این مدلی وجود نداره . . .
سلام نمیدونم هنوز اعضایی که تو این تاپیک نظر دادن هنوز تو بازیسنتر هستن یا نه
از زمانی که من این تاپیک رو ایجاد کردم حدودا ۱۲ سالی میگذره ولی هنوز چنین چیزی اختراع نشده😁😁😁
گیمر بودم ، هستم ، خواهم بود
یادش بخیر اون زمان که این تاپیک رو ایجاد کردم حدودا ۱۸ سالم بود.
چقدر زود گذشت😢😢

اون زمان تنهایی بازی میکردم الان دیگه با پسرم و خانومم میشینم بازی میکنم خیلی هم حالش بیشتره😁😁

هنوزم اگر کسی نظری داره بیاد بگه وقتی پیر شدیم بازم میایم اینجا ببینیم اون چیزایی که فکرش رو میکردیم اختراع شدن یا نه

miladxyz2

کاربر سایت
May 25, 2021
72
سلام نمیدونم هنوز اعضایی که تو این تاپیک نظر دادن هنوز تو بازیسنتر هستن یا نه
از زمانی که من این تاپیک رو ایجاد کردم حدودا ۱۲ سالی میگذره ولی هنوز چنین چیزی اختراع نشده😁😁😁
گیمر بودم ، هستم ، خواهم بود
یادش بخیر اون زمان که این تاپیک رو ایجاد کردم حدودا ۱۸ سالم بود.
چقدر زود گذشت😢😢

اون زمان تنهایی بازی میکردم الان دیگه با پسرم و خانومم میشینم بازی میکنم خیلی هم حالش بیشتره😁😁

هنوزم اگر کسی نظری داره بیاد بگه وقتی پیر شدیم بازم میایم اینجا ببینیم اون چیزایی که فکرش رو میکردیم اختراع شدن یا نه
تنها پیشرفتی که صنعت گیم کرده تو این ۱۰ سال کرده ریمستر و ریمیک اضافه شده فقط 😅

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر