به نظر شما یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟!!!!!!

تا چه سنی میشه یه گیمر حرفه ای باقی موند!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
تا وقتی ذهنت درگیر مشکلات زندگی نشه
من خودم از 15 سال پیش که 5 سالم بود ازی میکردم ولی الان دیگه کم کم حسش پریده.360 و پی سی دارم بازی هم میخرم بنا به عادتم ولی ذهنم آزاد نیس حواسم پیش بازی نیس لذت ببرم

• Like
Reactions: che-jaleb

saeedsoftness

کاربر سایت
Apr 30, 2011
82
نام
سعید
به نظر من برای گیمر نمیشه محدودیت سنی قائل شد...اتفاقا د رکهنسالی که انسان سرش خلوت تره و بیکاره خوراک گیمه ...

البته من دکتر نیستم ولی گیم د رکهنسالی مغز رو به کا رمیگیره و شاید از زوال عقل جلوگیری کنه...

مثلا پدر خودم 50 سالشه نوه هم داره ولی میشینه با من pes بازی میکنه

• Like

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
تو ایران نمیشه گفت چقدر ! چون اینجا فرهنگ سازی درباره گیمینگ ضعیف بوده و همه (اکثرا" )فکر میکنن بازی مال بچه هاست و اشتباه بزرگسالان بازی کنن !
البته درباره اشتباه بودنش حق دارن اما در مورد قسمت اولش کاملا" در اشتباه هستن !
دلیل اینکه اشتباه هست هم اینه که ما اونقد پیشرفت فرهنگی نداشتیم ( اگه پسرفت نکنیم ) که گیمینگ رو یک حرفه تلقی کنیم ، اینجا کسی که بازی میکنه باید فکر مخارج و هزار چیز دیگه هم باشه ،
حالا اگه تونست به بازیشم برسه ، مثل کشورهای دیگه نیستیم که بهمون پول بدن بازی کنیم ، تیمها فلان قدر پول بگیرن !
مثلا" تیم های معروف DotA یا تیم ها و گیلد های حرفه ای WoW ! اینا فقط مثال کوچیکی هستن ! طرف میخوره - میخوابه - بازی میکنه ! تموم ! اما من مثلا" : برو سر کار - دانشگاه - سر کار - خواب - بازی و اینترنت و فیلم و سریال باهم - آخرش 8 گروی 9 مونده !
منم دوست دارم صبح تا شب بشینم پای بازی تا جونم دراد اما امکانش نیست !

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
به نظره من بازي محدوديت نميشناسه فقط اينه كه آدم بعد از يه مدتي كه سرش شلوغ ميشه با كار و دانشگاه و زن و زندگي ديگه وقتش زياد به اينا نميرسه.من خودم الان ٢٠ سالمه ولي چون درس ميخونم فقط عناوين معروف و مورد علاقه رو بازي ميكنم.

• Like

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
تا وقتی ذهنت درگیر مشکلات زندگی نشه
من خودم از 15 سال پیش که 5 سالم بود ازی میکردم ولی الان دیگه کم کم حسش پریده.360 و پی سی دارم بازی هم میخرم بنا به عادتم ولی ذهنم آزاد نیس حواسم پیش بازی نیس لذت ببرم

For Ever

به نظر من برای گیمر نمیشه محدودیت سنی قائل شد...اتفاقا د رکهنسالی که انسان سرش خلوت تره و بیکاره خوراک گیمه ...

البته من دکتر نیستم ولی گیم د رکهنسالی مغز رو به کا رمیگیره و شاید از زوال عقل جلوگیری کنه...

مثلا پدر خودم 50 سالشه نوه هم داره ولی میشینه با من pes بازی میکنه

تو ایران نمیشه گفت چقدر ! چون اینجا فرهنگ سازی درباره گیمینگ ضعیف بوده و همه (اکثرا" )فکر میکنن بازی مال بچه هاست و اشتباه بزرگسالان بازی کنن !
البته درباره اشتباه بودنش حق دارن اما در مورد قسمت اولش کاملا" در اشتباه هستن !
دلیل اینکه اشتباه هست هم اینه که ما اونقد پیشرفت فرهنگی نداشتیم ( اگه پسرفت نکنیم ) که گیمینگ رو یک حرفه تلقی کنیم ، اینجا کسی که بازی میکنه باید فکر مخارج و هزار چیز دیگه هم باشه ،
حالا اگه تونست به بازیشم برسه ، مثل کشورهای دیگه نیستیم که بهمون پول بدن بازی کنیم ، تیمها فلان قدر پول بگیرن !
مثلا" تیم های معروف DotA یا تیم ها و گیلد های حرفه ای WoW ! اینا فقط مثال کوچیکی هستن ! طرف میخوره - میخوابه - بازی میکنه ! تموم ! اما من مثلا" : برو سر کار - دانشگاه - سر کار - خواب - بازی و اینترنت و فیلم و سریال باهم - آخرش 8 گروی 9 مونده !
منم دوست دارم صبح تا شب بشینم پای بازی تا جونم دراد اما امکانش نیست !

به نظره من بازي محدوديت نميشناسه فقط اينه كه آدم بعد از يه مدتي كه سرش شلوغ ميشه با كار و دانشگاه و زن و زندگي ديگه وقتش زياد به اينا نميرسه.من خودم الان ٢٠ سالمه ولي چون درس ميخونم فقط عناوين معروف و مورد علاقه رو بازي ميكنم.
دمتون گرم واسه نظرات خوبتون!!:thanks::thumbsup:

MOHAMMD J

کاربر سایت
Dec 3, 2011
3
سلام
وقتی 10 الی 30 درصد بازی رو بری می تونی تخمین بزنی که در چه حدی هست آیا به دلت می شینه آیا هیپنوتیزم می شی (12ساعت باهاش بودی و فقط 2 ساعت حس میشه)
پس به یقین ( احساس خودم رو می نویسم شاید شامل دیگران به هیچ وجه نشه) رابطه عادی نیست به نوعی عاشق و معشوقه _ عشق سن وسال نداره
و اما نصیحتی:
به هیچ وجه برای بازی کار نکنید که به دلتون نمی شینه_خودتون رو فریب ندید :حا لا که شروع شده باید تموم کنم
شما اصلا مجبور نیستید تن به هربازی بدید_ شاید مجبور شوید چند ماه انتظار بکشی(و بازی بر سیستم نباشه) برای یک عنوان ولی ارزش داره
مثال(قصد توهین ندارم فقط برای باز شدن موضوع):
بازی DEAD SPACE2 خیلی درست و حسابی و استخون دار و با صلابت هست اما یک شکنجه گر بود برای من کنار گذاشته شد
و یا CRYSIS2 بسیار عالی اما خوشم نیومد.
و در پایان
هنر در پس سرگرمی هست(هیچکاک)

• Like

shah.ram

کاربر سایت
Mar 4, 2010
169
نام
شهرام
این پرسش از پایه مشکل داره. چرا! چونکه کسی که از بازی کردن لذت برده دیگر هرگز نمی تونه اون رو کنار بزاره. درست مانند همبستر شدن با یه دختر خوشگل می مونه. اگه یه بار امتحان کنی دیگه تا آخر عمرت نمی تونی کنارش بزاری. شاید مشکلات از انجام هر روزه این کار تو رو منع کنه اما شب جمعه ها یا شاید هم دو هفته یکبار. می دونید که چی میگم؟

• Like

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
این پرسش از پایه مشکل داره. چرا! چونکه کسی که از بازی کردن لذت برده دیگر هرگز نمی تونه اون رو کنار بزاره. درست مانند همبستر شدن با یه دختر خوشگل می مونه. اگه یه بار امتحان کنی دیگه تا آخر عمرت نمی تونی کنارش بزاری. شاید مشکلات از انجام هر روزه این کار تو رو منع کنه اما شب جمعه ها یا شاید هم دو هفته یکبار. می دونید که چی میگم؟
LIKE!!

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
خود من قبلا زیاد بازی میکردم اما در حال حاضر انقدر سرم شلوغه و زمان و حس نمیکنم زده شدم شاید دو هفته یکبار یا ماهی یکبار بازی کنم !!!! به حوصله هستش نه سن و سال !!

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
الان در این زمانه گیم جایگاه خاصی پیدا کرده و تبدیل شده به یک سرگرمی جهاینی یا حتی بهترین سرگرمی جهان !
گیم بازی کردن هم سن نیاز نداره ، باید حس و حالش رو داشته باشی ! من الان خدایی خودم رو به عوان خوره ی گیم میدونم اما در هفته کلا اگه بگم 3 ساعت بازی میکنم هنر کردم ! نه وقتش هست نه حوصله !
فکر نکنم کسی به اندازه ی من روی سیستمش گیم نصب باشه ! کلا یه بازی میکنم تا دو مرحله میرم جلو دیگه ولش میکنم ! اما مثلا بازی مثل Assassins creed رو همیشه تا اخرش میرم شاید هم چند بار ! بازم میگم گیمری به سن و سال ربط نداره به علاقه و حس و حالش ربط داره.

• Like

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
تا روزی که بازی کردن مانع بقیه کارهای آدم نباشه میشه بازی کرد.
هیچ محدودیتی نداره فقط باید اولویتا رو مشخص کرد تا بازی کردن باعث لطمه به زندگی نشه.

• Like

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
منبچه بودم هر روز بازی می کردم هر آشغالی هم بازی میکردم
ولی الان فقط بازی های با نمره درست و حسابی رو میگیرم همونا رو هم شاید همشونو بازی نکنم ولی اگه از یه بازی خوشم بیاد تا آخرش رو میرم 2-3 هفته شاید بگذره من حداکثرش روزی یه ساعت بازی کنم یا اصلا در طول روز بازی نکنم تا دوباره یه بازی درست و حسابی دیگه بیاد

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر