STREET FIGHTER x TEKKEN (پست اول خوانده شود)

کدوم محبوب ترهست از تمام جهات؟

• STREET FIGHTER

رای‌ها: 12 42.9%
  • TEKKEN

رای‌ها: 16 57.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    28

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها راست میگن....
خداییش هیچکس نمیتونه کمبوهای SF رو بزنه چون بینهایت سختن!!!
یکیش هم خود من که فقط یه ذره یا KEN میتونم کمبو بزنم!!!
ولی از تکن فقط KING
از SF فقط JURI

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کسی می دونست فیلم تکن هم هست ؟! :-o
همین حالا فیلمش رو دیدم ، واقعا نمی دونم چی بگم....
خدا شفات بده!!!:d
هزار سال پیش!!!
از SF دوتا فیلم اومده و از تکن یکی!!!
فیلمش افتضاح بود نه؟

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
خدا شفات بده!!!:d
هزار سال پیش!!!
از SF دوتا فیلم اومده و از تکن یکی!!!
فیلمش افتضاح بود نه؟
باور کن من تازه دیدم ! البته فیلم SF رو دیده بودم
نه تکن از SF بهتر بود ، من همش تو کف موهای جین بودم :)) عجب ژل خفنی بهش زده بودن

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
فیلم تکن اوایل 2010 اومد همون اول هم دیدیم :D
اما خیلی جالب نبود چون بودجه کم داشتن
هی حاچی اصلاً نقشی نداشت تو بازی
ایشالله سری های بعدی
تکن هم فیلم اولش نبود که ساخته شده فکر کنم تا حالا 7 تا فیلم دربارش ساختن !
اما این یکی خیلی بهتر از اون یکی ها بو داما باز قابل قبول نبود ایشالله سری های بعدی جبران کنن....

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
بچه ها راست میگن....
خداییش هیچکس نمیتونه کمبوهای SF رو بزنه چون بینهایت سختن!!!
یکیش هم خود من که فقط یه ذره یا KEN میتونم کمبو بزنم!!!
ولی از تکن فقط KING
از SF فقط JURI
درسته سختن ولی چرا میگی هیچکس؟ تو همین کلن بچه ها کمبوهای خیلی قشنگی گذاشتن ببین حتما.
حالا منو ففه داشتیم تکن میزدیم، چه کمبو هایی که حواله نکردیم :D مثله SF تایمینگ خیلی دقیقی نمیخواد و به اندازه اون تکنیکی نیست.
شما با Juri چجوری کمبو زدی؟ استیک داری؟ چون باید فایر بال ذخیره کنی واسه یه کومبو خوب، فک نکمم بشه با کنترلر این کارو کرد.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
حالا منو ففه داشتیم تکن میزدیم، چه کمبو هایی که حواله نکردیم :D مثله SF تایمینگ خیلی دقیقی نمیخواد و به اندازه اون تکنیکی نیست.
این حرف جای بحث داره.
خودت می‌دونی که من چقدر روی SF مطالعه کردم و چی یاد بچه‌ها دادم. قضیه اینه که این حرفی را راجع به تکن می‌زنی، همچین خیلی‌ هم درست نیست. تکن هم واسه خودش کلی مطلب داره. چند وقتی هست که دارم روی تکن هم یه مطالعه‌هایی انجام می‌دم ببینم دنیا دست کیه. فقط می‌تونم بگم که دنیا دست تکن‌بازهای ایرانی‌ نیست. تکن هم واسه خودش سیستم گیم‌پلی با پیچیدگی‌های خاص خودش داره، که برای به وجود آوردن موقعیت‌های کمبو زدن باید دقیق بدونی چه اتفاقی داره می‌افته. خود کمبوها هم به یه سبک دیگه‌ای سخت هستن و تکنیکی. حفظ کردنی هم خیلی زیاد داره.
اما، کسایی که توی این سایت از تکن دفاع می‌کنن و این همه تکن رو بین ایرانی‌ها محبوب می‌بینن، فقط دوست دارم 1 و فقط 1 مطلب از این بازی به زبان فارسی روی اینترنت به من نشون بدن، که توش به جای تعریف و تمجید از داستان و شخصیت‌پردازی و نمی‌دونم گرافیک بازی، و به جز کلی‌گویی درباره سیستم گیم‌پلی بازی (مثل اطلاعاتی که توی Review های GameSpot وجود داره)، اومده باشه قشنگ سیستم بازی رو توضیح داده باشه.

این همه «تکن‌باز» توی ایران هست، یه نفر توشون پیدا می‌شه که این لطف رو در حق بقیه بکنه و این اطلاعات رو به بقیه بده که جمعیت تکن‌بازهای دنیا، چهار کلید اصلی بازی رو به اسم‌ «1» و «2» و «3» و «4» می‌شناسن، نه «مربع» و «مثلث» و «ضربدر» و «دایره»؟ یا مثلاً بیاد قشنگ توضیح بده چرا اطلاعات راجع به Frame مهمه و تا حالا سعی کرده باشه این چیزا رو به بقیه هم یاد بده؟
مثل خیلی چیزای دیگه در سطوح مختلف که توی ایران اشتباه و ناقص جا افتاده، جایگاه تکن هم از این موضوع مستثنی نیست.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
من هم Tekken رو ترجیح می دم... اما یادمه SF هم بازی میکردم...
من زیاد توی این سبک حرفه ای نیستم که بخوام نظری بدم... اما تا جایی که من می دونم برای SF باید جوی استیک خودشو داشته باشی... با جوی استیک های معمولی نمیشه کومبوهاشو کامل زد... ولی توی Tekke باید برای کومبو زدن به Timing خیلی دقت کنی.
توی Tekken هم فقط Jin، Bake و Asuka... اما توی این شماره آخری... Leo یه چیز دیگست... خیلی باهاش تمرین کردم... جداً پتانسیل داره...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هیچکس نمیدونه کارکتر های قابل بازی کیا هستن؟
یه چیز میگم نخندین!!!
این لباسای جدیدو چه جوری باید پیدا کنیم؟ برای SSF ؟ من الان دیدمشون توی همون کلن!!! یه نفر راهنمایی کنه!!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر