به نظر شما یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟!!!!!!

تا چه سنی میشه یه گیمر حرفه ای باقی موند!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سلام
وقتی 10 الی 30 درصد بازی رو بری می تونی تخمین بزنی که در چه حدی هست آیا به دلت می شینه آیا هیپنوتیزم می شی (12ساعت باهاش بودی و فقط 2 ساعت حس میشه)
پس به یقین ( احساس خودم رو می نویسم شاید شامل دیگران به هیچ وجه نشه) رابطه عادی نیست به نوعی عاشق و معشوقه _ عشق سن وسال نداره
و اما نصیحتی:
به هیچ وجه برای بازی کار نکنید که به دلتون نمی شینه_خودتون رو فریب ندید :حا لا که شروع شده باید تموم کنم
شما اصلا مجبور نیستید تن به هربازی بدید_ شاید مجبور شوید چند ماه انتظار بکشی(و بازی بر سیستم نباشه) برای یک عنوان ولی ارزش داره
مثال(قصد توهین ندارم فقط برای باز شدن موضوع):
بازی DEAD SPACE2 خیلی درست و حسابی و استخون دار و با صلابت هست اما یک شکنجه گر بود برای من کنار گذاشته شد
و یا CRYSIS2 بسیار عالی اما خوشم نیومد.
و در پایان
هنر در پس سرگرمی هست(هیچکاک)
دمت گرم منم مثل شما با این Dead space اصلا حال نمیکنم!:d

---------- نوشته در 01:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 AM ارسال شده بود ----------

سلام
وقتی 10 الی 30 درصد بازی رو بری می تونی تخمین بزنی که در چه حدی هست آیا به دلت می شینه آیا هیپنوتیزم می شی (12ساعت باهاش بودی و فقط 2 ساعت حس میشه)
پس به یقین ( احساس خودم رو می نویسم شاید شامل دیگران به هیچ وجه نشه) رابطه عادی نیست به نوعی عاشق و معشوقه _ عشق سن وسال نداره
و اما نصیحتی:
به هیچ وجه برای بازی کار نکنید که به دلتون نمی شینه_خودتون رو فریب ندید :حا لا که شروع شده باید تموم کنم
شما اصلا مجبور نیستید تن به هربازی بدید_ شاید مجبور شوید چند ماه انتظار بکشی(و بازی بر سیستم نباشه) برای یک عنوان ولی ارزش داره
مثال(قصد توهین ندارم فقط برای باز شدن موضوع):
بازی DEAD SPACE2 خیلی درست و حسابی و استخون دار و با صلابت هست اما یک شکنجه گر بود برای من کنار گذاشته شد
و یا CRYSIS2 بسیار عالی اما خوشم نیومد.
و در پایان
هنر در پس سرگرمی هست(هیچکاک)

این پرسش از پایه مشکل داره. چرا! چونکه کسی که از بازی کردن لذت برده دیگر هرگز نمی تونه اون رو کنار بزاره. درست مانند همبستر شدن با یه دختر خوشگل می مونه. اگه یه بار امتحان کنی دیگه تا آخر عمرت نمی تونی کنارش بزاری. شاید مشکلات از انجام هر روزه این کار تو رو منع کنه اما شب جمعه ها یا شاید هم دو هفته یکبار. می دونید که چی میگم؟

LIKE!!

خود من قبلا زیاد بازی میکردم اما در حال حاضر انقدر سرم شلوغه و زمان و حس نمیکنم زده شدم شاید دو هفته یکبار یا ماهی یکبار بازی کنم !!!! به حوصله هستش نه سن و سال !!

الان در این زمانه گیم جایگاه خاصی پیدا کرده و تبدیل شده به یک سرگرمی جهاینی یا حتی بهترین سرگرمی جهان !
گیم بازی کردن هم سن نیاز نداره ، باید حس و حالش رو داشته باشی ! من الان خدایی خودم رو به عوان خوره ی گیم میدونم اما در هفته کلا اگه بگم 3 ساعت بازی میکنم هنر کردم ! نه وقتش هست نه حوصله !
فکر نکنم کسی به اندازه ی من روی سیستمش گیم نصب باشه ! کلا یه بازی میکنم تا دو مرحله میرم جلو دیگه ولش میکنم ! اما مثلا بازی مثل Assassins creed رو همیشه تا اخرش میرم شاید هم چند بار ! بازم میگم گیمری به سن و سال ربط نداره به علاقه و حس و حالش ربط داره.

به سن و سال نیست تا وقتی که واقعا احساس میکنه آدم که از بازی کردن لذت میبره باید بازی کنه!

تا روزی که بازی کردن مانع بقیه کارهای آدم نباشه میشه بازی کرد.
هیچ محدودیتی نداره فقط باید اولویتا رو مشخص کرد تا بازی کردن باعث لطمه به زندگی نشه.
دوستان گل ممنون واسه نظراتون دیگه کم کم باید به فکر نتیجه گیری از این پرسش باشم!!!!!!!

---------- نوشته در 01:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:53 AM ارسال شده بود ----------

این پرسش از پایه مشکل داره. چرا! چونکه کسی که از بازی کردن لذت برده دیگر هرگز نمی تونه اون رو کنار بزاره. درست مانند همبستر شدن با یه دختر خوشگل می مونه. اگه یه بار امتحان کنی دیگه تا آخر عمرت نمی تونی کنارش بزاری. شاید مشکلات از انجام هر روزه این کار تو رو منع کنه اما شب جمعه ها یا شاید هم دو هفته یکبار. می دونید که چی میگم؟
دوست عزیز این که شما میگید این پرسش مشکل داره رو قبول ندارم! من این تاپیک رو ایجاد کردم تا همه ی گیمر های بازی سنتر نظرشون رو راجع به این موضوع بدن و این مثال شما از یک دختر خوشکل :d دقیقا تعریف اعتیاد پیدا کردن به انجام یک عمل لذت بخشه حالا این عمل میتونه بازی باشه یا همون همبستر شدن ...... ! ولی این اعتیاد در مورد بازی مثل همه ی اعتیاد ها نیست و فقط ممکنه در یه دوره ی سنی خاصی بهش علاقه ی زیادی نشون بدیم و در دوره دیگر به دلیل افزایش یافتن مشکلات و کار های مهمتر دیگه نتونیم مثل اول گیم بازی کنیم چون ما بازی میکنیم تا لذت ببریم و وقتی از گیم لذتی نبریم دیگه به طرفش نمیریم و مثل یک نمودار نزولی زمان بازی کردن کاهش پیدا میکنه و ممکنه در بعضی از افراد به صفر میل کنه!:study:

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
تا هر جا مه میتونی بازی می کنی . کسی یه بازی شمشیری مثل dmc یا darksiders در سایت ها بذارن سراغ نداره اخه من نزدیم به 6 ماه بازی نکردم خیلی دیگه باید ...........

• Like
Reactions: che-jaleb

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
تا هر جا مه میتونی بازی می کنی . کسی یه بازی شمشیری مثل dmc یا darksiders در سایت ها بذارن سراغ نداره اخه من نزدیم به 6 ماه بازی نکردم خیلی دیگه باید ...........

چرا عزیزم یک بازی توپ تو این سبک هست GOLDEN AXE ; BEAST RIDER

---------- نوشته در 06:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

.........4 eVer

• Like

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
معلوم نیست آینده ی بازی ها به چه سمتی میره , از همین نسل از کنسول ها بخاطر آشنایی با قسمت multiplayer از Singleplayer زده شدم .. تا وقتی گیمر میمونم که اینترنت برا بازی کردن در دسترس باشه...

• Like

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
تاپیک خوبی دارین به تاپیک ما هم سر بزنین

:dots: خوب معلومه.....

چرا عزیزم یک بازی توپ تو این سبک هست GOLDEN AXE ; BEAST RIDER

---------- نوشته در 06:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

.........4 eVer

تا هر جا که بتونی

من خودم 5 6 ساله دارم Wow بازی می کنم و احتمال میدم حالاحالا ها با این بازی سر و کار داشته باشم

معلوم نیست آینده ی بازی ها به چه سمتی میره , از همین نسل از کنسول ها بخاطر آشنایی با قسمت multiplayer از Singleplayer زده شدم .. تا وقتی گیمر میمونم که اینترنت برا بازی کردن در دسترس باشه...

گیمر بودن محدودیت نداره..به نظرم می تونی تو هر سنی که داری بازی کنی و لذت ببری
دوستان گلم واسه نظراتون ممنون!!!!!!!!!!!!!!!!!:thanks:

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
آدم سنش که بالا میره اینقدر مشغله پیدا میکنه که دیگه بازی هیچ جایی تو زندگیش نداره ، الان این یه نموداری از سن و میزان بازی کردن خودم :
7 سالگی ......................... میانگین روزی 3 ساعت
9 سالگی ......................... میانگین روزی 4 ساعت
12 سالگی ......................... میانگین روزی 5 ساعت
15 سالگی ......................... میانگین روزی 6 ساعت
17 سالگی ......................... میانگین روزی 7 ساعت
19 سالگی ......................... میانگین روزی 3 ساعت
20 سالگی ......................... مینگین روزی 1 ساعت
الان 21 سالمه و 2 ماهه تقریبا هیچ بازی نرفتم ، آخرین بازی که تموم کردم Skyrim بود حتی هنوز MW3 و Batman و AC: Revelation و خیلی از بازیهای تاپ امسال رو بازی نکردم ! :(
دیگه احساس میکنم اون دوران خوب زندگیم که بیشترش با بازی سپری میشد رو به اتمامه ، یعنی اصلا دیگه نه وقت میکنم و نه میل به بازی کردن دارم !

• Like

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
آدم سنش که بالا میره اینقدر مشغله پیدا میکنه که دیگه بازی هیچ جایی تو زندگیش نداره ، الان این یه نموداری از سن و میزان بازی کردن خودم :
7 سالگی ......................... میانگین روزی 3 ساعت
9 سالگی ......................... میانگین روزی 4 ساعت
12 سالگی ......................... میانگین روزی 5 ساعت
15 سالگی ......................... میانگین روزی 6 ساعت
17 سالگی ......................... میانگین روزی 7 ساعت
19 سالگی ......................... میانگین روزی 3 ساعت
20 سالگی ......................... مینگین روزی 1 ساعت
الان 21 سالمه و 2 ماهه تقریبا هیچ بازی نرفتم ، آخرین بازی که تموم کردم Skyrim بود حتی هنوز MW3 و Batman و AC: Revelation و خیلی از بازیهای تاپ امسال رو بازی نکردم ! :(
دیگه احساس میکنم اون دوران خوب زندگیم که بیشترش با بازی سپری میشد رو به اتمامه ، یعنی اصلا دیگه نه وقت میکنم و نه میل به بازی کردن دارم !
ممنون واسه نظراتون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر