Blue dragon

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
چه ربطی داره ؟!!
شما بگو کجای این بازی نیاز به دونستن زبان داره؟
برادر 14 ساله من که اصلا زبان بلد نیست خیلی راحت نشسته و داره بازی میکنه.

قبول کن دیگه مثل NFS یا فوتبال هم نیست که دیگه اصلا زبان نخواد. اگه انگلیسیت خوب باشه راحتتر میتونی بازی کنی و حداقل میدونی دقیقا باید چیکار کنی. ولی خب اگه انگلیسی هم بلد نباشی میشه بازی کرد. فقط ممکنه بعضی جاها گیر کنی و ندونی باید چیکار کنی. یا مثلا بعضی از نکات ریز بازی رو نگیری و کلا داستان بازی رو بطور دقیق نفهمی و شاید زیاد حال نکنی.
من دارم فکر میکنم اگه میخواستم با زبون ژاپنی بازی کنم چه عذابی میکشیدم. چون یک کلمه هم ژاپنی بلد نیستم!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من بالاخره این بازی رو تموم کردم :love::love::love:
دست هر چی FF بود از پشت بست به خدا
واقعا این چی بود ؟ هان ؟ کسی می دونه ؟ :biggrin1:
بابا ایول ایول من نمی دونم دارم چی می گم اگه چرت و پرت می گن ببخشید
ماله هیجان زیادیه ! سونی باید بزنه تو سره خودش واقعا باید بزنه
من یه نتیجه گیری کلی کردم گفتم بگم اینجا بد نیست در ضمن به همه اونایی که به RPG علاقه دارن پیشنهاد می کنم از دیستش ندن :
نقات قوت :
صدا گذاری >>>>>>> عالی
داستان >>>>>>>>> عالی
ارزش >>>>>>>>>> حتما بخرید !
سبک RPG روی گرافیک و گیم پلی تکیه نداره وگرنه اونا رو هم می گفتم
--------------------
نقات ضعف :
افت فریم آزار دهنده !
---------------------
حالا اینجا رو داشته باشید
اونایی که هنوز تا آخر نرفتن نخونن !
به نظر من این بازی بدون هیچ شکی ادامه داره 7دلیل دارم :
1- اون آخر که داشت میمرد اگه توجه کرده باشین دستش که داشت تو آتیش می رفت هنوز تکون می خرد در صورتی که اون کاملا خشکش زده بود
2- بر نگشتن کره زمین به حال اولیه !
3- Kluke وقتی ازش پرسیدن که به کودومشون بیشتر علاقع در بین Shu , Jiro گفت سال بعد روز تولدم می گم !
4 - از بین نرفتن Shadow ها !
5- پادشاه Jibral تونست Magic بدست بیاره ! ( دلیلی میشه واسه ادامه دادن بازی )
6- از بین نرفتن Szabo و خوب شدنش !
7- اون قدرت Nene کجا رفت ؟ من که نفهمیدم احتمالا اینم دلیل دیگه ای میشه ! به نظر من از بین نرفته
خلاصه من همه جوره باهاش حال کردم واقعا عالی بود !
ویرایش : اینطور که هم می گفت سخت نبود چون من خیلی قویشون کرده بود shu و maru و Zola هر کودومشون 999 تا HP داشتن و لولشون هم 62 تا بود !

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
--------------------
نقات ضعف :
افت فریم آزار دهنده !
---------------------

خب بسلامت تمومش کردی. بازیش شاهکاره. در باره قسمت دوم زیاد مطمئن نیستم چون نکنه خیلی مهمی تو داستان نموند که بی نتیجه بمونه ولی خب منم امیدوارم بیاد.

علی جان من اصلا افت فریم نداشتم. یعنی اون جوری که آزاردهنده باشه. فریم ریت بازی بالا بود وتقریبا ثابت.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
خب بسلامت تمومش کردی. بازیش شاهکاره. در باره قسمت دوم زیاد مطمئن نیستم چون نکنه خیلی مهمی تو داستان نموند که بی نتیجه بمونه ولی خب منم امیدوارم بیاد.

علی جان من اصلا افت فریم نداشتم. یعنی اون جوری که آزاردهنده باشه. فریم ریت بازی بالا بود وتقریبا ثابت.
1 ساعت اول که نداشت
من هر بار که بازی می کردم 3 ساعت حداقل بازی می کردم
و کله بازی رو تو 30 ساعت تموم کردم :eek:
بعد از ینکه دیسک داغ میشد همچین چیزی به وجود میمود
در رابطه با تموم شدنش من که اشاره کردم مطمئنا میا دنسخه دوم
در ضمن تو سایت ign یه لینک ازاین بازی هست اگه واقعا Fake بود اون لینکو پاک می کردن !

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
ببخشید من این بازی رو خریدم اما نتونستم خوب سر در بیارم باید چطور بازی کنم:((
اگه میشه یه نفر در مورد این بازی کمی توضیح بده (اونجا که میجنگی چطوری باید به نحو احسن اونارو کشت من نمیدونم کی باید دفاع کرد یا...:confused: نمیدونم منظورمو تونستم خوب برسونم :-"

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اگه میشه یه نفر در مورد این بازی کمی توضیح بده (اونجا که میجنگی چطوری باید به نحو احسن اونارو کشت من نمیدونم کی باید دفاع کرد یا...:confused: نمیدونم منظورمو تونستم خوب برسونم :-"
بد کردی خریدی چون معلومه که بار اول هست که RPg بازی می کنی حالا ما 1000 بار هم بهت بگیم
نمی دونی چطوری بازی کنی باید خودت از 8 سال پیش که FF 7 تا 10 اومد رو PS 1 بازی می کردی که دیگه الان مشکل نداشته باشی
خلاصه باید خودت دست کاری کنی یاد بگیری اگه موفق نشدی هیچ وقت موفق نمیشی چون هر کسی به RPG علاقه نداره و نمی تونه بازیش کنه

squal_leonhart

کاربر سایت
May 22, 2007
205
منم وقتی 7 سالم بود تازه ff3 اومده بود همین جوری بودم .و یاد میگیری . یه چند سا عت باید وقت بزاری اگه خوشت بیاد دیگه هیچ سبکی غیر rpg نوبتی بهت حال نیمده مثل من . به جورایی بده . راستی یه ذره ام باید مثل یه بازی شطرنج بهش نگاه کنی . باید نقشه بکشی از ضعف دشمنات استفاده کنی . خیلی حال می ده .

kalagar2142

کاربر سایت
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
یه نفر به داد من برسه !!!

بعد از اینکه زمین نصف شد ! اون دایناسور قرمزه رو چطور باید بکشمش؟ وقتی به چشماش Damage میزنم میره رو Vibre بعد اگه یه Damage دیگه بهش بزنم همرو میکشه.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
یه نفر به داد من برسه !!!

بعد از اینکه زمین نصف شد ! اون دایناسور قرمزه رو چطور باید بکشمش؟ وقتی به چشماش Damage میزنم میره رو Vibre بعد اگه یه Damage دیگه بهش بزنم همرو میکشه.
اگه اون دایناسوره رو نتونی بکشی بار اول بهتر بقیشو بازی نکنی و بری خودتو قوی کنی چون
اون آخر بازی گیر میفتی حالا خود دانی

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
علی خیلی جو گرفتت این بازی قشنگ بود ولی به نظر اوج شباهت به Dragon quest VIII بود همه چیز شبیه بود به نظر من درجه ی دو این بازی در نسل جدید هست

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این بازی از ign نمره 7.9 و از سایت teamxbox نمره 8.5 رو گرفت.
6.5 Presentation
The pacing and story are unlikely to be well received by the majority of the American audience.
8.0 Graphics
It looks nice but could use a lot of work to make it run smoothly.
7.0 Sound
That boss music gets seriously annoying.
7.5 Gameplay
Classic RPG gameplay with a few nice touches.
8.0 Lasting Appeal
Go ahead and try to get all of the achievements.
7.9
Good OVERALL

------------------------------------------------------------------------
Gameplay 8,6
A solid battle system is flanked hour after hour by attention-grabbing cutscenes and cinematics. Fun to watch, fun to play.
Graphics 8,2
The few graphical issues aside, Artoon brings Toriyama’s kiddies to life.
Audio 9,0
Uematsu scores and unflappable English dialogue work complement solid sound effects.
Longevity 9,7
Three discs. ‘Nuff‘sed.
Innovation 8,0
While it pushes the turn-based boundaries a bit, hardcore RPG fans have been on similar trips before.
Overall 8,5​

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
من منتظر نسخهی هستم که زبانش انگلیسی هست

می خاستم یکی توضیع بده که این نسخهی که زبانش انگلیسی هست FREE هست یا UC:confused::confused:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
اينجوري كه فروشگاه west ميگه نسخه جديد اونها كه 2-3 روزه آوردن free و كاملا انگليسيه. هر چند كه اين موضوع كمي عجيب به نظر مياد

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دقیقا فکر کنم پشیمون شدن که چرا از همون اول FREE نکردن که فروش بیشتر هم بشه
امیدوارم در رابطه با Lost Odyssey هم همچین کاری بکنن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر