STREET FIGHTER x TEKKEN (پست اول خوانده شود)

کدوم محبوب ترهست از تمام جهات؟

• STREET FIGHTER

رای‌ها: 12 42.9%
  • TEKKEN

رای‌ها: 16 57.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    28

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
با سلام!!!
همونجور که از اسم تاپیک پیداست مربوط به مقایسه و بحث درباره این دو بازی پر طرفدار هست.در کل مقایسه کل شماره های این دو سری.
SF x TEKKEN هم هنوز عرضه نشده و قرار 2012 عرضه بشه.
قوانین هم که مشخص هستن دیگه:
به نظرات همدیگه احترام بذارید و منطقی بحث کنین و توهین نکنین.همین!!!
هر کی دوست داشت علاوه بر اینکه رای میده نظر هم بده.
اگر تاپیک تکراری هست عذر خواهی منو بپذیرین چون توی انجمن گشتم و همچین چیزی پیدا نکردم.
خب شروع میکنیم....

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
چند تا کمبو حرفه ای میزنی که Tekken فن هستی
من که از سال 2007 با Sf آشنا شدم طرفدار این بازی شدم چون یه بازی کاملا کلاسیک هست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من خودم نمیتونم نظر خاصی بدم چون هر دوتا رو دوست دارم!!!
خودم که این تاپیک رو درست کردم،اعتقاد دارم که این دوتا بازی با هم قابل قیاس نیستن.

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
با تشکر از ایجاد تاپیک
قبلاً هم تو همون تاپیک که میدونین کجاست بحث شد اما بحث ها انحرافی بودن ;)) :D
نظر من هم Tekken
از همه ی جهات :
-گرافیک قابل قبول
-شخصیت های کاملاً خوب
-موزیک زیبا
-قابلیت آنلاین بازی کردن
-استفاده شده از همه ی سبک های رزمی ...
-کُمبو های زیاد
-قابلیت ادیت هر شخصیت مطابق سلیقه ی فرد
-بازی های تک نفره ، دو نفری ، گروهی
-داستان غنی برای هر شخصیت و دنباله دار...
-اوج هیجان :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من خودم اصلا رای ندادم و نمیدم!!!
من خودم تکنو به خاطر کمبوهای عالیش دوست دارم.یعنی به نظر من تنها بازی هست که روی کمبوها با دقتی بیش از 100% کار شده.
مخصوصا KING!!! واقعا عاشق این کاراکتر هستم.عجب کمبوهایی میزنه لامصب!!! وقتی حریف رو بگیره باید دسته رو بذاری زمین گریه کنی!!! ولت نمیکنه و شروع میکنه به چپ و راست کردن حریف!!!
چون قابلیت گردش تو صفحه رو هم داره پس کمبوها جالب تر در میان.
اما SF هم کمبو داره ولی به پای تکن نمیرسن(حقیقت محض).
ولی شخصیت هاشون نمیبایست جلوی همدیگه قرار داده بشن. چون بحث تکن جداست.
SF میبایست با MK رو در رو میشد.
ولی بازم بگم من هر دوتا رو دوست دارم و به خاطر همین رای نمیدم!!!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
وای من اصلا روم نمیشه جلو خودم STREET FIGHTER رو بخرم (یعنی این بازی یه اشتباه بالفطره میباشه)
معلوم نیست این طرز طراحی از کجا اومده

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
آی...آی...آی...یادش بخیر...چه خاطراتی داشتیم با تکن...
من نصفه عمرم رو تکن بازی کردم...و هیچ بازی فایتینگ رو بهش ترجیح نمیدم...مخصوصا Mortal combat که اصلا خوشم نمیاد...مرتال کامبت بعد از سگا مرد...

یاده روزایی که شخصیت مورد نظرمون رو انتخاب میکردم و نزدیک به ۵ساعت هر روز صبح تو Practice mode تمرین می کردم...!
عصرها هم می رفتیم کلوپ با بچه ای تکن باز حرفه ای شهر کل مینداختیم...هرکی ادعا داشت از هرجای شیراز میومد کلوپ ما دهنش سرویس می شد میرفت...۳نفر هستیم که حریف نداریم...!

منم با Feng هیچکی چارم نمی کنه...رفیقم با Law اون یکی هم با Lei
خلاصه یادش بخیر...دیگه تکن خیلی کم میزنم...ولی هنوزم حریف می طلبم...

فقط تکن و تکن...
I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
آی...آی...آی...یادش بخیر...چه خاطراتی داشتیم با تکن...
من نصفه عمرم رو تکن بازی کردم...و هیچ بازی فایتینگ رو بهش ترجیح نمیدم...مخصوصا Mortal combat که اصلا خوشم نمیاد...مرتال کامبت بعد از سگا مرد...

یاده روزایی که شخصیت مورد نظرمون رو انتخاب میکردم و نزدیک به ۵ساعت هر روز صبح تو Practice mode تمرین می کردم...!
عصرها هم می رفتیم کلوپ با بچه ای تکن باز حرفه ای شهر کل مینداختیم...هرکی ادعا داشت از هرجای شیراز میومد کلوپ ما دهنش سرویس می شد میرفت...۳نفر هستیم که حریف نداریم...!

منم با Feng هیچکی چارم نمی کنه...رفیقم با Law اون یکی هم با Lei
خلاصه یادش بخیر...دیگه تکن خیلی کم میزنم...ولی هنوزم حریف می طلبم...

فقط تکن و تکن...
I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S
فِنگ شخصیت بی نظیری هست
مارشال لاو هم همچنین
اما اون یکی دوستتون که میگین با لی بازی میکنه زیاد جالب نیست به نظرم :D
شخصیت اصلی منم پائول هست
با بقیه هم بدون استثنا بازی میکنم رو همشون کار کردم
راستی نمیدونم تو یوتوب کُمبو های مخفی رو نگاه میکنین یا نه اما یه مرد از توکیو ثابت کرده که جین قویترین شخصیت تو تکن هست !
با یه بار انداختن بالا 100% میتونه دمیج بزنه !
ای کاش تبریز بودین و هر روز بازی میکردیم :D
شیراز خیلی دوره ;))

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
ای کاش تبریز بودین و هر روز بازی میکردیم :D
شیراز خیلی دوره ;))
اگه این Namco یه حرکت مفید می‌زد و کاری می‌کرد که بشه آنلاین بازی کرد، این مشکل هم یه خورده حل می‌شد. Tekken 6 که از این نظر اوضاعش خرابه.

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
اگه این Namco یه حرکت مفید می‌زد و کاری می‌کرد که بشه آنلاین بازی کرد، این مشکل هم یه خورده حل می‌شد. Tekken 6 که از این نظر اوضاعش خرابه.

آنلاین هم داره
اما خودتون که بهتر از من میدونین اسپید تو ایران ما رو یاری نمیکنه ! :-(

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
آنلاین هم داره
اما خودتون که بهتر از من میدونین اسپید تو ایران ما رو یاری نمیکنه ! :-(
آخه برای SF یا مثلاً BlazBlue یه کارهای مفیدی انجام شده که با همین اینترنت خسته ایران هم می‌شه بازی کرد. البته نه بدون مشکل‌، ولی می‌شه.
اما Tekken رو فعلاً نمیشه با این وضعیت آنلاین زد. باید دید برای Tekken Tag Tournament 2 کاری انجام می‌دن یا نه.

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
این قدر نگین کمبویه تکن خیلی بهتر از استریت فایتر هست ، البته بگم که کمبوهایه جالبی داره و من خودم از کمبوهایه Nina Williams , Heihachi Mishima , Steve Fox خوشم میاد ولی اینو بعنوانه یه نفر که هر دو بازی رو تست کرده میگم که استریت فایتر خیلی خیلی سخت تر از تکن هست( هیچ گونه طرفداری هم نمیکنم )
یکی از دلایلی هم که تویه ایران بیشتر تکن و کامبت رو ترجیح می دن به خاطره این هست که یاد گرفتنش آسون هست ( یعنی یه نفر مبتدی راحت میتونه یاد بگیره البته در سطح ضعیف ) و از خیلی وقت پیش این دو تا بازی تویه کلوپ بازی میشده و جدیدا در گیم نت بازی میکنن و استریت فایتر جدیدا بین بازیایه فایتینگ تویه ایران داره جا باز میکنه ولی خیلی کند، چون سخت هست و یادگیریش زمان میبره و مطمئن باشید اگه از نظره کمبو چیزی از تکن بیشتر نداشته باشه ، کمتر نداره و فکر کنم شما هم که میگید از نطره کمبو ضعیفتر هست چون براتون مشکل هست که کمبوها رو اجرا کنید این رو میگید
در ضمن شما تویه ایران نمی تونی تکن آنلاین بازی کنی چون Netcode ضعیفی داره ، ولی استریت فایتر رو میتونی به راحتی هم رویه کنسول و هم رویه PC به راحتی بازی کنی
به کلن ما Persian Street Fighter سر بزنید ، اگر هم کسی مشکلی داشت در مورده بازی و میخواد یاد بگیره نرم افزاره Xfire رو نصب کنه و با بروبچ کلن آنلاین صحبت کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر