به نظر شما صنعت بازی سازی تا 50 سال آینده چطور میشه؟؟؟

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
البته در مورد دنیای مجازی هم سونی دست به کار شده !!! عینکایی ساخته که با زدنشون یه تصویر مجازی از شما ساخته میشه و شما میتونید با دوستانتون تو دنیای مجازی حرف بزنید دست بدید و حتی برید تو خونشون همون کاری که الان تو HOME داره انجام میده !! واقعا سونی اگه نبود چی میشد؟ بنظر تو PS5 دیسک ورداشته میشه و بازیارو بابد از اینترنت با خود کنسول بخریم که اونوقت تو ایران قابل استفاده نیس!! اما احتمالا تا 20-30 سال آینده کلا یه ایده ای بدن که بشه رفت داخل خود بازی و کاراکتر اصلی خودت باشی که میشه همون دنیای مجازی

همین الانم با onlive دارن همین کارو می کنن. با تلوزیون خونتون می تونی با یه اینترنت 3.5 مگ البته توی امریکا، بشینی بازی کنی، آنلاین، آفلاین، حتی بری بازی کردن بقیه رو ببینی، بدون اینکه هیچ سیستمی داشته باشی. فقط یه دستگاه کوچیک داره اندازه موبایل که می خری و یه دسته مخصوص خودش هم داره که شکل دسته اکس باکس و سونیه که با هم ترکیبش کرده باشن.

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
اگه شرکت های سونی و مایکروسافت با هم توی تولید یه کنسول همکاری کنن فکر کنم بهترین کنسول قرن رو بتونن بسازن
سخت افزارش با سونی نرم افزاش با مایکروسافت البته با تکنولوژی های پیشرفته مثل حس لامسه و بوی محیط بازی و ...
یعنی میشه؟!؟!؟!

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
50 سال دیگه.خودت میری تو بازی مثلا ایول 100:dبازی میکنی یه دفعه یه زامبی میپره جلوت تو هم سکته قلبی میکنی بعد منویسه THE END:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 4th

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
لازمه یک پیش گویی خوب شناخت از گذشته است ..... وقتی بازی های 20 سال پیش رو با الان مقایسه کنید می تونید 20 سال بعد رو هم ببینید از بازی های چند پیکسلی تا انچارتد 3 چه قدر پیشرفت اونم تو این زمان کم یادتتون باشه که سرعت رشد علم همیشه یکسان نیست شاید شما تو چند سال رشد چشمگیری داشته باشین وبعد دچار افت بشین ....امریکایی ها وقتی 1969 رو ماه نشستن گفتن ما با این حساب المپیک 2000 رو تو مریخ برگزار می کنیم .... غافل از این که سرعت رشد علم وقفه پذیر است ...
نظر شخصیم اینکه در اینده این شخصیت های بازی ها هستن که ما رو بازی می دن نه ما ..............
این جمله رو تو youtube دنبال کنید
[h=3]How do video games look like in the future ?[/h] مربوط به فیلم جزیره ساخته شده در سال 2005
مایکروسافت عملا ایده های خودشو در باره اینده بازی های کامپیوتری به تصویر می کشه البته بیشتر جنبه تبلیغاتی داره ...
[h=3][/h] A scene in "The Island" movie shows a way of playing video games in the future, with a logo of XBOX, which is the game console that microsoft owns ...

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
حقیقتا من مغزم تا 50 سال آینده نمی کشه که برم جلو...من هنوز LT+2 نیمده واسه درایوم...50 سال آینده چیه دیگه آخه!!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
به نظر من در سالهای آینده کاری میکنند که مثلا تو بازیGOW یه شمشیر که بهت خورد دردش تا 30 ثانیه روت اثر کنه بعد اگه مثلا مردی یه 30 ثانیه ای قلبت وایسه (این آخری کم پیش میاد)!!!

به هر حال هر چیزی تو این دنیا امکان پذیره نه!!!

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
نمیدونم فیلم Gamer رو دیدین یا نه ولی تکنولوژی جدیدی از بازی رو تو اون معرفی می کنه ...
دیدن این فیلم بر هر گیمری واجبه ... (مایکل سی هال هم توش بازی می کنه ... :d)
در مورد 50 سال دیگه هم همه چیز شبیه سازی شده هستند ... مثلا شما فیلم X-MEN مخصوصا شماره 3 رو ببینید ... تو یه دنیای کاملا مجازی میتونستند تمرین کنند ... قطع به یقین با پیشرفت تکنولوژی این امر امکان پذیره ...
پ.ن : ایرانیا تازه اونوقت یاد میگیرن بازی مثل کال آف دیوتی بسازند!

Kurosh.ahvaz

کاربر سایت
Jan 4, 2012
18
نام
kurosh
Salam

سلام.فرشيدمن ابويي هستم.درمورد نظرت:الان سيستم هوش مصنوعي اومده.ماتوايران شايدازاين سيستم ها10تابيشترنداشته باشيم.3ميلياردقيمتشه.حدست مال 50 سال اينده نيست.همين الان هست.سيستم نسل پنجم.اماماهنوزتونسل سوم گيركرديم:-).وقتي نارنجك ميتركه وياپيش گل وگياه ميري ازتريغ ذهنت بوروحس ميكني.حتي توتلويزيون اخبارگفت تلويزیوني ساخته شده كه بوي گل وگياهاني كه توفيلم ياهرچي نشون ميده ازتلويزيون خارج ميشه

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
کا آف دیوتی میشه اینجوری :gunner: بعد یه بازی میاد اینجوری :horse: بعد نینجا گایدن 20 میاد اونجوری :headband: بعد اسنایر الایت میاد اینجوری :sniper: بعد بازیسازهای 50 سال بعد میشین فکر میکنن چی جدید بزن این جوری :gathering: بعد بازی ای پی جدید میاد من میشم اینجوری :oبعد هم همه گیمرهای ایرانی میشن این جوری :groupwave:

P.soldier

کاربر سایت
Dec 2, 2011
165
نام
پارسا
فکرشو بکن مثلا توی بازی بمیری اونوقت توی زندگی معمولی هم بمیری! عجب حالی بده.
با این سرعت پیشرفت تکنولوژی به نظرم 50 سال دیگه همین فرداست...!

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
فکرشو بکن مثلا توی بازی بمیری اونوقت توی زندگی معمولی هم بمیری! عجب حالی بده.
با این سرعت پیشرفت تکنولوژی به نظرم 50 سال دیگه همین فرداست...!

واقعا حال میده تو بازی بمیری تو واقیعت هم بمیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر